Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 01.08.2016 година – 07.08.2016 година.

Понеделник 01.08

20:00 Футбол: Интернасионал – Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
22:00 Мото: 2016 Adrian Flux British FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016 – повторение)
02:00 Тенис: Rogers Cup 2016 – финал (ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
04:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 28 еп., обзорно предаване
05:00 “IAAF Athletix” – 14 еп., обзорно предаване
05:30 “На колела” – 20 еп., обзорно предаване
06:00 “Китай – триумф и хаос: Маосталгия” – 2 еп., документален филм
07:00 “Кръстоносните походи” – 1 еп., документален филм
08:00 “Чудният свят на вкаменелостите – скритите съкровища на природата: Пернати динозаври” – 2 еп., документален филм
09:00 “Аз вярвам в… НЛО” – 2 еп., документален филм
10:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 19 еп., документален филм
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Тенис: Rogers Cup 2016 – I полуфинал (ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
13:45 Тенис: Rogers Cup 2016 – II полуфинал (ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
16:30 Тенис: Rogers Cup 2016 – финал (ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 “Чудният свят на вкаменелостите – скритите съкровища на природата: Съкровищницата на бозайниците” – 3 еп., документален филм
19:00 “Кръстоносните походи” – 2 еп., документален филм
20:00 Футбол: Спорт /Ресифе/ – Атлетико /Паранаенсе/ (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
22:00 Мото: 2016 Adrian Flux British FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016 – повторение)

Вторник 02.08

01:00 Голф: US PGA Championship (повторение)
06:00 “Китай – триумф и хаос: Суперсили” – 3 еп., документален филм
07:00 “Кръстоносните походи” – 2 еп., документален филм
08:00 “Чудният свят на вкаменелостите – скритите съкровища на природата: Съкровищницата на бозайниците” – 3 еп., документален филм
09:00 “Аз вярвам в… чудеса” – 3 еп., документален филм
10:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 28 еп., документален филм
11:00 “Световен спорт” – 15-25 еп., обзорно предаване
12:00 Тенис: Rogers Cup presented by National Bank – полуфинали и финал (WTA Premier 2016 – повторение)
17:30 “Код Спорт: най-доброто” – III част, спортно обзорно предаване
19:00 “Кръстоносните походи” – 3 еп., документален филм
20:00 Футбол: Интернасионал – Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
22:00 Мото: WORLD RX OF SWEDEN (FIA World Rallycross Championship 2016 – повторение)

Сряда 03.08

00:00 Голф: US PGA Championship (повторение)
06:00 “Борбата с рака” – документален филм
07:00 “Кръстоносните походи” – 3 еп., документален филм
08:00 “Войната срещу хакерите” – документален филм
09:00 “Михаил Горбачов – човекът, който промени света” – документален филм
10:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 32, 29 еп., документален филм
11:00 “Pro Bull Riding” – 8 еп., обзорно предаване
12:00 Мото: 2016 Monster Energy FIM Speedway World Cup – полуфинали (повторение)
14:30 Волейбол: FIVB World Grand Prix 2016 – финал (повторение)
16:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Лондон – I състезателен ден (повторение)
18:00 “Михаил Горбачов – човекът, който промени света” – документален филм
19:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (жени) Швеция – ЮАР
21:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (жени) Канада – Австралия
23:00 “Световен спорт” – 15-25 еп., обзорно предаване

Четвъртък 04.08

00:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (жени) Зимбабве – Германия
02:00 Голф: US PGA Championship (повторение)
06:00 “Ебола – търсенето на лечение” – документален филм
07:00 “Бедните деца на САЩ” – документален филм
08:00 “Тайният живот на кралската детска стая” – документален филм
09:00 “Майкъл Джексън – зад завесите на Холивуд” – документален филм
10:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 36, 1 еп., документален филм
11:00 “IAAF Athletix” – 14 еп., обзорно предаване
11:30 “На колела” – 20 еп., обзорно предаване
12:00 Мото: 2016 Monster Energy FIM Speedway World Cup – финал (повторение)
14:30 Пряко: Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016)
16:30 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Лондон – II състезателен ден (повторение)
18:00 Пряко: Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016)
19:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) Ирак – Дания
21:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) Хондурас – Алжир
23:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) Мексико – Германия

Петък 05.08

01:00 Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016 – запис)
03:00 Тенис: Rogers Cup 2016 (ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
06:00 “Полезно ли е месото?” – документален филм
07:00 “Да вярваме ли на очите си?” – документален филм
08:00 “Не потъвай в грижи, бъди щастлив” – документален филм
09:00 “Мистерията на арабските нощи” – документален филм
10:00 “Пътуващите антиквари” – сезон 36, 2 еп., документален филм
11:00 “Footbrazil”- 28 еп., обзорно предаване
11:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
12:00 Рио 2016: Футбол (мъже) Бразилия – ЮАР (повторение)
14:00 Пряко: Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016)
16:00 Рио 2016: Футбол (мъже) Португалия – Аржентина (повторение)
18:00 Пряко: Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016)
21:00 Пряко: Тенис: BB&T Atlanta Open – четвъртфинали (2016 ATP WORLD TOUR 250)

Събота 06.08

01:00 Рио 2016: Коментарно студио
02:00 Пряко: Рио 2016: Церемония по откриването на Летни Олимпийски игри РИО 2016
05:30 Рио 2016: Футбол (жени) Бразилия – Китай (повторение)
07:30 Рио 2016: Церемония по откриването на Летни Олимпийски игри РИО 2016 (повторение)
11:00 “Световен спорт” – 15-26 еп., обзорно предаване
12:00 Рио 2016: Футбол (мъже) Мексико – Германия (повторение)
14:00 Рио 2016: Студийна програма
14:30 Пряко: Рио 2016: Академично гребане серии
16:30 Пряко: Рио 2016: Стрелба 10 м пушка (жени)
17:30 Пряко: Рио 2016: Спортна гимнастика квалификации (мъже)
19:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (серии)
21:30 Пряко: Рио 2016: Стрелба 10 м пистолет (мъже)
22:30 Пряко: Рио 2016: Джудо категории до 48 кг (жени), до 60 кг (мъже)

Неделя 07.08

00:00 Рио 2016: Стрелба с лък (запис) отборно мъже Sport+
01:00 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 48 кг (жени) Sport+
03:00 Рио 2016: Фехтовка (запис) шпага жени Sport+
04:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (финали)
06:00 Рио 2016: Баскетбол (мъже) Австралия – Франция (повторение)
07:45 Рио 2016: Баскетбол (мъже) САЩ – Китай (повторение)
09:30 Рио 2016: Волейбол (жени) Русия – Аржентина (повторение)
11:15 Рио 2016: Волейбол (жени) Сърбия – Италия (повторение)
13:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:15 Рио 2016: Програма за деня
14:30 Пряко: Рио 2016: Академично гребане (серии)
17:00 Пряко: Рио 2016: Стрелба 10 м пистолет (жени)
18:00 Пряко: Рио 2016: Спортна гимнастика квалификации (жени)
19:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (серии)
21:30 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 53 кг (жени)
23:30 Пряко: Рио 2016: Фехтовка рапира (мъже)

Понеделник 08.08

00:30 Рио 2016: Стрелба (запис) трап жени
01:15 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 56 кг (мъже)
03:00 Рио 2016: Стрелба с лък (запис) отборно жени
04:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (финали)
06:15 Рио 2016: Баскетбол (мъже) Испания – Хърватия (повторение)
08:00 Рио 2016: Футбол (мъже) Бразилия – Ирак (повторение)
09:30 Рио 2016: Волейбол (мъже) Русия – Куба (повторение)
11:15 Рио 2016: Волейбол (мъже) Италия – Франция (повторение)
13:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:15 Рио 2016: Програма за деня
14:30 Пряко: Рио 2016: Академично гребане (серии)
17:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
18:00 Пряко: Рио 2016: Стрелба 10 м пушка (мъже)
19:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (серии)
20:15 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) Австралия – Франция
22:00 Пряко: Рио 2016: Спортна гимнастика отборно (мъже)

Вторник 09.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) САЩ – Венецуела
03:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
04:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (финали)
06:00 ……………

39