Ще ви запознаем с програмата на F+ за 301.08.2016 година – 07.08.2016 година.

Понеделник 01.08

02:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 28 еп., обзорно предаване
02:30 “IAAF Athletix” – 14 еп., обзорно предаване
03:00 “На колела” – 20 еп., обзорно предаване
03:30 “Pro Bull Riding” – 8 еп., обзорно предаване
04:30 “Световен спорт” – 15-25 еп., обзорно предаване
05:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
06:30 “Ловци от южните морета: Кръгът “Кула”” – 3 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 106 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: US PGA Championship (повторение)
13:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
14:00 Тенис: Rogers Cup 2016 (ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 Мото: 2016 Adrian Flux British FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016 – повторение)
21:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 29 еп., обзорно предаване
21:30 “Код Спорт: най-доброто” – III част, спортно обзорно предаване (повторение)
23:00 “Светът на голфа” – 107 еп., обзорно предаване

Вторник 02.08

00:00 Футбол: Спорт /Ресифе/ – Атлетико /Паранаенсе/ (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
01:50 Футбол: Интернасионал – Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
03:40 Футбол: Ботафого – Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
05:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 29 еп., обзорно предаване
06:00 “Тайният живот на гейшите” – документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 107 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: US PGA Championship (повторение)
13:00 “Световен спорт” – 15-25 еп., обзорно предаване
14:00 Тенис: Rogers Cup 2016 (ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:30 Мото: 2016 Monster Energy FIM Speedway World Cup – първи етап (повторение)
20:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Лондон – I състезателен ден (повторение)
22:00 “Световен спорт” – 15-25 еп., обзорно предаване
23:00 “Светът на голфа” – 108 еп., обзорно предаване

Сряда 03.08

00:00 Тенис: Rogers Cup presented by National Bank (WTA Premier 2016 – повторение)
05:30 “Pro Bull Riding” – 8 еп., обзорно предаване
06:30 “Идеалната диета за теб” – 1 еп., документален филм
07:30 “Код Спорт: най-доброто” – III част, спортно обзорно предаване
09:00 Голф: US PGA Championship (повторение)
13:00 Тенис: Rogers Cup 2016 (ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:30 Мото: 2016 Monster Energy FIM Speedway World Cup – втори етап (повторение)
20:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Лондон – II състезателен ден (повторение)
22:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (жени) Бразилия – Китай

Четвъртък 04.08

00:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (жени) Зимбабве – Германия
02:00 Рио 2016: Футбол (жени) Швеция – ЮАР (повторение)
04:00 Рио 2016: Футбол (жени) Канада – Австралия (повторение)
06:00 “IAAF Athletix” – 14 еп., обзорно предаване
06:30 “Идеалната диета за теб” – 2 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 109 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: US PGA Championship (повторение)
12:30 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Лондон – I състезателен ден (повторение)
14:30 Пряко: Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016)
16:30 “IAAF Athletix” – 14 еп., обзорно предаване
17:00 Пряко: Тенис: Brasil Tennis Cup – полуфинали (WTA International 2016)
22:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) Бразилия – ЮАР

Петък 05.08

00:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) Португалия – Аржентина
02:00 Рио 2016: Футбол (мъже) Ирак – Дания (повторение)
04:00 Рио 2016: Футбол (мъже) Швеция – Колумбия (повторение)
06:00 “На колела” – 20 еп., обзорно предаване
06:30 “Идеалната диета за теб” – 3 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 110 еп., обзорно предаване
08:30 Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016 – повторение)
12:00 Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Лондон – II състезателен ден (повторение)
14:00 Пряко: Голф: Paul Lawrie Match Play (The Race to Dubai 2016)
16:00 “На колела” – 20 еп., обзорно предаване
16:30 “Footbrazil”- 28 еп., обзорно предаване
17:00 Пряко: Тенис: Brasil Tennis Cup – финал (WTA International 2016)
19:30 Рио 2016: Футбол (мъже) Мексико – Германия (повторение)
21:00 Пряко: Тенис: BB&T Atlanta Open – четвъртфинали (2016 ATP WORLD TOUR 250)

Събота 06.08

01:00 Рио 2016: Коментарно студио
02:00 Пряко: Рио 2016: Церемония по откриването на Летни Олимпийски игри РИО 2016
05:30 “Световен спорт” – 15-26 еп., обзорно предаване
06:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
07:00 Тенис: BB&T Atlanta Open – четвъртфинали (2016 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
11:30 Рио 2016: Церемония по откриването на Летни Олимпийски игри РИО 2016 (повторение)
15:00 Рио 2016: Студийна програма
15:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Япония – Корея
17:30 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
19:00 Пряко: Рио 2016: Колоездене общ старт (мъже)
22:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
23:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (жени) САЩ – Франция

Неделя 07.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) САЩ – Китай
02:45 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Русия – Аржентина
04:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Сърбия – Италия
06:30 “Footbrazil”- 28 еп., обзорно предаване
07:00 Тенис: BB&T Atlanta Open – полуфинали (2016 ATP WORLD TOUR 250)
11:00 “IAAF Athletix” – 15 еп., обзорно предаване
11:30 “На колела” – 21 еп., обзорно предаване
12:00 Рио 2016: Плуване (финали – повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) Италия – Франция
17:30 Пряко: Рио 2016
20:00 Пряко: Рио 2016: Колоездене общ старт (жени)
22:00 Пряко: Рио 2016: Скокове във вода 3 м синхронно (жени)
23:00 Пряко: Рио 2016: Джудо категории до 52 кг (жени), до 66 кг (мъже)

Понеделник 08.08

00:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
01:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) Испания – Хърватия
02:45 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) Русия – Куба
04:30 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) Бразилия – Ирак
06:00 Рио 2016: Спортна гимнастика квалификации (жени – повторение)
07:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 29 еп., обзорно предаване
07:30 “Светът на голфа” – 111 еп., обзорно предаване
08:30 Рио 2016: Стрелба трап жени (повторение)
09:00 Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 56 кг (мъже – повторение)
09:45 Рио 2016: Плуване (финали – повторение)
12:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Китай – Италия
17:30 Рио 2016: Плажен волейбол (запис)
18:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (жени) САЩ – Испания
19:45 Рио 2016: Плажен волейбол (запис)
21:45 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 58 кг (жени)
23:30 Пряко: Рио 2016: Фехтовка сабя (жени)

Вторник 09.08

00:30 Рио 2016: Стрелба (запис) трап мъже
01:15 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 62 кг (мъже)
03:00 Рио 2016: Ръгби-7 (запис) финал жени
04:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Бразилия – Аржентина
06:00 Рио 2016: Спортна гимнастика отборно (мъже – повторение)
09:00 ….

39