Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 15.08.2016 година – 21.08.2016 година.

Понеделник, 15 август 2016 г.
08:00 Футбол: Локомотив ГО – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: ЦСКА – Нефтофимик, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Класика от „А” професионална футболна група: Локомотив София – Лудогорец (2014-15), повторение
12:30 Класика от „А” професионална футболна група: Литекс – Левски (2014-15), повторение
13:00 Футбол: Берое – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Футбол: Монтана – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Берое (2015-16)
19:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Ботев Пловдив – Славия, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 3-и епизод, директно
00:00 Футбол: Ботев Враца – Банско, мач от Втора професионална лига, повторение
02:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 3-и епизод, повторение
03:30 Край на програмата

Вторник, 16 август 2016 г.
08:00 Футбол: ЦСКА – Нефтофимик, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Монтана – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Футбол: Берое – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Футбол: Локомотив ГО – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 3-и епизод, повторение
17:30 Класика от „А” професионална футболна група: Черно море – ЦСКА (2014-15)
18:00 Футбол: Ботев Пловдив – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 3-и епизод
21:00 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Футбол: Дунав – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
01:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 3-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Сряда, 17 август 2016 г.
08:00 Футбол: Дунав – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Локомотив ГО – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 3-и епизод, повторение
13:30 Класика от „А” професионална футболна група: ЦСКА – Локомотив София (2014-15), повторение
14:00 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Литекс (2014-15), повторение
14:30 Класика от „А” професионална футболна група: Левски – Лудогорец (2014-15), повторение
15:00 Футбол: Ботев Пловдив – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 3-и епизод, повторение
18:00 Футбол: ЦСКА – Нефтофимик, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 4-и епизод, директно
21:00 Футбол: Берое – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
01:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 4-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Четвъртък, 18 август 2016 г.
08:00 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Ботев Пловдив – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 3-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Локомотив ГО – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Берое – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 4-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Дунав – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 4-и епизод, директно
21:00 Футбол: Монтана – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Футбол: ЦСКА – Нефтофимик, мач от Първа професионална лига, повторение
01:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 4-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Петък, 19 август 2016 г.
08:00 Футбол: Берое – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Дунав – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 4-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Ботев Пловдив – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: ЦСКА – Нефтофимик, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 4-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 „Преди кръга във френската Лига 1” (2016-17), 2-и епизод, повторение
20:30 Класика от „А” професионална футболна група: Ботев Пловдив – Локомотив София (2014-15), повторение
21:15 Студио „Лига 1“, директно
21:45 Футбол: Лион – Каен, мач от френската Лига 1, директно
23:40 Студио „Лига 1“, директно
00:00 Футбол: Черно море – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Футбол: Локомотив ГО – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
04:00 Край на програмата

Събота, 20 август 2016 г.
08:00 Футбол: Локомотив ГО – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Лион – Каен, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 4-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Черно море – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Лийдс, Великобритания, повторение
18:00 Класика от „А” професионална футболна група: Марек – Левски (2014-15), повторение
18:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
19:00 Футбол: Пирин – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
20:55 Студио „Първа професионална футболна лига”, директно
21:15 Футбол: Лудогорец – Монтана, мач от Първа професионална лига, директно
23:10 Студио „Първа професионална лига”, директно
00:00 Футбол: Тулуза – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
02:00 Край на програмата

Неделя, 21 август 2016 г.
08:00 Футбол: Нант – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Футбол: Пирин – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Класика от „А” професионална футболна група: Левски – ЦСКА (2014-15), повторение
12:30 Класика от „А” професионална футболна група: Славия – Левски (2014-15), повторение
13:00 Футбол: Лудогорец – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 2-и епизод
15:30 Студио „Лига 1“, директно
16:00 Футбол: Гингам – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
17:55 Студио „Лига 1“, директно
18:00 Футбол: Сент Етиен – Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
20:00 Класика от „А” професионална футболна група: Хасково – ЦСКА (2014-15), повторение
20:30 Класика от „А” професионална футболна група: Локомотив София – ЦСКА (2014-15), повторение
21:00 Класика от „А” професионална футболна група: Славия – Локомотив Пловдив (2015-16), повторение
21:30 Студио „Лига 1“, директно
21:45 Футбол: Пари Сен Жермен – Метц, мач от френската Лига 1, директно
23:40 Студио „Лига 1“, директно
00:00 Футбол: Славия – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Футбол: Нефтохимик – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
04:00 Край на програмата

48