Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 21.11.2016 година – 27.11.2016 година:

Понеделник, 21 ноември 2016 г.
08:00 Волейбол: ЦСКА – Левски, мач от Суперлигата, повторение
10:00 Футбол: Ботев Враца – Витоша, мач от Втора професионална лига, повторение
12:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Монтана – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Нефтохимик – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 14-и епизод, директно
21:30 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Берое (2015-16), повторение
22:00 Волейбол: Нефтохимик – Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
00:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бърнли, мач от английската Висша Лига, повторение
02:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 14-и епизод, повторение
03:30 Край на програмата

Вторник, 22 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Нефтохимик – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Славия – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 14-и епизод, повторение
13:30 Баскетбол: Хюстън Рокетс – Юта Джаз, мач от НБА, повторение
16:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
17:00 Футбол: Верея – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 14-и епизод
20:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 13-и епизод, директно
21:00 Футбол: Лудогорец – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Футбол: Ботев Враца – Витоша, мач от Втора професионална лига, повторение
01:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 14-и епизод, повторение
02:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Сряда, 23 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Верея – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Лудогорец – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 14-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Нефтохимик – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Футбол: Славия – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 12-и епизод, повторение
17:00 Футбол: Черно море – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
20:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, директно
21:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Баскетбол: Хюстън Рокетс – Юта Джаз, мач от НБА, повторение
01:30 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
02:30 Край на програмата

Четвъртък, 24 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Монтана – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Черно море – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Ботев Враца – Витоша, мач от Втора професионална лига, повторение
15:00 Волейбол: ЦСКА – Левски, мач от Суперлигата, повторение
17:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
20:00 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, директно
21:00 Футбол: Верея – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Футбол: Лудогорец – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
01:00 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Петък, 25 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Славия – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Монтана – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
13:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
15:00 Футбол: Нефтохимик – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
18:00 Студио „Волейбол“, директно
18:30 Волейбол: Марек Юнион-Ивкони – ЦСКА, мач от Суперлигата, директно
20:30 Студио „Волейбол“, директно
21:00 Класика от „А” професионална футболна група: Черно море – ЦСКА (2014-15), повторение
21:30 Студио „Лига 1“, директно
21:45 Футбол: Рен – Тулуза, мач от френската Лига 1, директно
23:40 Студио „Лига 1“, директно
00:00 Футбол: Локомотив ГО – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
03:40 Край на програмата

Събота, 26 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Локомотив ГО – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Волейбол: Марек Юнион-Ивкони – ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
12:00 Класика от „А” професионална футболна група: Черно море – ЦСКА (2014-15), повторение
12:30 Студио „Първа професионална лига“, директно
13:00 Футбол: Монтана – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
14:55 Студио „Първа професионална лига“, директно
15:15 Футбол: Левски – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
17:10 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Ботев Пловдив – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 Класика от „А” професионална футболна група: Славия – Левски (2014-15), повторение
20:35 Студио „Лига 1“, директно
21:00 Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, директно
22:55 Студио „Лига 1“, директно
23:30 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
01:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 8-и епизод, повторение
02:00 Баскетбол: Вашингтон Уизардс – Сан Антонио Спърс, мач от НБА, директно
04:10 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
06:30 Край на програмата

Неделя, 27 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Левски – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Баскетбол: Вашингтон Уизардс – Сан Антонио Спърс, мач от НБА, повторение
12:30 Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 13-и епизод
13:30 Студио „Висша Лига”, директно
14:00 Футбол: Уотфорд – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, директно
16:15 Футбол: Арсенал – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, директно
18:10 Студио „Висша Лига”, директно
18:30 Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно
20:25 Студио „Висша Лига“, директно
21:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 14-и епизод, повторение
21:30 Студио „Лига 1“, директно
21:45 Футбол: Лион – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно
23:40 Студио „Лига 1“, директно
00:00 Футбол: ЦСКА – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Абу Даби, повторение
04:00 Футбол: Берое – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
06:00 Край на програмата

41