Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 28.11.2016 година – 04.12.2016 година:

Понеделник, 28 ноември 2016 г.
08:00 Волейбол: Марек Юнион-Ивкони – ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
10:00 Футбол: Дунав – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Ботев Пловдив – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Монтана – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Студио „Втора професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Лудогорец II – ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, директно
19:25 Студио „Втора професионална лига“, директно
20:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 15-и епизод, директно
21:30 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, директно
22:30 Футбол: ЦСКА – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
00:30 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 15-и епизод, повторение
02:00 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Вторник, 29 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Монтана – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Лудогорец II – ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, повторение
12:00 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
13:00 Класика от „А” професионална футболна група: Локомотив София – Лудогорец (2014-15), повторение
13:30 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 15-и епизод
14:30 Студио „Първа професионална лига“, директно
15:00 Футбол: Черно море – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, директно
16:55 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Локомотив Пловдив – Монтана, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 14-и епизод
21:00 Студио „Купа на Лигата“, директно
21:45 Футбол: Ливърпул – Лийдс Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, директно
23:40 Студио „Купа на Лигата“, директно
00:00 Волейбол: ЦСКА – Пирин Разлог, мач от Суперлигата, повторение
02:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 15-и епизод, повторение
03:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 14-и епизод, повторение
04:00 Край на програмата

Сряда, 30 ноември 2016 г.
07:30 Футбол: Дунав – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
09:30 Футбол: Берое – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
11:30 Футбол: Черно море – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
13:30 Футбол: Локомотив Пловдив – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
15:30 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 15-и епизод, повторение
16:30 Баскетбол: Вашингтон Уизърдс – Сан Антонио Спърс, мач от НБА, повторение
19:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 14-и епизод, повторение
20:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 18-и епизод, директно
21:00 Класика от „А” професионална футболна група: Ботев Пловдив – Локомотив Пловдив (2014-15), повторение
21:30 Студио „Купа на Лигата“, директно
21:45 Футбол: Арсенал – Саутхямптън, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, директно
23:45 Студио „Купа на Лигата“, директно
00:15 Футбол: Лудогорец – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
02:15 Футбол: Славия – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
04:15 Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
06:15 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 18-и епизод, повторение
07:15 Край на програмата

Четвъртък, 1 декември 2016 г.
08:00 Футбол: Славия – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Лудогорец – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Класика от „А” професионална футболна група: Локомотив София – Лудогорец (2014-15), повторение
12:30 Волейбол: Марек Юнион-Ивкони – ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
14:30 Студио „Първа професионална лига“, директно
15:00 Футбол: Верея – Берое, мач от Първа професионална лига, директно
16:55 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Нефтохимик – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 16-и епизод, директно
21:30 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, директно
22:30 Баскетбол: Вашингтон Уизърдс – Сан Антонио Спърс, мач от НБА, повторение
01:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 16-и епизод, повторение
02:30 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
03:30 Край на програмата

Петък, 2 декември 2016 г.
08:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 16-и епизод, повторение
09:30 Класика от „А” професионална футболна група: Ботев Пловдив – Локомотив Пловдив (2014-15), повторение
10:00 Футбол: Пирин – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Футбол: Верея – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Нефтохимик – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 18-и епизод, повторение
18:00 Студио „Волейбол“, директно
18:30 Волейбол: Пирин Разлог– Левски, мач от Суперлигата, директно
20:30 Студио „Волейбол“, директно
21:00 Класика от „А” професионална футболна група: Локомотив София – Лудогорец (2014-15), повторение
21:30 Студио „Лига 1“, директно
21:45 Футбол: Каен – Дижон, мач от френската Лига 1, директно
23:40 Студио „Лига 1“, директно
00:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Край на програмата

Събота, 3 декември 2016 г.
08:00 Футбол: Лудогорец – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Волейбол: Пирин Разлог – Левски, мач от Суперлигата, повторение
12:00 Футбол: Нефтохимик – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 18-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Лудогорец II – ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, повторение
17:00 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Левски – Славия, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 Студио „Бокс“, директно
20:15 Професионален бокс: Галавечер в София: Кубрат Пулев срещу Самюъл Питър, мач за Интерконтиненталната титла на Световната Боксова Асоциация, директно
01:00 Студио „Бокс“, директно
01:30 Футбол: Манчестър Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
03:30 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
05:30 Футбол: Тотнъм Хотспър – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
07:30 Край на програмата

Неделя, 4 декември 2016 г.
07:30 Футбол: Дунав – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
09:30 Футбол: Левски – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
11:30 Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 14-и епизод
12:30 Студио „Втора професионална лига“, директно
13:00 Футбол: Ботев Враца – Несебър, мач от Втора професионална лига, директно
14:55 Студио „Втора професионална лига“, директно
15:15 Студио „Висша Лига”, директно
15:30 Футбол: АФК Борнемут – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, директно
17:25 Студио „Висша Лига”, директно
18:00 Футбол: Евертън – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно
19:55 Студио „Висша Лига“, директно
20:30 Класика от „А” професионална футболна група: Ботев Пловдив – Локомотив Пловдив (2014-15), повторение
21:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 16-и епизод, повторение
21:30 Студио „Лига 1“, директно
21:45 Футбол: Ница – Тулуза, мач от френската Лига 1, директно
23:40 Студио „Лига 1“, директно
00:00 Футбол: ЦСКА – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Футбол: Берое – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
04:00 Край на програмата

20