Ще ви запознаем с програмата на Diema за 22.08.2016 година – 28.08.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 22.08.2016

06:15 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 1, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Надпревара” с Долф Лундгрен” – реалити, сезон 1, 2 епизода
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 2
16:00 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 1
16:30 „Героят на Арената” – приключенски екшън с уч. на Щефан Лука, Андреа Клевен, Хенинг Баум, Таня Вензел и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Операция Делта форс”– екшън с уч. на Джеф Фахи, Ърни Хъдсън, Роб Стюарт, Франк Загарино, Джо Лара, Тод Йенсен, Наташа Съдерланд, Хал Холбрук и др.
00:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ВТОРНИК, 23.08.2016

06:15 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 1, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 1
16:30 „Операция Делта форс”– екшън с уч. на Джеф Фахи, Ърни Хъдсън, Роб Стюарт, Франк Загарино, Джо Лара, Тод Йенсен, Наташа Съдерланд, Хал Холбрук и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Специален отряд: Огнен полет” – екшън с уч. на Гейбриъл Махт, Робърт Патрик, Карли Поуп,
Джанкарло Еспозито, Мат Бушел и др.
00:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

СРЯДА, 24.08.2016

06:15 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 1, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 1
16:30 „Специален отряд: Огнен полет” – екшън с уч. на Гейбриъл Махт, Робърт Патрик, Карли Поуп,
Джанкарло Еспозито, Мат Бушел и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Морски пехотинци” – екшън с уч. на Чарли Шийн, Майкъл Бийн, Джоан Уоли, Рик Росович, Бил Пакстън и др.
00:20 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:20 Еротичен телепазар
03:20 „Национална лотария” /п/
03:50 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 25.08.2016

06:15 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 1, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:10 „Морски пехотинци” – екшън с уч. на Чарли Шийн, Майкъл Бийн, Джоан Уоли, Рик Росович, Бил Пакстън и др , /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Бърз и яростен” – екшън с уч. на Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Джон Ортиз и др.
00:10 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ПЕТЪК, 26.08.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
15:50 „Стивън Сегал: Човекът на закона” – сериал, сезон 1
16:20 „Бърз и яростен” – екшън с уч. на Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Джон Ортиз и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 9
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Димящи аса” – екшън с уч. на Райън Рейнолдс, Рей Лиота, Бен Афлек, Анди Гарсия, Джеръми Пивън, Крис Пайн, Алекс Роко и др.
00:15 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
02:40 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 27.08.2016

06:15 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 1, 3 епизода
11:00 „Да изгубиш себе си” – трилър с уч. на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Тимъти Хътън, Шарън Стоун, Никълъс Елиа и др.
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Хамелеонът” – сериал, сезон 1
16:30 Студио „Първа лига”, директно
17:00 Футбол: Дунав (Русе) – Черно море (Варна), мач от Първа професионална лига, директно
19:00 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
20:00 „Добре дошли в капана” – екшън с уч. на Джеймс Макавой, Марк Стронг, Джейсън Флеминг, Андреа Райсборо, Джони Харис, Даниел Майс, Дейвид Морисей и др.
22:00 „Четвъртък” – трилър с уч. на Антъни Пъркинс, Джеф Фахи, Роберта Максуел, Диана Скаруид и др.
00:00 Еротичен телепазар
03:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 1, /п/

НЕДЕЛЯ, 28.08.2016

05:45 „Хамелеонът” – сериал, сезон 1, /п/
06:45 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 1, 3 епизода
11:00 „Добре дошли в капана” – екшън с уч. на Джеймс Макавой, Марк Стронг, Джейсън Флеминг, Андреа Райсборо, Джони Харис, Даниел Майс, Дейвид Морисей и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Хамелеонът” – сериал, сезон 1
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
17:30 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7
18:00 „Икона” – трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., I част
20:00 „Американски тюлени” – екшън с уч. на Джим Фицпатрик, Грег Колинс, Джъстин Уилямс,
Кенет Кампбел, Джени МакШейл, Велизар Бинев, Башал Рахал и др.
22.00 „Обир” – сериал, сезон 3
00:20 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:45 Еротичен телепазар

57