Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 01.08.2016 година – 07.08.2016 година.

Понеделник, 1 август 2016 г.
08:00 Футбол: Хърватия – Португалия, осминафинален мач от УЕФА ЕВРО 2016, повторение
10:30 Класика от „А” професионална футболна група: Марек – Левски (2014-15)
11:00 Футбол: Левски – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00 Футбол: Пирин – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Ботев – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Футбол: Дунав – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 1-и епизод, директно
20:30 Футбол: Локомотив ГО – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
22:30 Футбол: ЦСКА-София – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
00:30 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 1-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Вторник, 2 август 2016 г.
08:00 Футбол: Германия – Словакия, осминафинален мач от УЕФА ЕВРО 2016, повторение
10:00 Класика от „А” професионална футболна група: Литекс – Левски (2014-15)
10:30 Футбол: Дунав – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
12:30 Футбол: Ботев – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
14:30 Футбол: Левски – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
16:30 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 1-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Пирин – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 1-и епизод
21:00 Студио „Футбол”, директно
21:30 Футбол: Цървена звезда – Лудогорец, мач-реванш от третия квалификационен кръг на УЕФА Шампионска Лига, директно
23:25 Студио „Футбол”, директно
00:00 Класика от „А” професионална футболна група: Берое – Лудогорец (2014-15)
00:30 Класика от „А” професионална футболна група: Хасково – ЦСКА (2014-15)
01:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 1-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Сряда, 3 август 2016 г..
08:00 Футбол: Италия – Испания, осминафинален мач от УЕФА ЕВРО 2016, повторение
10:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 1-и епизод, повторение
11:30 Класика от „А” професионална футболна група: ЦСКА – Локомотив София (2014-15)
12:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Германия, повторение
13:40 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Германия, повторение
15:20 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Германия, повторение
16:30 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Литекс (2014-15)
17:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 1-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Локомотив ГО – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 2-и епизод, директно
21:00 Футбол: Левски – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Футбол: Цървена звезда – Лудогорец, първи мач от третия квалификационен кръг на УЕФА Шампионска Лига, повторение
01:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 2-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Четвъртък, 4 август 2016 г.
08:00 Футбол: Полша – Португалия, четвъртфинален мач от УЕФА ЕВРО 2016, повторение 11:00 Студио „Формула 1”, повторение
11:30 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Германия, повторение
12:30 Студио „Формула 1”, повторение
13:00 Студио „Формула 1”, повторение
13:30 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Германия, повторение
15:30 Студио „Формула 1”, повторение
16:00 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 11-и епизод, повторение
17:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 2-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Левски – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 2-и епизод, директно
21:00 Футбол: Ботев – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Футбол: Пирин – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
01:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 2-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Петък, 5 август 2016 г..
08:00 Футбол: Германия – Италия, четвъртфинален мач от УЕФА ЕВРО 2016, повторение
11:00 Футбол: ЦСКА-София – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 1-и епизод, повторение
14:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 2-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Пирин – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 2-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Цървена звезда – Лудогорец, първи мач от третия квалификационен кръг на УЕФА Шампионска Лига, повторение
20:00 “Преди мача за трофея Къмюнити Шилд”, магазинно предаване
20:30 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – ЦСКА (2014-15)
21:00 Класика от „А” професионална футболна група: Ботев – Локомотив Пловдив (2014-15)
21:30 Студио „Чемпиъншип”, директно
21:45 Футбол: Фулъм – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
23:40 Студио „Чемпиъншип”, директно
00:00 Футбол: Пирин – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Футбол: Нефтохимик – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
04:00 Край на програмата

Събота, 6 август 2016 г.
08:00 Футбол: Португалия – Уелс, полуфинален мач от УЕФА ЕВРО 2016, повторение
10:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 1-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Пирин – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00 Футбол: Фулъм – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
15:00 Футбол: Нефтохимик – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Класика от „А” професионална футболна група: Берое – Локомотив София (2014-15)
17:30 Класика от „А” професионална футболна група: Ботев – Локомотив Пловдив (2015-16)
18:00 “Преди мача за трофея Къмюнити Шилд”, магазинно предаване, повторение
18:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
19:00 Футбол: Верея – ЦСКА-София, мач от Първа професионална лига, директно
20:55 Студио „Първа професионална футболна лига”, директно
21:15 Футбол: Лудогорец – Ботев, мач от Първа професионална лига, директно
23:10 Студио „Първа професионална лига”, директно
00:00 Футбол: Цървена звезда – Лудогорец, първи мач от третия квалификационен кръг на УЕФА Шампионска Лига, повторение
02:00 Край на програмата

Неделя, 7 август 2016 г.
08:00 Футбол: Португалия – Франция, финал на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
11:00 Футбол: Лудогорец – Ботев, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00 Футбол: Пирин – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 “Преди мача за трофея Къмюнити Шилд”, магазинно предаване, повторение
15:30 Футбол: Верея – ЦСКА София, мач от Първа професионална лига, повторение
17:30 Студио „Къмюнити Шилд”, директно
18:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Лестър Сити, мач за Къмюнити Шилд, директно
20:05 Студио „Къмюнити Шилд”, директно
20:30 Класика от „А” професионална футболна група: Монтана – Ботев (2015-16)
21:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
23:00 Класика от „А” професионална футболна група: Левски – Черно море (2014-15)
23:30 Класика от „А” професионална футболна група: Берое – Литекс (2015-16)
00:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Футбол: Славия – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
04:00 Край на програмата

42