Ще ви запознаем с програмата на F+ за 15.08.2016 година – 21.08.2016 година.

Понеделник 15.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория над 75 кг (жени)
03:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Япония – Аржентина
04:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Бразилия – Русия
06:30 Рио 2016: Ветроходство (запис) уиндсърфинг
07:15 Рио 2016: Скокове във вода (повторение)
08:30 Рио 2016: Баскетбол (мъже) САЩ – Сърбия (повторение)
10:00 Рио 2016: Лека атлетика (повторение)
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Кану-каяк (серии)
17:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) САЩ – Мексико
19:20 Пряко: Рио 2016: Коментарно студио
19:30 Рио 2016: Тенис на маса (запис) жени (отборно) полуфинал
20:15 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) Нигерия – Бразилия
22:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол четвъртфинали
23:30 Пряко: Рио 2016: Борба класически стил категории до 85 и 130 кг

Вторник 16.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 105 кг (мъже)
03:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) Италия – Канада
04:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) Бразилия – Франция
06:30 Рио 2016: Ветроходство (запис) клас „Лазер”
07:15 Рио 2016: повторение
13:30 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:30 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:45 Рио 2016: Програма за деня
15:00 Пряко: Рио 2016: Кану-каяк (финали)
16:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) четвъртфинал
18:00 Рио 2016: Баскетбол (жени) запис четвъртфинал
19:50 Пряко: Рио 2016: Коментарно студио
20:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) четвъртфинал
22:00 Рио 2016: Синхронно плуване (запис) дуети
23:00 Пряко: Рио 2016: Борба класически стил категории до 66 и 98 кг

Сряда 17.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория над 105 кг (мъже)
03:00 Пряко: Рио 2016: Тенис на маса жени (отборно) финал
04:30 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (жени) четвъртфинал
06:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 30 еп., обзорно предаване
06:30 Рио 2016: Ветроходство (запис) клас „Фин”
07:15 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
08:45 Рио 2016: повторение
13:30 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:30 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:45 Рио 2016: Програма за деня
15:00 Пряко: Рио 2016: Кану-каяк (серии)
17:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) четвъртфинал
18:45 Пряко: Рио 2016: Бадминтон смесени двойки (финал)
20:00 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) четвъртфинал
22:00 Пряко: Рио 2016: Футбол (мъже) полуфинал

Четвъртък 18.08

00:00 Пряко: Рио 2016: Борба (жени) категории до 48, 58 и 69 кг
01:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) четвъртфинал
02:30 Пряко: Рио 2016: Тенис на маса мъже (отборно) финал
04:30 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже)/Баскетбол (мъже) четвъртфинал
06:00 Рио 2016: Таекуондо (запис) категории до 49 кг (жени), до 58 кг (мъже)
06:45 Рио 2016: Ветроходство (запис) клас „470”
07:15 Рио 2016: повторение
13:30 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:30 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:45 Рио 2016: Програма за деня
15:00 Пряко: Рио 2016: Кану-каяк (финали)
16:30 Пряко: Рио 2016: Бадминтон двойки жени (финал)
17:00 Пряко: Рио 2016: Триатлон (мъже)
19:30 Рио 2016: Бадминтон (запис) полуфинали жени
21:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (жени) полуфинал
22:45 Пряко: Рио 2016: Борба (жени) категории до 53, 63 и 75 кг

Петък 19.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (жени) полуфинал
02:45 Рио 2016: Хокей на трева (запис) финал мъже
04:15 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) полуфинал
06:15 Рио 2016: Таекуондо (запис) категории до 57 кг (жени), до 68 кг (мъже)
07:00 Рио 2016: Ветроходство (запис) клас „49”
07:45 Рио 2016: повторение
13:30 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:30 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:45 Рио 2016: Програма за деня
15:00 Пряко: Рио 2016: Кану-каяк (финали)
16:15 Пряко: Рио 2016: Художествена гимнастика (многобой)
19:15 Рио 2016: Бадминтон (запис) жени (финал)
20:00 Рио 2016: Синхронно плуване (запис) ансамбли
20:45 Пряко: Рио 2016: Художествена гимнастика (многобой)
23:45 Пряко: Рио 2016: Борба свободен стил категории до 57 и 74 кг

Събота 20.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) полуфинал
02:45 Рио 2016: Хокей на трева (запис) финал жени
04:15 Пряко: Рио 2016: Волейбол (мъже) полуфинал
06:15 Рио 2016: Таекуондо (запис) категории до 67 кг (жени), до 80 кг (мъже)
07:00 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
07:30 Рио 2016: повторение
11:00 “На колела” – 23 еп., обзорно предаване
11:30 “IAAF Athletix” – 17 еп., обзорно предаване
12:00 “Световен спорт” – 15-28 еп., обзорно предаване
13:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:15 Рио 2016: Програма за деня
14:30 Пряко: Рио 2016: Бадминтон мъже (финал)
17:00 Пряко: Рио 2016: Триатлон (жени)
19:00 Пряко: Рио 2016: Голф (жени)
21:00 Рио 2016: Маунтинбайк (запис) жени
21:15 Пряко: Рио 2016: Художествена гимнастика (многобой)
23:30 Пряко: Рио 2016: Борба свободен стил категории до 86 и 125 кг

Неделя 21.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Бокс (финали)
02:00 Рио 2016: Скокове във вода (запис) 10 м кула мъже
03:15 Рио 2016: Водна топка (запис) финал мъже
04:15 Пряко: Рио 2016: Волейбол (жени) финал
06:15 Рио 2016: Таекуондо (запис) категории над 67 кг (жени), над 80 кг (мъже)
07:00 “Footbrazil”- 30 еп., обзорно предаване
07:30 Рио 2016: повторение
11:45 Пряко: Мото: GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
13:05 Пряко: Мото: GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
14:30 Пряко: Мото: GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY – състезание в MotoGP (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
16:30 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
16:45 Рио 2016: Програма за деня
17:00 Пряко: Рио 2016: Художествена гимнастика (ансамбъл)
18:45 Пряко: Рио 2016: Коментарно студио
19:00 Пряко: Рио 2016: Борба свободен стил категории до 65 и 97 кг
21:15 Рио 2016: Маунтинбайк (запис) мъже
21:45 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) финал
23:30 Рио 2016: Хандбал (запис) финал мъже

Понеделник 22.08

01:15 Пряко: Рио 2016: Обзор на Рио 2016
01:45 Пряко: Рио 2016: Церемония по закриването на Летни Олимпийски игри РИО 2016
04:00 “На колела” – 23 еп., обзорно предаване
04:30 “Световен спорт” – 15-28 еп., обзорно предаване
05:30 “Pro Bull Riding” – 10 еп., обзорно предаване
06:30 “Армада – неразказаната история” – 1 еп., документален филм
07:30 “Светът на голфа” – 111 еп., обзорно предаване
08:30 Рио 2016: повторение
10:00 Рио 2016: Обзор на Рио 2016
11:00 Пряко: Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
11:30 Рио 2016: Церемония по закриването на Летни Олимпийски игри РИО 2016 (повторение)
14:00 Рио 2016: повторение
19:00 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 31 еп., обзорно предаване
19:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:00 Пряко: Футбол: Селта /Виго/ – Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
23:00 Пряко: Футбол: Валенсия – Лас Палмас (Примера Дивисион, сезон 2016/17)

64