Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 07.11.2016 година – 13.11.2016 година:

Понеделник, 7 ноември 2016 г.
08:00 Волейбол: Монтана – Левски, мач от Суперлигата, повторение
10:00 Футбол: Нефтохимик – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Верея – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Обзор на кръга за Купата на България (2016-17), 2-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Лудогорец – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 13-и епизод, директно
21:30 Класика от „А” професионална футболна група: Монтана – Ботев Пловдив (2015-16), повторение
22:00 Футбол: Левски – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
00:00 Футбол: Монтана – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
03:30 Край на програмата

Вторник, 8 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Славия – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
13:30 Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър – Минесота Тимбърулвс, мач от НБА, повторение
16:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
17:00 Футбол: Левски – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 13-и епизод
20:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 12-и епизод, директно
21:00 Футбол: Верея – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Футбол: Монтана – Лудогорец, осминафинален мач за Купата на България, повторение
01:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
02:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 12-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Сряда, 9 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Монтана – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Славия – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 12-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Верея – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Футбол: Левски – Черно море, осминафинален мач за Купата на България, повторение

17:30 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – ЦСКА (2014-15), повторение
18:00 Футбол: Нефтохимик – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, директно
21:00 Футбол: Лудогорец – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър – Минесота Тимбърулвс, мач от НБА, повторение
01:30 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
02:30 Край на програмата

Четвъртък, 10 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Нефтохимик – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Монтана – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Левски – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Волейбол: Монтана – Левски, мач от Суперлигата, повторение
17:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 12-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Ботев Пловдив – Нефтохимик, осминафинален мач за Купата на България, повторение
20:00 Обзор на кръга на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, 3-и епизод, повторение
21:00 Футбол: Левски – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Футбол: Славия – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
01:00 Футбол: Верея – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
03:00 Край на програмата

Петък, 11 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение 10:00 Футбол: Лудогорец – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Нефтохимик – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
16:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
18:00 Студио „Волейбол“, директно
18:30 Волейбол: Марек Юнион Ивкони – Монтана, мач от Суперлигата, директно
20:30 Студио „Волейбол“, директно
21:00 Студио „Европейски квалификации“, директно
21:45 Футбол: Франция – Швеция, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
23:40 Студио: Обзор на деня на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, директно
00:30 Футбол: Англия – Шотландия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
02:30 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
04:10 Край на програмата

Събота, 12 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Франция – Швеция, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
10:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
11:00 Волейбол: Марек Юнион Ивкони – Монтана, мач от Суперлигата, повторение
13:00 Класика от „А” професионална футболна група: Монтана – Ботев Пловдив (2015-16), повторение
13:30 Студио „Лига 1“, директно
14:00 Футбол: Суиндън Таун – Чарлтън Атлетик, мач от английската Лига 1, директно
15:55 Студио „Лига 1“, директно
16:30 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
18:00 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – ЦСКА (2014-15), повторение
18:30 Студио „Европейски квалификации“, директно
19:00 Футбол: Хърватия – Исландия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
20:55 Студио „Европейски квалификации“, директно
21:45 Футбол: Уелс – Сърбия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
23:40 Студио: Обзор на деня на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, директно
00:30 Футбол: Ковънтри Сити – Скънторп Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
02:30 Баскетбол: Торонто Раптърс – Ню Йорк Никс, мач от НБА, директно
04:40 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Бразилия, повторение
05:40 Край на програмата

Неделя, 13 ноември 2016 г.
07:45 Футбол: Хърватия – Исландия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
09:45 Баскетбол: Торонто Раптърс – Ню Йорк Никс, мач от НБА, повторение
12:15 Футбол: Уелс – Сърбия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
14:15 Футбол: Питърбро Юнайтед – Болтън Уондърърс, мач от английската Лига 1, директно
16:15 Футбол: Честърфилд – Шефилд Юнайтед, мач от английската Лига 1, директно
18:15 Класика от „А” професионална футболна група: Монтана – Ботев Пловдив (2015-16), повторение
19:00 Футбол: Люксембург – Холандия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
20:55 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – ЦСКА (2014-15), повторение
21:45 Футбол: Гърция – Босна и Херцеговина, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
00:00 Обзор на деня на Европейските квалификации за Световно първенство 2018
01:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Бразилия, повторение
03:00 Край на програмата

37