Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 07.11.2016 година – 13.11.2016 година

Понеделник, 7 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Лестър Сити – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 Футбол: Арсенал – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
12:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 5-и епизод, повторение
13:00 Баскетбол: Мемфис Гризлис – Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение
15:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 12-и епизод, повторение
16:00 Футбол: АФК Борнемут – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, запис
18:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 12-и епизод
19:00 Неделен обзор на кръга английската Висша Лига (2016-17), 11-и епизод
20:00 Футбол: Суонси Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, запис
22:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, запис
00:00 Неделен обзор на кръга английската Висша Лига (2016-17), 11-и епизод, повторение
01:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 12-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Вторник, 8 ноември 2016 г.
08:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 11-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Ливърпул – Уотфорд, мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 12-и епизод, повторение
11:30 Класика от Висшата Лига – Арсенал – Тотнъм Хотспър (2011-12), повторение
12:00 Футбол: Лестър Сити – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Футбол: Бърнли – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, запис
16:00 Футбол: Суонси Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
18:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 11-и епизод, директно
19:00 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 3-и епизод, директно
20:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 5-и епизод, повторение
21:00 Баскетбол: Мемфис Гризлис – Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение
23:30 Футбол: Хъл Сити – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, запис
01:30 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 3-и епизод, повторение
02:30 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 11-и епизод, повторение
03:30 Край на програмата

Сряда, 9 ноември 2016 г.
08:00 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 3-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Хъл Сити – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 11-и епизод, повторение
12:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Футбол: АФК Борнемут – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
16:00 Футбол: Бърнли – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
18:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 11-и епизод, повторение
19:00 „Да скъсаш мрежата“ предаване за английски футбол (2016-17), 11-и епизод
19:30 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 7-и епизод
20:00 Футбол: Арсенал – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
22:00 Футбол: Челси – Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
00:00 Футбол: Суонси Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
02:00 „Да скъсаш мрежата“ предаване за английски футбол (2016-17), 11-и епизод повторение
02:30 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 7-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Четвъртък, 10 ноември 2016 г.
08:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 11-и епизод, повторение
09:00 Баскетбол: Мемфис Гризлис – Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение
11:30 „Да скъсаш мрежата“ предаване за английски футбол (2016-17), 11-и епизод повторение
12:00 Футбол: Манчестър Сити – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 3-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Лестър Сити – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
17:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
19:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 6-и епизод, директно
20:00 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод
20:30 Футбол: Ливърпул – Уотфорд, мач от английската Висша Лига, повторение
22:30 Футбол: АФК Борнемут – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
00:30 Футбол: Бърнли – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
02:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Петък, 11 ноември 2016 г.
08:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 6-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Суонси Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
11:00 „Да скъсаш мрежата“ предаване за английски футбол (2016-17), 11-и епизод повторение
11:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод, повторение
12:00 Футбол: Хъл Сити – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Бразилия, директно
16:00 Футбол: Арсенал – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
18:00 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Бразилия, директно
20:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 11-и епизод, повторение
21:00 Студио „Европейски квалификации“, директно
21:45 Футбол: Англия – Шотландия, квалификационен мач за Световно
първенство 2018, директно
23:40 Студио „Европейски квалификации“, директно
00:00 Волейбол: Марек Юнион Ивкони – Монтана, мач от Суперлигата, повторение
02:00 Футбол: Франция – Швеция, квалификационен мач за Световно
първенство 2018, повторение
04:00 Край на програмата

Събота, 12 ноември 2016 г.
07:45 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
09:25 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
11:00 Футбол: Румъния – Полша, квалификационен мач за Световно
първенство 2018, повторение
13:00 Футбол: Франция – Швеция, квалификационен мач за Световно
първенство 2018, повторение
15:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Бразилия, директно
16:30 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2016-17), 11-и епизод, повторение
17:30 Студио „Формула 1“, директно
18:00 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Бразилия, директно
19:00 Студио „Формула 1“, директно
19:30 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
20:45 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Бразилия, повторение
22:00 Професионален бокс: Международна вечер в Монте Карло, Монако, директно
01:30 Футбол: Уелс – Сърбия, квалификационен мач за Световно
първенство 2018, повторение
03:30 Футбол: Хърватия – Исландия, квалификационен мач за Световно
първенство 2018, повторение
05:30 Край на програмата

Неделя, 13 ноември 2016 г.
08:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
09:15 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Бразилия, повторение
10:30 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 12-и епизод, повторение
11:30 Футбол: Хърватия – Исландия, квалификационен мач за Световно
първенство 2018, повторение

13:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, директно
15:30 „Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 13-и епизод, повторение
16:00 Футбол: Уелс – Сърбия, квалификационен мач за Световно
първенство 2018, повторение
18:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Бразилия, директно
20:30 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 11-и епизод, повторение
21:30 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 6-и епизод, повторение
22:30 Баскетбол: Кливланд Кавалиърс – Шарлът Хорнетс, мач от НБА, директно
00:40 Футбол: Люксембург – Холандия, квалификационен мач за Световно
първенство 2018, повторение
02:40 Футбол: Гърция – Босна и Херцеговина, квалификационен мач за Световно
първенство 2018, повторение
04:40 Край на програмата

57