Ще ви запознаем с програмата на Diema Family за 21.11.2016 година – 27.11.2016 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 21.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 22.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СРЯДА, 23.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 24.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 25.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Наследството на Гулденбург”– сериен филм, сезон 1, 2 епизода
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 26.11.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Чучулигата” – сериен филм
12:15 „Малкият рай” – романтичен филм с уч. на Лиан Форестиери, Уейн Карпендейл, Хелмут Цирл и др.
14:10 „Корабът на мечтите: Пърт” – романтичен филм с уч. на Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер, Катя Флинт и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Моето ново начало” – романтична комедия с уч. на Катарина Мюлер-Елмау, Хендрик Дурин, Максимилян Грил и др.
22:00 „Корабът на мечтите: Пърт” – романтичен филм с уч. на Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер, Катя Флинт и др. , /п/
00:00 „Малкият рай” – романтичен филм с уч. на Лиан Форестиери, Уейн Карпендейл, Хелмут Цирл и др., /п/
02:00 Еротичен телепазар

НЕДЕЛЯ, 27.11.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Чучулигата” – сериен филм
12:15 „Помисли за нас”– романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Хендрик Дурин, Ева Хаберман, Гила фон Вайтерсхаузен и др.
14:10 „Корабът на мечтите: Канада” – романтичен филм с уч. на Хайди Келер, Ники Вилдер, Йохен Хорст, Карстен Шпек и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Да бъдеш отново на 16″ – романтична комедия с уч. на Софи Шут, Анна Хаусбург, Янек Рийке, Елена Улиг и др.
22:00 „Корабът на мечтите: Канада” – романтичен филм с уч. на Хайди Келер, Ники Вилдер, Йохен Хорст, Карстен Шпек и др., /п/
00:00 „Помисли за нас”– романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Хендрик Дурин, Ева Хаберман, Гила фон Вайтерсхаузен и др., /п/
02:00 Еротичен телепазар

71