Ще ви запознаем с програмата на Diema Family за 09.04.2018 година – 15.04.2018 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 09.04.2018

06:00 „Моята карма“ – сериен филм
07:00 „Трите лица на Ана” – теленовела
08:00 „Каменно цвете” (премиера) – сериен филм
09:30 „Сезонът на черешите“ – сериен филм /п/
10:30 „Завинаги свързани“ – сериен филм /п/
11:30 „Прости ми” – сериен филм /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
13:30 „Черна любов” – сериал, 2 сезон /п/
14:30 „Черешката на тортата“ – предаване, сезон 5
15:30 „Ритъмът на мечтите” – сериал /п/
16:30 „Бон апети” – предаване
17:00 „Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм
18:00 „Моят живот“ – сериен филм /п/
19:00 „Сезонът на черешите“ – сериен филм
20:00 „Ритъмът на мечтите“ (премиера) – сериал
21:00 „Черна любов” (премиера) – сериал, 2 сезон
22:00 „Моят живот“ (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Моята карма“ – сериен филм /п/
01:00 „Трите лица на Ана” – теленовела /п/
02:00 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 10.04.2018

06:00 „Моята карма“ – сериен филм
07:00 „Трите лица на Ана” – теленовела
08:00 „Каменно цвете” (премиера) – сериен филм
09:30 „Сезонът на черешите“ – сериен филм /п/
10:30 „Завинаги свързани“ – сериен филм /п/
11:30 „Прости ми” – сериен филм /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
13:30 „Черна любов” – сериал, 2 сезон /п/
14:30 „Черешката на тортата“ – предаване, сезон 5
15:30 „Ритъмът на мечтите” – сериал /п/
16:30 „Бон апети” – предаване
17:00 „Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм
18:00 „Моят живот“ – сериен филм /п/
19:00 „Сезонът на черешите“ – сериен филм
20:00 „Ритъмът на мечтите“ (премиера) – сериал
21:00 „Черна любов” (премиера) – сериал, 2 сезон
22:00 „Моят живот“ (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Моята карма“ – сериен филм /п/
01:00 „Трите лица на Ана” – теленовела /п/
02:00 Еротичен телепазар

СРЯДА, 11.04.2018

06:00 „Моята карма“ – сериен филм
07:00 „Трите лица на Ана” – теленовела
08:00 „Каменно цвете” (премиера) – сериен филм
09:30 „Сезонът на черешите“ – сериен филм /п/
10:30 „Завинаги свързани“ – сериен филм /п/
11:30 „Прости ми” – сериен филм /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
13:30 „Черна любов” – сериал, 2 сезон /п/
14:30 „Черешката на тортата“ – предаване, сезон 5
15:30 „Ритъмът на мечтите” – сериал /п/
16:30 „Бон апети” – предаване
17:00 „Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм
18:00 „Моят живот“ – сериен филм /п/
19:00 „Сезонът на черешите“ – сериен филм
20:00 „Ритъмът на мечтите“ (премиера) – сериал
21:00 „Черна любов” (премиера) – сериал, сериал, 2 сезон
22:00 „Моят живот“ (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Моята карма“ – сериен филм /п/
01:00 „Трите лица на Ана” – теленовела /п/
02:00 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 12.04.2018

06:00 „Моята карма“ – сериен филм
07:00 „Трите лица на Ана” – теленовела
08:00 „Каменно цвете” (премиера) – сериен филм
09:30 „Сезонът на черешите“ – сериен филм /п/
10:30 „Завинаги свързани“ – сериен филм /п/
11:30 „Прости ми” – сериен филм /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
13:30 „Черна любов” – сериал, 2 сезон /п/
14:30 „Черешката на тортата“ – предаване, сезон 5
15:30 „Ритъмът на мечтите” – сериал /п/
16:30 „Бон апети” – предаване
17:00 „Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм
18:00 „Моят живот“ – сериен филм /п/
19:00 „Сезонът на черешите“ – сериен филм
20:00 „Ритъмът на мечтите“ (премиера) – сериал
21:00 „Черна любов” (премиера) – сериал, 2 сезон
22:00 „Моят живот“ (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Моята карма“ – сериен филм /п/
01:00 „Трите лица на Ана” – теленовела /п/
02:00 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 13.04.2018

06:00 „Моята карма“ – сериен филм
07:00 „Трите лица на Ана” – теленовела
08:00 „Каменно цвете” (премиера) – сериен филм
09:30 „Сезонът на черешите“ – сериен филм /п/
10:30 „Завинаги свързани“ – сериен филм /п/
11:30 „Прости ми” – сериен филм /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
13:30 „Черна любов” – сериал, 2 сезон /п/
14:30 „Черешката на тортата“ – предаване, сезон 5
15:30 „Ритъмът на мечтите” – сериал /п/
16:30 „Бон апети” – предаване
17:00 „Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм
18:00 „Моят живот“ – сериен филм /п/
19:00 „Сезонът на черешите“ – сериен филм
20:00 „Ритъмът на мечтите“ (премиера) – сериал
21:00 „Черна любов” (премиера) – сериал, 2 сезон
22:00 „Моят живот“ (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Моята карма“ – сериен филм /п/
01:00 „Трите лица на Ана” – теленовела /п/
02:00 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 14.04.2018

06:00 „Малката булка” – сериен филм
09:30 „Великолепният век” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
11:30 „Без багаж” – предаване за туризъм
12:00 „Любов, деца и спомен за дома” – романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др.
14:00 „Куп обещания и малко лъжи” – романтичен филм с уч. на Денис Цих, Михаела Мей, Франциско Медина, Мишел Оливери и др.
16:00 „Медици“ – сериал, сезон 5
17:00 „Стая 309” (премиера) – сериал, 3 епизода
20:00 „Изпратено с надежда: Втори шанс“ – романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др.
21:50 „Куп обещания и малко лъжи” – романтичен филм с уч. на Денис Цих, Михаела Мей, Франциско Медина, Мишел Оливери и др. /п/
23:50 „Любов, деца и спомен за дома” – романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др. /п/
01:50 Еротичен телепазар
03:50 „Изпратено с надежда: Втори шанс“ – романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др. /п/

НЕДЕЛЯ, 15.04.2018

06:00 „Малката булка” – сериен филм
09:30 „Великолепният век” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
11:30 „Без багаж” – предаване за туризъм
12:00 „Любов, деца и едно съкровено желание” – романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др.
14:00 „Учен под наем“ – романтичен филм с уч. на Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др.
16:00 „Медици“ – сериал, сезон 5
17:00 „Стая 309” (премиера) – сериал, 3 епизода
20:00 „Изпратено с надежда: Преодолими различия” – романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др.
21:50 „Учен под наем“ – романтичен филм с уч. на Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др. /п/
23:50 „Любов, деца и едно съкровено желание” – романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др. /п/
01:50 Еротичен телепазар
03:50 „Изпратено с надежда: Време да живееш” – романтичен филм с уч. на Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др. /п/

24