Ще ви запознаем с програмата на Diema Family за 07.11.2016 година – 13.11.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 07.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Забраненият плод” – сериен филм, 2 епизода
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 08.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Забраненият плод” – сериен филм
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СРЯДА, 09.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 10.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 11.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Наследството на Гулденбург”– сериен филм, сезон 1, 2 епизода
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 8
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 12.11.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Чучулигата” – сериен филм
12:15 „Децата на моята сестра” – романтичен филм с уч. на Сузане Улен, Габриел Раб, Пола Шрам, Франциска Вулф и др.
14:10 „Круиз към щастието: Прованс” – романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Хайди Келер, Барбара Вусов, Оливър Буц и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „От любовта боли” – романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Андре Рьонер, Бернхард Шир, Аника Ернст и др.
22:00 „Круиз към щастието: Прованс” – романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Хайди Келер, Барбара Вусов, Оливър Буц и др., /п/
00:00 „Децата на моята сестра” – романтичен филм с уч. на Сузане Улен, Габриел Раб, Пола Шрам, Франциска Вулф и др.,/п/
02:00 Еротичен телепазар

НЕДЕЛЯ, 13.11.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Чучулигата” – сериен филм
12:15 „Рай на края на света”– романтичен филм с уч. на Елизабет Ланц, Ролф Канис, Йорг Шутауф, Франциска Шлатнер и др.
14:10 „Круиз към щастието: Дубай” – романтичен филм с уч. на Джесика Боерс, Маркус Грюсер, Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Да инвестираш в любовта” – романтичен филм с уч. на Мишел Матичевич, Урсула Щраус, Фридрих фон Тюн, Хелмут Бергер и др.
22:00 „Круиз към щастието: Дубай” – романтичен филм с уч. на Джесика Боерс, Маркус Грюсер, Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер и др., /п/
00:00 „Рай на края на света”– романтичен филм с уч. на Елизабет Ланц, Ролф Канис, Йорг Шутауф, Франциска Шлатнер и др., /п/
02:00 Еротичен телепазар

149