Ще ви запознаем с програмата на Diema Family за 28.11.2016 година – 04.12.2016 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 28.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 29.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СРЯДА, 30.11.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 01.12.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 02.12.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Наследството на Гулденбург”– сериен филм, сезон 2, 2 епизода
09:30 „Трите лица на Ана”– сериен филм, /п/
10:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9, /п/
11:30 „Ифет” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – сериен филм
14:30 „Чия е тази сватба?” – риалити, сезон 9
15:30 „Бон апети”, /п/
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Ифет” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 03.12.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Чучулигата” – сериен филм
12:15 „Въпроси на сърцето” – романтичен филм с уч. на Луизе Баар, Михаел Рол, Карин Тице и др.
14:10 „Мафията на майките” – романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Тим Бергман, Ева Льобау, Роланд Визнекер и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Мисия: Моето семейство” – романтичен филм с уч. на Ханес Янике, Нина Гумих, Нина Монка, Дана Голомбек и др.
22:00 „Мафията на майките” – романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Тим Бергман, Ева Льобау, Роланд Визнекер и др., /п/
00:00 „Въпроси на сърцето” – романтичен филм с уч. на Луизе Баар, Михаел Рол, Карин Тице и др., /п/
02:00 Еротичен телепазар

НЕДЕЛЯ, 04.12.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Чучулигата” – сериен филм
12:15 „Нова Зеландия завинаги”– романтичен филм с уч. на Софи Шут, Даниел Моргенрот, Моли Лайшман, Бетина Купфер и др.
14:10 „Мафията на майките 2″ – романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Тим Бергман, Ева Льобау, Роланд Визнекер и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Мисия: Нов дом” – романтичен филм с уч. на Ханес Янике, Дана Голомбек, Нина Монка, Нина Гумих и др.
22:00 „Мафията на майките 2″ – романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Тим Бергман, Ева Льобау, Роланд Визнекер и др., /п/
00:00 „Нова Зеландия завинаги”– романтичен филм с уч. на Софи Шут, Даниел Моргенрот, Моли Лайшман, Бетина Купфер и др., /п/
02:00 Еротичен телепазар

60