Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 21.11.2016 година – 27.11.2016 година:

Пoнеделник 21/11

00:00 “Репортажът: Новият Президент” – рубрика на ТВ+ (повторение)
00:30 “Големите любовни истории на XX век: Евита Дуарте и Хуан Перон” – 5 еп., документален филм
01:00 “Гениални изобретения” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Стефан Вълдобрев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си пешеходец?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Вкамененият свят” – VI част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 54 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Ловци на мигове: Калоян Сухоруков” – 7 еп., документална поредица за фотография
04:30 “Гениални изобретения” – 1 еп., документален филм
05:30 “10 милиона – Предизвикателството” – документален филм
06:30 “Свободна зона: Справи ли се социологията с президентските прогнози? гост: Евелина Славкова” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Колонията на мангустите” – 2 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Тайната Вселена – пътешествие из клетката” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Вторник 22/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
02:00 “Непознатото лице на… Анна Вълчанова” – документална поредица
02:30 “Какво е да си пешеходец?” – забавно-информационно предаване филм
03:00 “Гъбите в България” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 32 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Духът на думите: Петко Славейков” – II част, документална поредица
04:30 “Изкуството” – 151 еп., предаване за изкуство
05:00 “Колонията на мангустите” – 2 еп., документален филм
05:30 “Тайната Вселена – пътешествие из клетката” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Големите любовни истории на XX век: Клариса Нур и крал Хюсеин” – сезон 2, 18 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Крайната граница? Пътеводител на “Хоризонт” за Вселената” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Сряда 23/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Тайният живот на кучетата” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Лилия Маравиля” – документална поредица
02:30 “Работно време: Stand-up комик” – 84 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Ивайло – геният на злото или смелото сърце” – III част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 25 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Клариса Нур и крал Хюсеин” – сезон 2, 18 еп., документален филм
04:30 “Тайният живот на кучетата” – документален филм
05:30 “Крайната граница? Пътеводител на “Хоризонт” за Вселената” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Репортажът: Новият Президент” – рубрика на ТВ+
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Хоризонт: В коя Вселена сме?” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Четвъртък 24/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Световен спорт” – 15-41 еп., обзорно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Маргарита Хранова” – документална поредица
02:30 “Какво е да си аюрведист?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Цар Иван Асен II – владетел от Второто българско царство” – IV част, документален филм
03:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
05:30 “Хоризонт: В коя Вселена сме?” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Мечтаният дом” – 4 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Колко малка е Вселената?” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Петък 25/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Рейгън” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Филип Аврамов” – документална поредица
02:30 “Работно време: Диетолог” – 63 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Бомбардировките над България 1941 г. – 1944 г.” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 8 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Мечтаният дом” – 4 еп., документален филм
04:30 “Рейгън” – 2 еп., документален филм
05:30 “Колко малка е Вселената?” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Вкамененият свят” – VII част, документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Църкви: Как да ги разчитаме: Мрачното начало” – 1 еп., документален филм
22:30 “Новото познание” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Събота 26/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Мечтаният дом” – 9 еп., документален филм
01:30 “Малките големи светове” – 7 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Дует Шик” – документална поредица
02:30 “Какво е да си на сцена без сценарий?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Вкамененият свят” VII част – документален филм
03:30 “Български надежди” – 2 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Нашествието” – II част, документален филм
04:30 “Изкуството” – 162 еп., предаване за изкуство
05:00 “Мечтаният дом” – 9 еп., документален филм
05:30 “Малките големи светове” – 7 еп., документален филм
06:00 “Рейсинг екстрийм” – 355 еп., предаване за екстремни спортове
06:30 “Световен спорт” – 15-42 еп., обзорно предаване
07:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED” – 42 еп., обзорно предаване
08:00 “Църкви: Как да ги разчитаме: Мрачното начало” – 1 еп., документален филм
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Изкуството” – 101 еп., предаване за изкуство (повторение)
10:00 “Новото познание” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории (повторение)
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 “Репортажът: Внимание! Пази живота” – рубрика на ТВ+
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 “Репортажът: Внимание! Пази живота” – рубрика на ТВ+
21:30 Новини
22:00 “Лагуната на Аристотел” – документален филм
23:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)

Неделя 27/11

01:00 “Кометата на века” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Нона Йотова” – документална поредица
02:30 “Работно време: Сладкар-декоратор” – 39 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Най – краткия път към звездите” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 14 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Репортажът: Внимание! Пази живота” – рубрика на ТВ+ (повторение)
04:30 “Кометата на века” – документален филм
05:30 “Лагуната на Аристотел” – документален филм
06:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Ловци на мигове: Калоян Сухоруков” – 8 еп., документална поредица за фотография
10:00 “Какво е мода от котюр?” – забавно-информационно предаване
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 Новини
22:00 “Ябълки, круши и бои: Как се рисува натюрморт?” – документален филм
23:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)

Пoнеделник 28/11

00:00 “Репортажът: Внимание! Пази живота” – рубрика на ТВ+ (повторение)
00:30 “Големите любовни истории на XX век: Клемънтайн и Уинстън Чърчил” – 6 еп., документален филм
01:00 “Гениални изобретения” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Йоана Буковска” – документална поредица
02:30 “Какво е да си с поддържана визия?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Провадия Солницата – най-старият праисторически град в Европа” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 55 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Ловци на мигове: Калоян Сухоруков” – 8 еп., документална поредица за фотография
04:30 “Гениални изобретения” – 2 еп., документален филм
05:30 “Ябълки, круши и бои: Как се рисува натюрморт?” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини

27