Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 14.11.2016 година – 20.11.2016 година:

Пoнеделник 14/11

00:30 “Големите любовни истории на XX век: Карол Ломбард и Кларк Гейбъл” – 4 еп., документален филм
01:00 “Климатичните изменения в числа” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Диян Мачев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си авангарден?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Вкамененият свят” – V част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 53 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Ловци на мигове: Мирослав Момински” – 6 еп., документална поредица за фотография
04:30 “Климатичните изменения в числа” – 2 еп., документален филм
05:30 “Опасни пътища” – 3 сезон, 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона: Как се чете Лолита в Техеран? гост: Рия Найденова” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Колонията на мангустите” – 1 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Опасни пътища” – 3 сезон, 3 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Вторник 15/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
02:00 “Непознатото лице на… Кирил Бояджиев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си авангарден?” – забавно-информационно предаване филм
03:00 “Мезек – една среща с миналото” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 31 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Духът на думите: Петко Славейков” – I част, документална поредица
04:30 “Изкуството” – 150 еп., документална поредица
05:00 “Колонията на мангустите” – 1 еп., документален филм
05:30 “Опасни пътища” – 3 сезон, 3 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Големите любовни истории на XX век: Кралица Елизабет II и принц Филип” – сезон 2, 17 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Защо вирусите убиват?” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Сряда 16/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Тайният живот на слънцето” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Пламен Манасиев” – документална поредица
02:30 “Работно време: Био-хлебар” – 83 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Ивайло – геният на злото или смелото сърце” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 24 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Кралица Елизабет II и принц Филип” – сезон 2, 17 еп., документален филм
04:30 “Тайният живот на слънцето” – документален филм
05:30 “Защо вирусите убиват?” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Репортажът: Изборът на Америка” – рубрика на ТВ+
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “В борба със свръхбактериите” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Четвъртък 17/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Световен спорт” – 15-40 еп., обзорно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Мими Иванова” – документална поредица
02:30 “Какво е да си бангладешец в България?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Цар Иван Асен II – владетел от Второто българско царство” – III част, документален филм
03:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
05:30 “В борба със свръхбактериите” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Мечтаният дом” – 3 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Подаръкът на Бони” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Петък 18/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Рейгън” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Астор” – документална поредица
02:30 “Работно време: Балетен педагог” – 62 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Хералдиката – духовност и материя” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 7 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Мечтаният дом” – 3 еп., документален филм
04:30 “Рейгън” – 1 еп., документален филм
05:30 “Подаръкът на Бони” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “България вчера, днес и утре” – документална поредица
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Красотата на книгите: Древните Библии” – 1 еп., документален филм
22:30 “Новото познание” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Събота 19/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Мечтаният дом” – 8 еп., документален филм
01:30 “Малките големи светове” – 6 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Светослав Пеев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си pop-up феномен?” – забавно-информационно предаване
03:00 “България вчера, днес и утре” – документална поредица
03:30 “Български надежди” – 1 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Нашествието” – I част, документален филм
04:30 “Изкуството” – 161 еп., документална поредица
05:00 “Мечтаният дом” – 8 еп., документален филм
05:30 “Малките големи светове” – 6 еп., документален филм
06:00 “Рейсинг екстрийм” – 354 еп., предаване за екстремни спортове
06:30 “Световен спорт” – 15-41 еп., обзорно предаване
07:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED” – 41 еп., обзорно предаване
08:00 “Красотата на книгите: Древните Библии” – 1 еп., документален филм
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Изкуството” – 162 еп., документална поредица
10:00 “Новото познание” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории (повторение)
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 “Репортажът: Новият Президент” – рубрика на ТВ+
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 “Репортажът: Новият Президент” – рубрика на ТВ+
21:30 Новини
22:00 “Живот след смъртта: Странната наука за разлагането” – документален филм
23:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)

Неделя 20/11

01:00 “Ядрото” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Обратен ефект” – документална поредица
02:30 “Работно време: Аерографист” – 38 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Траките” – VII част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 13 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Репортажът: Новият Президент” – рубрика на ТВ+ (повторение)
04:30 “Ядрото” – документален филм
05:30 “Живот след смъртта: Странната наука за разлагането” – документален филм
06:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Ловци на мигове: Калоян Сухоруков” – 7 еп., документална поредица за фотография
10:00 “Какво е да си бегач?” – забавно-информационно предаване
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 Новини
22:00 “Динозаврите: По следите на живота” – документален филм
23:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)

Пoнеделник 21/11

00:30 “Големите любовни истории на XX век: Евита Дуарте и Хуан Перон” – 5 еп., документален филм
01:00 “Гениални изобретения” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Стефан Вълдобрев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си пешеходец?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Вкамененият свят” – VI част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 54 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Ловци на мигове: Калоян Сухоруков” – 7 еп., документална поредица за фотография
04:30 “Гениални изобретения” – 1 еп., документален филм
05:30 “Динозаврите: По следите на живота” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини

38