Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 07.11.2016 година – 13.11.2016 година.

Пoнеделник 07/11

00:30 “Големите любовни истории на XX век: Мария Калас и Аристотел Онасис” – 3 еп., документален филм
01:00 “Климатичните изменения в числа” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Орлин Горанов” – документална поредица
02:30 “Какво е да посрещаме по дрехите?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Българска царска династия Шишмановци” – IV част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 52 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Ловци на мигове: Владислав Терзийски” – 5 еп., документална поредица за фотография
04:30 “Климатичните изменения в числа” – 1 еп., документален филм
05:30 “Михаил Горбачов – човекът, който промени света” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Въздушни медици: Катастрофи” – 8 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Летище: В денонощен ритъм” – 2 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Вторник 08/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
02:00 “Непознатото лице на… Невена Калудова” – документална поредица
02:30 “Какво е да посрещаме по дрехите?” – забавно-информационно предаване филм
03:00 “Страст, иновации и технологии от България” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 30 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Живата гора” – III част, документален филм
04:30 “Изкуството” – 149 еп., документална поредица
05:00 “Въздушни медици: Катастрофи” – 8 еп., документален филм
05:30 “Летище: В денонощен ритъм” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Големите любовни истории на XX век: Бони Паркър и Клайд Бъроу” – сезон 2, 15 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Летище: В денонощен ритъм” – 3 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Сряда 09/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Чарлз и Даяна: Първото десетилетие” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Петър Калчев” – документална поредица
02:30 “Работно време: Инструктор по йога” – 82 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Ивайло – геният на злото или смелото сърце” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 23 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Бони Паркър и Клайд Бъроу” – сезон 2, 15 еп., документален филм
04:30 “Чарлз и Даяна: Първото десетилетие” – документален филм
05:30 “Летище: В денонощен ритъм” – 3 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Репортажът: Магията Занзибар” – рубрика на ТВ+
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Летище: В денонощен ритъм” – 4 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Четвъртък 10/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Световен спорт” – 15-39 еп., обзорно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Латинка Петрова” – документална поредица
02:30 “Какво е да обичаш eсента?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Цар Иван Асен II – владетел от Второто българско царство” – II част, документален филм
03:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
05:30 “Летище: В денонощен ритъм” – 4 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Мечтаният дом” – 2 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Опасни магистрали” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Петък 11/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Историята на разкоша: Средновековието – “Смъртен грях”” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Дони” – документална поредица
02:30 “Работно време: Предприемач” – 61 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Аз – глас и съвест на епохата” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 6 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Мечтаният дом” – 2 еп., документален филм
04:30 “Историята на разкоша: Средновековието – “Смъртен грях”” – 2 еп., документален филм
05:30 “Опасни магистрали” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “България вчера, днес и утре” – документална поредица
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Престъпници по природа” – документален филм
22:30 “Новото познание” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)

Събота 12/11

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Мечтаният дом” – 7 еп., документален филм
01:30 “Малките големи светове” – 5 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Атанас Пенев (Б.Т.Р)” – документална поредица
02:30 “Какво е да си рапър?” – забавно-информационно предаване
03:00 “България вчера, днес и утре” – документална поредица
03:30 “Български надежди” – 55 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Портрети: Димитър Манолов” – документална поредица
04:30 “Изкуството” – 160 еп., документална поредица
05:00 “Мечтаният дом” – 7 еп., документален филм
05:30 “Малките големи светове” – 5 еп., документален филм
06:00 “Рейсинг екстрийм” – 353 еп., предаване за екстремни спортове
06:30 “Световен спорт” – 15-40 еп., обзорно предаване
07:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED” – 40 еп., обзорно предаване
08:00 “Престъпници по природа” – документален филм
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Изкуството” – 161 еп., документална поредица
10:00 “Новото познание” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории (повторение)
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
21:30 Новини
22:00 “Опасни пътища” – 3 сезон, 1 еп., документален филм
23:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)

Неделя 13/11

01:00 “Защо говорим?” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Милица Божинова” – документална поредица
02:30 “Работно време: Рок-музиканти” – 37 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Траките” – VI част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 12 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+ (повторение)
04:30 “Защо говорим?” – документален филм
05:30 “Опасни пътища” – 3 сезон, 1 еп., документален филм
06:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Ловци на мигове: Мирослав Момински” – 6 еп., документална поредица за фотография
10:00 “Какво е да си аюрведист?” – забавно-информационно предаване
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Изборно студио
20:30 Новини
20:45 Изборно студио
21:15 Новини
21:30 Изборно студио
22:00 Новини
22:15 Изборно студио
22:45 Новини
23:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)

Пoнеделник 14/11

00:30 “Големите любовни истории на XX век: Карол Ломбард и Кларк Гейбъл” – 4 еп., документален филм
01:00 “Климатичните изменения в числа” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Диян Мачев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си авангарден?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Вкамененият свят” – V част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 53 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Ловци на мигове: Мирослав Момински” – 6 еп., документална поредица за фотография
04:30 “Климатичните изменения в числа” – 2 еп., документален филм
05:30 “Опасни пътища” – 3 сезон, 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини

44