Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК 30/05

00:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
00:30 “Големите любовни истории на XX век: Слим и Хауърд Хоукс” – сезон 2 , 6 еп., документален филм
01:00 “Аз вярвам в … призраци” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… група „ТЕ“” – документална поредица
02:30 “Какво е да си филантроп?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Узунджовски  панаир” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 31 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Духът на думите” – IV част, документална поредица
04:30 “Аз вярвам в … призраци” – 1 еп., документален филм
05:30 “24 часа на Земята” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Мечтаният дом” – 9 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Историята на разкоша: Древна Гърция – “Нищо излишно”” – 1 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ВТОРНИК 31/05

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
02:00 “Непознатото лице на… Ивайло Калоянчев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си pop-up феномен?” – забавно-информационно предаване филм
03:00 “Страст, иновации и технологии от България” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 8 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Еврогедон” – 1 част, документален филм
04:30 “Изкуството” – 128 еп., документална поредица
05:00 “Мечтаният дом” – 9 еп., документален филм
05:30 “Историята на разкоша: Древна Гърция – “Нищо излишно”” – 1 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Големите любовни истории на XX век: Барбара Стануик и Робърт Тейлър” – сезон 2 , 2 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Историята на разкоша: Средновековието – “Смъртен грях”” – 2 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СРЯДА 01/06

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Истинското семейство на Исус” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Кирил Еферемов” – документална поредица
02:30 “Работно време: Предприемач” – 61 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Глухите камъни” – IV част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 2 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Барбара Стануик и Робърт Тейлър” – сезон 2 , 2 еп., документален филм
04:30 “Истинското семейство на Исус” – 1 еп., документален филм
05:30 “Историята на разкоша: Средновековието – “Смъртен грях”” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Съкровищата на Древен Египет” – 1 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ЧЕТВЪРТЪК 02/06

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Световен спорт” – 15-16 еп., обзорно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Ириней Константинов” – документална поредица
02:30 “Какво е да стартираш добра кариера?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Издирвания на археологически обекти в Казанлъшката котловина” – документален филм
03:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
05:30 “Съкровищата на Древен Египет” – 1 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Малките големи светове” – 11 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Опознай себе си: Делфи – центърът на Древния свят” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ПЕТЪК 03/06

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Древният свят: Типично гръцко” – 3 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Хайгашод Агасян” – документална поредица
02:30 “Работно време: “Дезинфектор” – 40 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “История на  енергетиката в България” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 40 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Малките големи светове” – 11 еп., документален филм
04:30 “Древният свят: Типично гръцко” – 3 еп., документален филм
05:30 “Опознай себе си: Делфи – центърът на Древния свят” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “България – вчера, днес и утре: Ивайло – геният на злото или смелото сърце” – II част, документална поредица
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаванe
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Красотата на книгите” – 3 еп., документален филм
22:30 “Новото познание: Политическите елити и извънземните” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СЪБОТA 04/06

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “На колела” – 12 еп., обзорно предаване
01:30 “IAAF Athletix” – 5 еп., обзорно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Албена Павлова” – документална поредица
02:30 “Какво е да си създадеш своя София?” – забавно-информационно предаване
03:00 “България – вчера, днес и утре: Ивайло – геният на злото или смелото сърце” – II част, документална поредица
03:30 “Български надежди” – 34 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Изкуството да си гражданин” – IV част, документална поредица
04:30 “Изкуството” – 141 еп., документална поредица
05:00 “Рейсинг екстрийм” – 332 еп., предаване за екстремни спортове
05:30 “На колела” – 12 еп., обзорно предаване
06:00 “IAAF Athletix” – 5 еп., обзорно предаване
06:30 “Световен спорт” – 15-16 еп., обзорно предаване
07:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED” – 21 еп., обзорно предаване
08:00 “Красотата на книгите” – 2 еп., документален филм
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Изкуството” – 144 еп., документална поредица
10:00 “Новото познание: Политическите елити и извънземните” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
21:30 Новини
22:00 “Китай на четири колела” – 1 еп., документален филм
23:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)

НЕДЕЛЯ 05/06

01:00 “Винсент ван Гог – нарисуван с думи” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Свилен Ноев „Остава“” – документална поредица
02:30 “Работно време: Арт-мениджър” – 17 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Траките” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 47 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
04:30 “Винсент ван Гог – нарисуван с думи” – документален филм
05:30 “Китай на четири колела” – 1 еп., документален филм
06:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Духът на думите: Яворов – публицистът и воеводата” – V част, документална поредица
10:00 “Какво е да си косплеър (cosplayer)?” – забавно-информационно предаване
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване
16:00 Пряко: Лека Aтлетика: 2016 IAAF Диамантена лига, Бирмингам
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 Новини
22:00 “Китай на четири колела” – 2 еп., документален филм
23:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)

ПОНЕДЕЛНИК 06/06

00:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
00:30 “Големите любовни истории на XX век: Барбара Хътън и Кари Грант” – сезон 2 , 8 еп., документален филм
01:00 “Аз вярвам в … НЛО” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… „Мастило“” – документална поредица
02:30 “Какво е да си акробат?” – забавно-информационно предаване
03:00 “100 години българско самолетостроене” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 32 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Духът на думите: Яворов – публицистът и воеводата” – V част, документална поредица
04:30 “Аз вярвам в … НЛО” – 2 еп., документален филм
05:30 “Китай на четири колела” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини

43