Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 16.04.2018 година – 22.04.2018 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 16.04.2018

06:15 „Мъже на работa” – сериал, сезон 1
06:45 „Драга фамилия” – сериал, сезон 1
07:45 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал /п/
09:00 „Маймунски приключения” – семейна комедия с уч. на Ларке Милър, Майкъл Тайджен, Скайлър Астин, Крис Копола, Кейдън Магнусън и др. /п/
11:00 „Улични танци” – романтичен с уч. на Шарлот Рамплинг, Никола Бърли, Укуели Роуч, Франк Харпър и др.
13:20 „ Усмивката на Мона Лиза” – драма с уч. на Джулия Робъртс, Кирстен Дънст, Джулия Стайлс,
Маги Джиленхол, Дженифър Гудуин, Доминик Уест, Марша Гей Хардън, Джон Слатъри, Топър Грейс,
Джулиет Стивънсън и др. /п/
15:50 „Сватбата на най-добрия ми приятел“ – романтична комедия с уч. на Джулия Робъртс, Дърмът Мълроуни, Камерън Диас, Рупърт Евърет, Филип Боско, Рейчъл Грифитс, Кери Престън, Сюзан Съливан, М. Емет Уолш и др. /п/
18:00 „Касъл“ – сериал, сезон 5
19:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Железният човек 2“ – екшън-фантастика с уч. на Робърт Дауни-мл., Мики Рурк, Скарлет Йохансон, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Сам Рокуел, Самюел Л. Джаксън, Пол Бетани и др.
23:30 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
00:30 „Филаделфия” – драма с уч. на Том Ханкс, Дензъл Уошингтън, Антонио Бандерас, Джейсън Робардс,
Мери Стийнбърджън, Джоан Удуърд, Чарлс Глен, Брадли Ухиторд, Рон Ваут, Карън Финли, Чарлз Нейпиър, Трейси Уолтър, Роберта Максел и др. /п/

ВТОРНИК, 17.04.2018

06:15 „Мъже на работa” – сериал, сезон 1
06:45 „Драга фамилия” – сериал, сезон 1
07:45 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал /п/
08:40 „Кучето, което спаси Хелоуин” – семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Ланс Хенриксен и др. /п/
10:50 „Адел и проклятието на пирамидите“ – приключенски филм с уч. на Луис Бургун , Матьо Амалрик, Жил Льолуш, Жан-Пол Рув и др. /п/
13:00 „Рубиненочервено“ – фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Флориан Бартоломей, Костя Улман, Вероника Ферес, Уве Коскиш, Петер Симонишек, Катарина Тхалбах и др.
15:30 „Железният човек 2“ – екшън-фантастика с уч. на Робърт Дауни-мл., Мики Рурк, Скарлет Йохансон, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Сам Рокуел, Самюел Л. Джаксън, Пол Бетани и др. /п/
18:00 „Касъл“ – сериал, сезон 5
19:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Тор: Богът на гръмотевиците” – екшън-фантастика с уч. на Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидълстън, Рей Стивънсън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, Колм Фиоре, Рене Русо, Рей Стивънсън, Идрис Елба, Кларк Грег, Кат Денингс, Джейми Александър и др.
23:20 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
00:20 „Рубиненочервено“ – фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Флориан Бартоломей, Костя Улман, Вероника Ферес, Уве Коскиш, Петер Симонишек, Катарина Тхалбах и др. /п/

СРЯДА, 18.04.2018

06:15 „Мъже на работa” – сериал, сезон 1
06:45 „Драга фамилия” – сериал, сезон 1
07:45 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал /п/
08:50 „Кучето, което спаси лятото” – семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован,
Патрик Мълдуун, Джо Диаз, Мартин Ков и др. /п/
11:00 „Пич, къде ми е магарето? – комедия с уч. на с уч. на Мартин Клунс, Марк Уотън, Катрин Тейт, Адам Гарсия, Ралф Литъл, Силия Имри, Джейсън Уоткинс и др.
13:15 „Сапфиреносиньо” – фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др.
15:40 „Тор: Богът на гръмотевиците” – екшън-фантастика с уч. на Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидълстън, Рей Стивънсън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, Колм Фиоре, Рене Русо, Рей Стивънсън, Идрис Елба, Кларк Грег, Кат Денингс, Джейми Александър и др. /п/
18:00 „Касъл“ – сериал, сезон 6
19:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Капитан Америка: Първият отмъстител” – приключенски екшън с уч. на Крис Евънс, Хюго Уивинг, Самюел Джаксън, Томи Лий Джоунс, Хейли Атуел, Стенли Тучи, Доминик Купър, Себастиан Стан, Тоби Джоунс и др.
23:30 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
00:30 „Сапфиреносиньо” – фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др. /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 19.04.2018

06:15 „Мъже на работa” – сериал, сезон 1
06:45 „Драга фамилия” – сериал, сезон 2
07:45 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал /п/
08:50 „Трябваше да си ти” – романтичен филм с уч. на Корбин Бърнсен, Дженифър Луис, Тори ДеВито, Майкъл Рейди и др. /п/
11:00 „Любовни хроники” – романтична комедия с уч. на Мерит Патерсън, Джъстин Кели, Лейни Макоули, Джина Холдън и др.
13:10 „Смарагдовозелено” – фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др.
15:30 „Капитан Америка: Първият отмъстител” – приключенски екшън с уч. на Крис Евънс, Хюго Уивинг, Самюел Джаксън, Томи Лий Джоунс, Хейли Атуел, Стенли Тучи, Доминик Купър, Себастиан Стан, Тоби Джоунс и др. /п/
18:00 „Касъл“ – сериал, сезон 6
19:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Антмен“ – приключенски екшън с уч. на Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Майкъл Пеня, Боби Канавал, Джуди Гриър, Антъни Маки, Ууд Харис и др.
23:20 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
00:20 „Смарагдовозелено” – фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др. /п/

ПЕТЪК, 20.04.2018

06:15 „Мъже на работa” – сериал, сезон 1
06:45 „Драга фамилия” – сериал, сезон 2
07:45 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал /п/
08:50 „Маймунски работи” – семейна комедия с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кейт Купър и др. /п/
11:00 „Преди да кажеш „Да” – романтичен филм с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др.
13:00 „Горещо кънтри” – драма с уч. на Гуинет Полтроу, Гарет Хедлънд, Лейтън Мистър, Тим Макгроу и др.
15:30 „Антмен“ – приключенски екшън с уч. на Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Майкъл Пеня, Боби Канавал, Джуди Гриър, Антъни Маки, Ууд Харис и др. /п/
18:00 „Касъл“ – сериал, сезон 6
19:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Бевърли Хилс Чихуахуа 2” – комедия с уч. на Сюзън Блейкли, Илейн Хендрикс, Маркъс Колома, Ерин Кахил и др.
22:50 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
23:50 „Токарев“ – криминален екшън с уч. Никълъс Кейдж, Рейчъл Никълс, Макс Райън, Питър Стормеър и др.

СЪБОТА, 21.04.2018

05:40 „Пич, къде ми е магарето? – комедия с уч. на с уч. на Мартин Клунс, Марк Уотън, Катрин Тейт, Адам Гарсия, Ралф Литъл, Силия Имри, Джейсън Уоткинс и др. /п/
08:00 „Любовни хроники” – романтична комедия с уч. на Мерит Патерсън, Джъстин Кели, Лейни Макоули, Джина Холдън и др. /п/
10:00 „Приключенията на Джуди Муди” – семейна комедия с уч. на Джордана Бийти, Хедър Греъм, Престън Байли, Джалийл Уайт, Ашли Джаксън, Джанет Варни и др.
12:00 „Ейс Вентура Джуниър: Зоодетектив” – приключенска комедия с уч. на Джош Флитър, Ема Локхарт, Ан Кюсак, Кълън Дъглас, Арт Лафльор, Остин Роджърс и др.
14:00 „Надиграването” – драма с уч. на Джош Холоуей, Лаз Алонсо, Джош Пек, Кейти Лотц, Крис Браун, Айвън „Флипс” Велес и др.
16:15 „Бевърли Хилс Чихуахуа 2” – комедия с уч. на Сюзън Блейкли, Илейн Хендрикс, Маркъс Колома, Ерин Кахил и др. /п/
18:00 „Баща – мечта” – комедия с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман,
Роб Шнайдър и др.
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Безсъници в Сиатъл“ – романтична комедия с уч. на Том Ханкс, Мег Райън, Бил Пулман, Роузи О’Донъл, Роб Райнър, Рита Уилсън, Габи Хофман и др.
23:10 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
00:10 „Горещо кънтри” – драма с уч. на Гуинет Полтроу, Гарет Хедлънд, Лейтън Мистър, Тим Макгроу и др.

НЕДЕЛЯ, 22.04.2018

06:00 „Срещи с известни личности” – токшоy
06:40 „Преди да кажеш „Да” – романтичен филм с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др. /п/
08:50 „Ейс Вентура Джуниър: Зоодетектив” – приключенска комедия с уч. на Джош Флитър, Ема Локхарт, Ан Кюсак, Кълън Дъглас, Арт Лафльор, Остин Роджърс и др. /п/
10:50 „В сънищата ми” – романтична драма с уч. на Катрин Макфий, Майк Вогъл, ДжоБет Уилямс, Джо Масинджил,
Рейчъл Скарстен, Антонио Купо, Джесалин Уонлим, Киара Зани и др.
13:00 „Баща – мечта” – комедия с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман,
Роб Шнайдър и др. /п/
14:50 „Безсъници в Сиатъл“ – романтична комедия с уч. на Том Ханкс, Мег Райън, Бил Пулман, Роузи О’Донъл, Роб Райнър, Рита Уилсън, Габи Хофман и др.
17:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал, 3 епизода /п/
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Хитч“ – романтична комедия с уч. на Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емери, Адам Аркин и др.
23:30 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
00:30 „Дяволски възел“ – криминален с уч. на Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Ейми Райън, Мирей Инос, Стивън Мойер, Алесандро Нивола, Дейн Дехаан и др.

17