Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 09.04.2018 година – 15.04.2018 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 09.04.2018

06:15 „Кевин може да почака” – сериал, сезон 1
06:45 „Драга фамилия” – сериал, сезон 1
07:45 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал /п/
09:00 „Наполеон” – семеен филм /п/
11:00 „Маймунски приключения” – семейна комедия с уч. на Ларке Милър, Майкъл Тайджен, Скайлър Астин, Крис Копола, Кейдън Магнусън и др.
13:00 „Далече, далече“ – драма с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Томас Гибсън, Барбара Бабкок, Мишел Джонсън, Уейн Грейс, Робърт Проски, Колм Мийни и др. /п/
15:50 „Пепеляшка“ – фентъзи с уч. на Лили Джеймс, Кейт Бланшет, Ричард Мадън, Хелена Бонам Картър, Софи Макшера , Холидей Грейнджър, Стелан Скарсгорд, Дерек Джейкъби, Хейли Атуел и др. /п/
18:00 „Касъл“ – сериал, сезон 5
19:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Колкото, толкова“ – комедия с уч. на Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, Шърли Книгт, Джеси Джеймс, Иърдли Смит и др.
00:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
01:00 „Лейър Кейк“ – трилър с уч. на Даниъл Крейг, Том Харди, Джейми Форман, Сали Хокинс, Сиена Милър, Бърн Гормън, Бринли Грийн, Джордж Харис, Колм Мийни и др.

ВТОРНИК, 10.04.2018

06:15 „Кевин може да почака” – сериал, сезон 1
06:45 „Драга фамилия” – сериал, сезон 1
07:45 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал /п/
09:00 „Куче футболист: Еврокупата ” – семейна комедия с уч. на с уч. на Ник Моран, Джейк Томас, Лори Хойринг и др. /п/
11:00 „Отново на първа среща“ – романтичен филм с уч. на Каролин Адейр, Рукия Бернар, Елизабет Боуен, Наташа Калис, Кендъс Камерън, Джеси Фрейзър и др. /п/
13:00 „Бевърли Хилс Чихуахуа“ – комедия с уч. на Пайпър Перабо, Джейми Лий Къртис, Маноло Кардона, Хосе Мария Язпик и др. /п/
15:00 „Колкото, толкова“ – комедия с уч. на Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, Шърли Книгт, Джеси Джеймс, Иърдли Смит и др. /п/
18:00 „Касъл“ – сериал, сезон 5
19:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Трите хикса” – екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др.
23:30 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
00:30 „Парий“ – драма с уч. на Адеперо Одуйе, Пернел Уокър, Аша Дейвис, Чарлс Парнел, Сара Мелесе, Ким Уейънс, Ким Уейънс и др.

СРЯДА, 11.04.2018

06:15 „Кевин може да почака” – сериал, сезон 1
06:45 „Драга фамилия” – сериал, сезон 1
07:45 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал /п/
08:45 „Завръщане към любовта“ – романтичен филм с уч. на Кортни Форд, Райън Калтаджироне, Дейвид Станбра и др. /п/
11:00 „Любов от пръв лай” – романтична комедия с уч. на с уч. на Яна Крамер, Кевин МакГари, Наташа Бърнет, Анна ван Хуфт и др. /п/
12:50 „Избран” – драма с уч. на Кейтлин Кармайкъл, Чад Майкъл Мъри, Ники Уелън, Сара Роумър, Майло Вентимиля и др., I част
15:30 „Трите хикса” – екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др. /п/
18:00 „Касъл“ – сериал, сезон 6
19:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Годзила” – екшън-фантастика с уч. на Матю Бродерик, Жан Рено, Ханк Азария, Мария Питило, Кевин Дън, Арабела Фийлд, Дъг Савант, Хари Шиърър, Майкъл Лърнър и др.
00:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
01:00 „Избран” – драма с уч. на Кейтлин Кармайкъл, Чад Майкъл Мъри, Ники Уелън, Сара Роумър, Майло Вентимиля и др., 1 част

ЧЕТВЪРТЪК, 12.04.2018

06:15 „Кевин може да почака” – сериал, сезон 1
06:45 „Драга фамилия” – сериал, сезон 1
07:45 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал /п/
08:50 „Ново начало” – драма с уч. на Хедър МакКомб, Пол Грин, Кирстен Уорън, Лекси Джиовагноли, Старла Кристън, Джули Норман и др. /п/
11:00 „Ароматът на любовта” – с уч. на Келси Асбайл, Джонатан Келц, Александра Мец и др.
12:50 „Избран” – драма с уч. на Кейтлин Кармайкъл, Чад Майкъл Мъри, Ники Уелън, Сара Роумър, Майло Вентимиля и др., II част
15:30 „Холивудски ченгета” – екшън-комедия с уч. на Харисън Форд, Джош Хартнет, Лена Олин, Брус Гринууд, Дуайт Йокам, Исая Уошингтън, Лолита Давидович, Мартин Ландау и др.
18:00 „Касъл“ – сериал, сезон 6
19:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Ох, на дядо!“ – комедия с уч. на Робърт де Ниро, Зак Ефрон, Зоуи Дойч, Обри Плаза, Джейсън Мантзукас, Дермът Мълроуни, Джулиян Хоф и др.
23:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
00:00 „Избран” – драма с уч. на Кейтлин Кармайкъл, Чад Майкъл Мъри, Ники Уелън, Сара Роумър, Майло Вентимиля и др., II част /п/

ПЕТЪК, 13.04.2018

06:15 „Мъже на работa” – сериал, сезон 1
06:45 „Драга фамилия” – сериал, сезон 1
07:45 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал /п/
08:50 „Наръчник по ухажване” – романтична комедия с уч. на Меган Маркъл, Кристофър Полаха, Джонатан Скарфи, Линда Бойд и др. /п/
11:00 „Посади любов” – романтичен филм с уч. на Джеси Шрам, Джеси Хътч, Линда Бойд и др.
13:00 „Адел и проклятието на пирамидите” – приключенски филм с уч. на Луис Бургун , Матьо Амалрик, Жил Льолуш, Жан-Пол Рув и др.
15:10 „Годзила” – екшън-фантастика с уч. на Матю Бродерик, Жан Рено, Ханк Азария, Мария Питило, Кевин Дън, Арабела Фийлд, Дъг Савант, Хари Шиърър, Майкъл Лърнър и др. /п/
18:00 „Касъл“ – сериал, сезон 6
19:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Падингтън” – приключенска комедия с уч. на Никол Кидман, Хю Боневил, Сали Хоукинс, Питър Капалди, Джим Броудбент, Джули Уолтърс и др.
22:50 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
00:50 „Ох, на дядо!“ – комедия с уч. на Робърт де Ниро, Зак Ефрон, Зоуи Дойч, Обри Плаза, Джейсън Мантзукас, Дермът Мълроуни, Джулиян Хоф и др.

СЪБОТА, 14.04.2018

06:00 „Актьорско студио” – токшоy
07:00 „Ароматът на любовта” – с уч. на Келси Асбайл, Джонатан Келц, Александра Мец и др. /п/
09:10 „Падингтън” – приключенска комедия с уч. на Никол Кидман, Хю Боневил, Сали Хоукинс, Питър Капалди, Джим Броудбент, Джули Уолтърс и др. /п/
11:00 „Кучето, което спаси Хелоуин” – семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Ланс Хенриксен и др.
13:00 „Филаделфия” – драма с уч. на Том Ханкс, Дензъл Уошингтън, Антонио Бандерас, Джейсън Робардс,
Мери Стийнбърджън, Джоан Удуърд, Чарлс Глен, Брадли Ухиторд, Рон Ваут, Карън Финли, Чарлз Нейпиър, Трейси Уолтър, Роберта Максел и др.
15:30 „ Усмивката на Мона Лиза” – драма с уч. на Джулия Робъртс, Кирстен Дънст, Джулия Стайлс,
Маги Джиленхол, Дженифър Гудуин, Доминик Уест, Марша Гей Хардън, Джон Слатъри, Топър Грейс,
Джулиет Стивънсън и др.
18:00 „Сватбени войни” – романтична комедия с уч. на Ерик Дейн, Бони Съмървил, Джон Стамос, Джеймс
Бролин и др.
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Хензел и Гретел: Ловци на вещици“ – екшън с уч. на Джеръми Ренър, Джема Артъртън, Фамке Янсен, Питър Стормеър, Дерек Миърс и др.
23:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
00:00 „Холивудски ченгета” – екшън-комедия с уч. на Харисън Форд, Джош Хартнет, Лена Олин, Брус Гринууд, Дуайт Йокам, Исая Уошингтън, Лолита Давидович, Мартин Ландау и др. /п/

НЕДЕЛЯ, 15.04.2018

06:10 „Актьорско студио” – токшоy
07:10 „Посади любов” – романтичен филм с уч. на Джеси Шрам, Джеси Хътч, Линда Бойд и др. /п/
09:20 „Операция „Четири лапи” – семейна комедия с уч. на Брендън Фрейзър, Брук Шийлдс, Анджела Кинси, Мат Прокоп, Тоби Хас, Саманта Бий, Скайлър Самуелс, Патрис О’Нийл, Кен Джен и др /п/
11:20 „Кучето, което спаси лятото” – семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован,
Патрик Мълдуун, Джо Диаз, Мартин Ков и др
13:15 „Маймунски работи” – семейна комедия с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кейт Купър и др.
15:00 „Сватбени войни” – романтична комедия с уч. на Ерик Дейн, Бони Съмървил, Джон Стамос, Джеймс
Бролин и др.
17:00 „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал, 3 епизода /п/
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6
21:00 „Сватбата на най-добрия ми приятел“ – романтична комедия с уч. на Джулия Робъртс, Дърмът Мълроуни, Камерън Диас, Рупърт Евърет, Филип Боско, Рейчъл Грифитс, Кери Престън, Сюзан Съливан, М. Емет Уолш и др.
23:10 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 6 /п/
00:10 „Таткова градина 2 „ – комедия с уч. на Куба Гудинг Младши, Лохлин Мънро, Ричърт Гант, Тамара Джоунс, Пол Рей и др. /п/

24