Ще ви запознаем с програмата на Diema за 16.04.2018 година – 22.04.2018 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 16.04.2018

06:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4 /п/
06:30 „Гаражът на Джей Лено” – риалити, сезон 1
07:30 „Мускетарите” – сериал, сезон 2 /п/
08:45 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2 /п/
11:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19 /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18 /п/
13:00 „Мускетарите” – сериал, сезон 2
14:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Лоши момчета 2” – екшън–комедия с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Джо Пантолиано, Тереза Рандъл, Джорди Молла, Питър Стормеър, Джон Седа и др. /п/
19:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19
20:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18
21:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6
22:00 „Крепост: Отново зад решетките” – екшън–фантастика с уч. на Кристоф Ламбер, Лиз Мей Браз, Уили Гарсон, Пам Гриър, Дейвид Робърсън и др.
00:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6 /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/

ВТОРНИК, 17.04.2018

06:00 „Гаражът на Джей Лено” – риалити, сезон 1
07:00 „Мускетарите” – сериал, сезон 2 /п/
08:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5 /п/
09:45 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2 /п/
10:45 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19 /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18 /п/
13:00 „Мускетарите” – сериал, сезон 2
14:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
16:30 „Теория за големия взрив“ – сериал, сезон 10
17:00 „Крепост : Отново зад решетките” – екшън–фантастика с уч. на Кристоф Ламбер, Лиз Мей Браз, Уили Гарсон, Пам Гриър, Дейвид Робърсън и др. /п/
19:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19
20:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18
21:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6
22:00 „2012” – екшън–фантастика с уч. на Джон Кюсак, Дани Глоувър, Аманда Пийт, Чиуетел Еджиофор, Танди Нютън, Оливър Плат, Уди Харелсън,Томас МакКарти и др.
01:20 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6 /п/
02:20 Еротичен телепазар

СРЯДА, 18.04.2018

06:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
06:30 „Гаражът на Джей Лено” – риалити, сезон 1
07:30 „Мускетарите” – сериал, сезон 2 /п/
08:45 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2 /п/
11:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19 /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18 /п/
13:00 „Мускетарите” – сериал, сезон 2
14:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5
15:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
15:30 „2012” – екшън–фантастика с уч. на Джон Кюсак, Дани Глоувър, Аманда Пийт, Чиуетел Еджиофор, Танди Нютън, Оливър Плат, Уди Харелсън,Томас МакКарти и др. /п/
19:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 20
20:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18
21:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6
22:00 „Елизиум” – екшън– фантастика с уч. на Мат Деймън, Джоди Фостър, Диего Луна, Хосе Пабло Кантийо, Уилям Фихтнър Алис Брага, Талиса Сото, Майкъл Шанкс, Шарлто Копли и др.
00:15 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6 /п/
01:15 Еротичен телепазар
03:15 „Национална лотария” /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 19.04.2018

06:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
06:30 „Гаражът на Джей Лено” – риалити, сезон 1
07:30 „Мускетарите” – сериал, сезон 2 /п/
08:45 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5 /п/
10:00 „Да се посмеем”
11:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 20 /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18 /п/
13:00 „Мускетарите” – сериал, сезон 2
14:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 6
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
16:30 „Елизиум” – екшън– фантастика с уч. на Мат Деймън, Джоди Фостър, Диего Луна, Хосе Пабло Кантийо, Уилям Фихтнър Алис Брага, Талиса Сото, Майкъл Шанкс, Шарлто Копли и др. /п/
19:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 20
20:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 19
21:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6
22:00 „Мисията невъзможна 3“ – екшън с уч. на Том Круз, Винг Реймс, Лорънс Фишбърн, Филип Сиймур Хофман, Мишел Монаган, Джонатан Рийс Майерс, Маги Кю, Били Кръдъп, Кери Ръсел и др.
00:30 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6 /п/
01:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 20.04.2018

06:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4 /п/
06:30 „Гаражът на Джей Лено” – риалити, сезон 2
07:30 „Мускетарите” – сериал, сезон 2 /п/
08:45 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 6 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2 /п/
11:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 20 /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 19 /п/
13:00 „Мускетарите” – сериал, сезон 2
14:00 „Досиетата „Грим” (премиера) – сериал, сезон 6
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
16:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 10
16:50 „Айк: В навечерието на десанта” – военен с уч. на Том Селек, Джеймс Римар, Тимъти Ботъмс, Ян Мюн, Брус Филипс, Джон Бах и др.
19:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 20
20:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 19
21:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6
22:00 „Две димящи дула“ – криминална комедия с уч. Джейсън Стейтъм, Джейсън Флеминг, Декстър Флечър, Вини Джоунс, Ник Моран, Стивън Макинтош и др.
00:10 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6 /п/
01:10 „Фрактура” – предаване за рок музика /п/
03:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 21.04.2018

06:00 „Ченге от миналото” – сериал, сезон 5
07:00 „Без багаж” – предаване за туризъм /п/
07:30 „Камиони по леда“ – риалити, сезон 5, 3 епизода
11:00 „Айк: В навечерието на десанта” – военен с уч. на Том Селек, Джеймс Римар, Тимъти Ботъмс, Ян Мюн, Брус Филипс, Джон Бах и др. /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 9, 4 епизода
15:30 „Мисията невъзможна 3“ – екшън с уч. на Том Круз, Винг Реймс, Лорънс Фишбърн, Филип Сиймур Хофман, Мишел Монаган, Джонатан Рийс Майерс, Маги Кю, Били Кръдъп, Кери Ръсел и др. /п/
18:00 „Бевърли Хилс нинджа” – екшън комедия с уч. на Крис Фарли, Николет Шеридън, Крис Рок, Робин Шу и др.
20:00 „Опасно синьо” – приключенски екшън с уч. на Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джеймс Фрейн и др.
22:15 „Тринайсет” – сериал, сезон 1
23:15 Професионална борба: „Първична сила”
00:15 Еротичен телепазар

НЕДЕЛЯ, 22.04.2018

06:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 9, 3 епизода /п/
07:30 „Камиони по леда“ – риалити, сезон 5, 3 епизода
11:00 „Бевърли Хилс нинджа” – екшън комедия с уч. на Крис Фарли, Николет Шеридън, Крис Рок, Робин Шу и др. /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 9, 4 епизода
15:30 „Имало едно време в Мексико“ – екшън с уч. на Антонио Бандерас, Салма Хайек, Джони Деп, Мики Рурк, Ева Мендес, Дани Трехо, Енрике Иглесиас, Марко Леонарди, Чик Марин и др.
17:45 „Опасно синьо” – приключенски екшън с уч. на Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джеймс Фрейн и др. /п/
20:00 „Опасно синьо: Рифът” – приключенски екшън с уч. на Марша Томасън, Крис Кармак, Лора Вандервурт и др.
22:00 „Тринайсет” – сериал, сезон 1
23:00 Професионална борба: „Челен сблъсък”
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:20 Еротичен телепазар