Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 28.11.2016 година – 04.12.2016 година:

Понеделник 16.04

02:00 Тенис: Samsung Open Lugano, Лугано (WTA International – финал, повторение)
04:30 Тенис: Йелена Остапенко – Слоун Стивънс (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA Premier Mandatory – финал и награждаване, повторение)
06:30 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 – двойки финал, повторение)
08:00 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 – финал, повторение)
10:30 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 1 еп., документална поредица
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Футбол: Атлетико /М/ – Леванте (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
14:00 Тенис: Samsung Open Lugano, Лугано (WTA International – четвъртфинали, повторение)
22:00 Тенис: Беноа Пер – Жил Симон (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)

Вторник 17.04

00:00 Футбол: Атлетико /М/ – Леванте (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
02:00 Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International – четвъртфинали, повторение)
10:30 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 2 еп., документална поредица
11:00 “Възходът на Бекъм” – документален филм
12:00 Футбол: Малага – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
14:00 Тенис: Samsung Open Lugano, Лугано (WTA International – полуфинали, повторение)
17:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:00 Тенис: Калвин Емери – Томи Робредо (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
21:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
22:00 Пряко: Футбол: Селта /Виго/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18)

Сряда 18.04

00:00 Футбол: Малага – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
02:00 Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International – полуфинали, повторение)
06:00 Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International – финал, повторение)
08:00 Тенис: Томас Фабиано – Ришар Гаске (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
09:45 Тенис: Алберт Рамос-Винолас – Амине Ахуда (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
11:00 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 3 еп., документална поредица
11:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
12:00 Футбол: Селта /Виго/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
14:00 Тенис: Samsung Open Lugano, Лугано (WTA International – финал, повторение)
16:00 Тенис: Калвин Емери – Томи Робредо (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
18:20 Тенис: Мирза Башич – Робин Хаасе (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
20:45 Тенис: Миша Зверев – Паоло Лоренци (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
22:30 Пряко: Футбол: Реал /М/ – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)

Четвъртък 19.04

00:30 Футбол: Барселона – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
02:20 Тенис: Адриан Менедес-Месейрас – Адриан Манарино (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 – I четвъртфинал, повторение)
05:00 Тенис: Иво Карлович – Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 – II четвъртфинал, повторение)
06:30 Тенис: Руди Албот – Кей Нишикори (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 – III четвъртфинал, повторение)
08:40 Тенис: Кевин Андерсън – Франсис Тиафо (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 – IV четвъртфинал, повторение)
11:00 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 4 еп., документална поредица
11:30 “Пеле: Кралят на футбола” – кратък документален филм
12:00 Футбол: Реал /М/ – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
14:00 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 – четвъртфинали, повторение)
20:30 Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
22:30 Тенис: Адриан Манарино – Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 – I полуфинал, повторение)

Петък 20.04

00:40 Тенис: Кей Нишикори – Кевин Андерсън (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 – II полуфинал, повторение)
03:05 Тенис: Кевин Андерсън – Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 – финал и награждаване, повторение)
05:40 Тенис: Катрин Белис – Елис Мертенс (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – повторение)
07:00 Тенис: Анет Контавейт – Саманта Стосър (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – повторение)
08:55 Тенис: Каролина Плишкова – Карла Суарес Наваро (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – повторение)
11:00 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 5 еп., документална поредица
11:30 “Историята на “Манчестър Юнайтед”” – кратък документален филм
12:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
14:00 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 – полуфинали, повторение)
18:00 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 – финал, повторение)
20:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
20:30 Тенис: Барбора Стрицова – Анджелик Кербер (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – повторение)
21:40 Тенис: Каролин Гарсия – Лусие Шафаржова (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – повторение)
23:10 Тенис: Елена Веснина – Йелена Остапенко (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – повторение)

Събота 21.04

00:50 Тенис: Джоана Конта – Дария Касаткина (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – повторение)
04:00 Тенис: Елина Свитолина – Киан Ван (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – повторение)
06:20 Тенис: Гарбине Мугуруса – Катрин Белис (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – повторение)
08:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
08:30 Тенис: Наоми Осака – Елина Свитолина (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – I четвъртфинал, повторение)
10:05 Тенис: Каролина Плишкова – Анджелик Кербер (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – II четвъртфинал, повторение)
11:30 Футбол: Реал /М/ – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
13:30 “Кака: Пътят на една легенда” – кратък документален филм
14:00 Футбол: Селта /Виго/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
16:00 “Класически коли” – 3 еп., документална поредица
16:30 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
18:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
19:00 Тенис: Каролин Гарсия – Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – III четвъртфинал, повторение)
21:00 Тенис: Дария Касаткина – Елена Веснина (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – IV четвъртфинал, повторение)
22:50 Тенис: Елина Свитолина – Анджелик Кербер (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – I полуфинал, повторение)

Неделя 22.04

00:25 Тенис: Дария Касаткина – Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – II полуфинал, повторение)
03:10 Тенис: Елина Свитолина – Дария Касаткина (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier – финал и награждаване, повторение)
04:50 Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа – Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
06:40 Тенис: Пабло Карено-Буста/Гилермо Дуран – Гералд Мелцер/Серхио Галдос (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
08:00 Тенис: Андре Са/Томас Белучи – Ромен Арнеодо/Антонио Санчич (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
09:25 Тенис: Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес – Андрей Василевски/Ханс Подлипник-Кастийо (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
11:00 Тенис: Каролин Вожняцки – Анджелик Кербер (Qatar Total Open 2018, Доха; WTA Premier 5 – III четвъртфинал, повторение)
13:30 Тенис: Каролин Вожняцки – Петра Квитова (Qatar Total Open 2018, Доха; WTA Premier 5 – I полуфинал, повторение)
16:00 “Класически коли” – 4 еп., документална поредица
16:30 Тенис: Симона Халеп – Екатерина Макарова (Qatar Total Open 2018, Доха; WTA Premier 5 – повторение)
17:55 Тенис: Симона Халеп – Анастасия Севастова (Qatar Total Open 2018, Доха; WTA Premier 5 – повторение)
19:10 Тенис: Симона Халеп – Катрин Белис (Qatar Total Open 2018, Доха; WTA Premier 5 – II четвъртфинал, повторение)
20:45 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
21:15 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
21:45 Пряко: Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
23:35 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
23:45 Тенис: Томас Белучи/Андре Са – Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)

Понеделник 23.04

01:45 Тенис: Дутра Силва/ Жебави – Делбонис/Гонзалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
03:15 Тенис: Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес – Андрей Василевски/Ханс Подлипник-Кастийо (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
04:50 Тенис: Карлос Берлок/Николас Кикер – Уесли Кулхоф/Артем Ситак (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 – двойки финал, повторение)
05:20 Тенис: Пиер-Юг Ербер – Норберт Гомбос (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
07:00 Тенис: Максимилиян Мартерер – Жил Симон (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
09:00 Тенис: Жил Мюлер – Сергей Стаховски (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
10:30 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 6 еп., документална поредица
11:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
14:00 Тенис: Лука Пуи – Пиер-Юг Ербер (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
16:10 Тенис: Роберто Баутиста Агут – Жулиен Бенето (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
18:30 Тенис: Филип Краинович – Жил Симон (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
20:00 Тенис: Томаш Бердих – Стефано Травалия (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
22:30 Тенис: Никола Маю – Стефанос Циципас (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)

Вторник 24.04

00:00 Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
02:00 Тенис: Жил Мюлер – Никола Маю (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
03:45 Тенис: Иля Ивашка – Стан Вавринка (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
04:55 Тенис: Жулиен Бенето – Карен Качанов (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – I четвъртфинал, повторение)
06:35 Тенис: Филип Краинович – Лука Пуи (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – III четвъртфинал, повторение)
08:35 Тенис: Никола Маю – Иля Ивашка (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – IV четвъртфинал, повторение)
10:30 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 7 еп., документална поредица
11:00 Тенис: Дамир Джумхур – Томаш Бердих (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – II четвъртфинал, повторение)
12:10 Тенис: Карен Качанов – Томаш Бердих (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – I полуфинал, повторение)
13:35 Тенис: Карен Хачанов – Лука Пуи (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – финал, повторение)
15:30 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
17:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:00 Тенис: Юлия Гьоргес – Кристи Ан (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier – повторение)
21:30 Тенис: Фани Столар – Йохана Конта (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier – повторение)
23:00 Тенис: Анастасия Севастова – Каролин Долехайд (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier – повторение)

Сряда 25.04

01:10 Тенис: Юлия Гьоргес – Дария Касаткина (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier – I четвъртфинал, повторение)
02:20 Тенис: Анастасия Севастова – Кристина Плишкова (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier – III четвъртфинал, повторение)
03:30 Тенис: Ализе Корне – Кики Бертенс (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier – IV четвъртфинал, повторение)
05:25 Тенис: Юлия Гьоргес – Анастасия Севастова (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier – I полуфинал, повторение)
07:35 Тенис: Кики Бертенс – Мадисън Кийс (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier – II полуфинал, повторение)
10:30 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 8 еп., документална поредица
11:00 Тенис: Юлия Гьоргес – Кики Бертенс (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier – финал и награждаване, повторение)
12:30 Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier)
23:30 “Класически коли” – 5 еп., документална поредица

Четвъртък 26.04

00:00 Футбол: Реал /М/ – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
02:00 Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier – повторение)
12:00 “Класически коли” – 5 еп., документална поредица
12:30 Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier)
23:30 “Класически коли” – 6 еп., документална поредица

Петък 27.04

00:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
02:00 Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier – повторение)
12:00 “Класически коли” – 6 еп., документална поредица
12:30 Пряко: Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул – четвъртфинали (WTA International)
14:30 Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт – четвъртфинали (WTA Premier)
23:30 “Класически коли” – 7 еп., документална поредица

Събота 28.04

00:00 Футбол: Селта /Виго/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
02:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
03:00 Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier – четвъртфинали, повторение)
11:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
12:00 “Класически коли” – 7 еп., документална поредица
12:30 …

3