Ще ви запознаем с програмата на F+ за 16.04.2018 година – 22.04.2018 година:

Понеделник 16.04

00:30 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш – финал (ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
03:00 Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота – финал (WTA International – повторение)
05:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
06:00 Тенис: Беноа Пер – Жил Симон (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
08:15 Тенис: Томас Фабиано – Ришар Гаске (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
10:00 Футбол: Малага – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
12:00 Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International – четвъртфинали, повторение)
18:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
19:30 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 8 еп., документална поредица
20:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 Футбол: Малага – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
23:30 Тенис: Samsung Open Lugano, Лугано (WTA International – четвъртфинали, повторение)

Вторник 17.04

06:00 Тенис: Калвин Емери – Томи Робредо (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
08:20 Тенис: Миша Зверев – Паоло Лоренци (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
10:00 Футбол: Леганес – Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
12:00 “Историята на “Манчестър Юнайтед”” – документален филм
13:00 Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International – IV четвъртфинал, повторение)
15:00 Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International – полуфинали, повторение)
19:00 Тенис: Claro Open Colsanitas, Богота (WTA International – финал, повторение)
21:30 Футбол: Барселона – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
23:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг

Сряда 18.04

00:00 Тенис: Samsung Open Lugano, Лугано (WTA International – IV четвъртфинал, повторение)
01:00 Тенис: Samsung Open Lugano, Лугано (WTA International – полуфинали, повторение)
05:00 Тенис: Samsung Open Lugano, Лугано (WTA International – финал, повторение)
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
09:30 “Пътят към върха: 50 Сент” – документален филм
10:00 Футбол: Атлетико /М/ – Леванте (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
12:00 “Животът на Нелсън Мандела” – документален филм
13:00 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
20:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
20:30 Пряко: Футбол: Валенсия – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
22:30 Тенис: Abierto GNP Seguros, Монтерей (WTA International – четвъртфинали, повторение)

Четвъртък 19.04

07:00 Тенис: Abierto GNP Seguros, Монтерей (WTA International – I полуфинал, повторение)
09:00 “Животът на Нелсън Мандела” – документален филм
10:00 Футбол: Селта /Виго/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
12:00 “Неофициалната история на живота след Бийтълс” – документален филм
13:00 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
20:30 Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
22:30 Пряко: Футбол: Леванте – Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18)

Петък 20.04

00:30 Тенис: Abierto GNP Seguros, Монтерей (WTA International – полуфинали, повторение)
04:30 Тенис: Abierto GNP Seguros, Монтерей (WTA International – финал, повторение)
06:40 Тенис: Мирза Башич – Робин Хаасе (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
09:00 “Неофициалната история на живота след Бийтълс” – документален филм
10:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
12:00 “Цялата неофициална история на Айртон Сена” – документален филм
13:00 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 – четвъртфинали, повторение)
19:00 Футбол: Реал /М/ – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
21:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
21:30 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 – полуфинали, повторение)

Събота 21.04

01:30 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 – финал, повторение)
03:30 Тенис: Кевин Андерсън – Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 – финал, повторение)
06:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
06:30 Тенис: Карен Хачанов – Лука Пуи (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 – финал, повторение)
08:30 Тенис: Щефани Фьогеле – Леся Цуренко (Abierto Mexicano Telcel, Акапулко; WTA International – финал, повторение)
11:30 Тенис: Grand Prix Hassan II, Маракеш (ATP WORLD TOUR 250 – финал, повторение)
13:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
14:00 Пряко: Футбол: Ейбар – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
16:00 Тенис: Юлия Гьоргес – Кики Бертенс (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier – финал, повторение)
17:15 Пряко: Футбол: Селта /Виго/ – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
19:15 Тенис: Симона Халеп – Петра Мартич (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 – I четвъртфинал, повторение)
21:50 Тенис: Наоми Осака – Каролина Плишкова (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 – II четвъртфинал, повторение)
23:20 Тенис: Анджелик Кербер – Дария Касаткина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 – III четвъртфинал, повторение)

Неделя 22.04

00:30 Тенис: Винъс Уилямс – Карла Суарес Наваро (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 – IV четвъртфинал, повторение)
01:55 Тенис: Винъс Уилямс – Дария Касаткина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 – I полуфинал, повторение)
05:00 Тенис: Симона Халеп – Наоми Осака (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 – II полуфинал, повторение)
06:20 Тенис: Наоми Осака – Дария Касаткина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 – финал и награждаване, повторение)
08:00 Тенис: Йелена Остапенко – Слоун Стивънс (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA Premier Mandatory – финал и награждаване, повторение)
10:00 Футбол: Ейбар – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
12:00 Тенис: Николас Ярри – Фабио Фонини (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 – финал, повторение)
13:45 Тенис: Ришар Гаске – Лука Пуи (Open Sud de France, Монпелие; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – финал, повторение)
15:15 Футбол: Леванте – Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
17:15 Пряко: Футбол: Малага – Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
19:15 Тенис: Петра Квитова – Кристина Младенович (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – финал и награждаване, повторение)
21:15 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
21:45 Пряко: Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
23:35 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
23:45 Тенис: Катерина Козлова – Тимеа Бабош (Taiwan Open, Тайпей; WTA International 2018 – финал, повторение)

Понеделник 23.04

01:30 Тенис: Вера Звонарева – Йелена Остапенко (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – повторение)
03:30 Тенис: Юлия Гьоргес – Роберта Винчи (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – повторение)
05:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
06:00 Тенис: Каролин Гарсия – Елена Рибакина (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – повторение)
08:40 Тенис: Елена Веснина – Петра Квитова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – повторение)
10:00 Футбол: Селта /Виго/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
12:00 “Кристиано Роналдо: Португалското чудо” – документален филм
13:00 Тенис: Екатерлина Макарова – Анастасия Павлюченкова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – повторение)
14:40 Тенис: Кристина Младенович – Доминика Цибулкова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – повторение)
16:25 Тенис: Катержина Синякова – Екатерина Макарова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – повторение)
18:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
19:30 “Михаел Шумахер: Червения барон” – кратък документален филм
20:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 Футбол: Селта /Виго/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
23:30 Тенис: Юлия Гьоргес – Елена Рибакина (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – I четвъртфинал, повторение)

Вторник 24.04

01:00 Тенис: Кристина Младенович – Катержина Синякова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – II четвъртфинал, повторение)
02:20 Тенис: Петра Квитова – Йелена Остапенко (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – III четвъртфинал, повторение)
03:30 Тенис: Каролин Вожняцки – Дария Касаткина (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – IV четвъртфинал, повторение)
05:20 Тенис: Юлия Гьоргес – Петра Квитова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – I полуфинал, повторение)
07:40 Тенис: Кристина Младенович – Дария Касаткина (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – II полуфинал, повторение)
10:00 Футбол: Реал /М/ – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
12:00 “Дейвид Бекъм: Издръжливост” – документален филм
13:00 Тенис: Петра Квитова – Кристина Младенович (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 – финал и награждаване, повторение)
15:00 Тенис: Корентрм Муте – Адриан Менендес-Масейрас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
17:45 Тенис: Карлос Берлок – Каспер Рууд (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
19:30 Тенис: Виктор Естрея Бургос – Томас Белучи (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
21:30 Футбол: Реал /М/ – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
23:30 Тенис: Пабло Андухар – Стефано Травалия (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)

Сряда 25.04

02:00 Тенис: Орасио Себайос – Тиаго Монтейро (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
03:50 Тенис: Яник Ханфман – Роберто Кироз (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
05:40 Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа – Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
07:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 “Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан” – документален филм
10:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
12:00 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 1 еп., документална поредица
12:30 Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier)
23:30 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)

Четвъртък 26.04

01:30 Тенис: Ернесто Ескобедо – Иво Карлович (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
03:55 Тенис: Пабло Карено-Буста/Гилермо Дуран – Гералд Мелцер/Серхио Галдос (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
05:20 Тенис: Алберт Рамос Виньолас – Роберто Кирос (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
07:15 Тенис: Пабло Кареньо Буста – Андрей Мартин (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
08:30 Тенис: Каспер Рууд – Гаел Монфис (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
10:00 Футбол: Селта /Виго/ – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
12:00 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 2 еп., документална поредица
12:30 Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier)
23:30 Футбол: Малага – Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)

Петък 27.04

01:30 Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа – Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
03:20 Тенис: Роберто Карбайес Баена – Николас Джари (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – I четвъртфинал, повторение)
05:25 Тенис: Андрей Мартин – Корентен Муте (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – II четвъртфинал, повторение)
07:30 Тенис: Тиаго Монтейро – Гаел Монфис (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – III четвъртфинал, повторение)
09:30 Тенис: Гелард Мелцер – Албер Рамос-Виньолас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – IV четвъртфинал, повторение)
10:00 Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
12:00 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 3 еп., документална поредица
12:30 Пряко: Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул – четвъртфинали (WTA International)
21:30 Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт – четвъртфинали (WTA Premier)
23:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг

Събота 28.04

00:30 Тенис: Андрей Мартин – Роберто Карбайес Баена (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – I полуфинал, повторение)
03:10 Тенис: Тиаго Монтейро – Албер Рамос-Виньолас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – II полуфинал, повторение)
06:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
07:00 Тенис: Роберто Карбайес Баена – Алберт Рамос-Виньолас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 – финал, повторение)
09:40 Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт – четвъртфинали (WTA Premier – повторение)
17:00 …

22