Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 01.10.2018 година – 07.10.2018 година:

Понеделник 01.10

01:15 Тенис: Магда Линет – Дона Векич (City Open, Вашингтон; WTA International – III четвъртфинал, повторение)
02:40 Тенис: Джън Сайсай – Али Кийк (City Open, Вашингтон; WTA International – IV четвъртфинал, повторение)
03:40 Тенис: Светлана Кузнецова – Андреа Петкович (City Open, Вашингтон; WTA International – I полуфинал, повторение)
05:15 Тенис: Джън Сайсай – Дона Векич (City Open, Вашингтон; WTA International – II полуфинал, повторение)
07:00 Тенис: Дона Векич – Светлана Кузнецова (City Open, Вашингтон; WTA International – финал и награждаване, повторение)
10:00 “Историята на “Манчестър Юнайтед”” – документален филм
11:00 “Спорт+” – спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
14:00 Тенис: Korea Open, Сеул (WTA International – четвъртфинали, повторение)
20:00 Футбол: Виляреал – Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
22:00 Пряко: Футбол: Селта /Виго/ – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19)

Вторник 02.10

00:00 Тенис: Ашли Кратцър – Елизе Мертенс (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)
01:15 Тенис: Даниел Кoлинс – Вера Лапко (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)
03:20 Тенис: Джоана Конта – София Кенин (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)
04:40 Тенис: Анна Блинкова – Виктория Азаренка (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)
06:00 Тенис: Михаела Бузарнеску – Аманда Анисимова (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)
08:00 Тенис: Мария Сакари – Тимеа Бабош (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)
09:05 Тенис: Айла Томлянович – Магдалена Фреч (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)
11:30 “Дейвид Бекъм: Разкрития” – документален филм
12:00 Футбол: Барселона – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
14:00 Тенис: Korea Open, Сеул (WTA International – полуфинали, повторение)
17:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:00 Футбол: Реал /Сосиедад/ – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
21:00 Тенис: Винъс Уилямс – Хедър Уотсън (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)
23:10 Тенис: Михаела Бузарнеску – Айла Томлянович (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)

Сряда 03.10

00:55 Тенис: Винъс Уилямс – Мария Сакари (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)
03:00 Тенис: Джоана Конта – Елизе Мертенс (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)
04:45 Тенис: Виктория Азаренка – Даниел Колинс (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – повторение)
06:40 Тенис: Даниел Колинс – Мария Сакари (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – I полуфинал, повторение)
09:05 Тенис: Елизе Мертенс – Михаела Бузарнеску (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – II полуфинал, повторение)
11:45 “Историята на Кристиано Роналдо” – кратък документален филм
12:00 Футбол: Реал /М/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион – повторение)
14:00 Тенис: Korea Open, Сеул (WTA International – финал, повторение)
16:00 Тенис: Мария Сакари – Михаела Бузарнеску (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier – финал и награждаване, повторение)
17:30 Тенис: Шуай Жен – Кианг Ванг (Jiangxi Open, Нанчан; WTA International – финал, повторение)
19:00 Футбол: Селта /Виго/ – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
21:00 Тенис: Ен-Шу Лианг – Магда Линете (Jiangxi Open, Нанчан; WTA International – I четвъртфинал, повторение)
23:10 Тенис: Фангжоу Лю – Кианг Ванг (Jiangxi Open, Нанчан; WTA International – II четвъртфинал, повторение)

Четвъртък 04.10

00:15 Тенис: Лин Жу – Шуай Жен (Jiangxi Open, Нанчан; WTA International – III четвъртфинал, повторение)
01:50 Тенис: Сайсай Женг – Фанг Чун (Jiangxi Open, Нанчан; WTA International – IV четвъртфинал, повторение)
04:35 Тенис: Магда Линете – Кианг Ванг (Jiangxi Open, Нанчан; WTA International – I полуфинал, повторение)
06:25 Тенис: Фанг Чун – Шуай Жен (Jiangxi Open, Нанчан; WTA International – II полуфинал, повторение)
09:00 Тенис: Шуай Жен – Кианг Ванг (Jiangxi Open, Нанчан; WTA International – финал, повторение)
10:30 “Гудууд 2015: Суперколи” – 3 еп., документална поредица
11:30 Пряко: Тенис: China Open, Пекин (WTA Premier Mandatory)
13:30 Тенис: Сесил Каратанчева – Мария Шарапова (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 – повторение)
14:30 Пряко: Тенис: China Open, Пекин (WTA Premier Mandatory)
16:30 Тенис: China Open, Пекин (WTA Premier Mandatory – повторение)
19:00 Футбол: Ейбар – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
21:00 Тенис: Юлия Гьоргес – Олга Данилович (Moscow River Cup, Москва; WTA International – I четвъртфинал, повторение)
22:20 Тенис: Валентина Иваненко – Анастасия Потапова (Moscow River Cup, Москва; WTA International – II четвъртфинал, повторение)

Петък 05.10

00:15 Тенис: Лаура Зигмунд – Тамара Зидансек (Moscow River Cup, Москва; WTA International – III четвъртфинал, повторение)
02:10 Тенис: Олга Данилович – Александра Саснович (Moscow River Cup, Москва; WTA International – I полуфинал, повторение)
04:40 Тенис: Анастасия Потапова – Тамара Зидансек (Moscow River Cup, Москва; WTA International – II полуфинал, повторение)
06:45 Тенис: Олга Данилович – Анастасия Потапова (Moscow River Cup, Москва; WTA International – финал, повторение)
07:30 Пряко: Тенис: China Open, Пекин – четвъртфинали (WTA Premier Mandatory)
13:30 Тенис: Мектич/Пея – Додиг/Рам (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 – двойки финал, повторение)
15:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
16:00 Пряко: Тенис: China Open, Пекин – IV четвъртфинал (WTA Premier Mandatory)
18:30 Футбол: Реал /М/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
20:30 “Михаел Шумахер: Червения барон” – кратък документален филм
21:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
22:00 Пряко: Футбол: Атлетик /Б/ – Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19)

Събота 06.10

00:00 Тенис: China Open, Пекин – четвъртфинали (WTA Premier Mandatory – повторение)
08:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
09:30 Пряко: Тенис: China Open, Пекин – I полуфинал (WTA Premier Mandatory)
11:30 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
12:30 Футбол: Атлетик /Б/ – Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
14:30 Пряко: Тенис: China Open, Пекин – II полуфинал (WTA Premier Mandatory)
16:30 Тенис: Карлос Берлок/Николас Кикер – Уесли Кулхоф/Артем Ситак (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 – двойки финал, повторение)
18:00 Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
19:00 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
19:30 Пряко: Футбол: Алавес – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19, В паузата: Коментарно студио)
21:20 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
21:30 Футбол: Жирона – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
23:30 Тенис: China Open, Пекин – полуфинали (WTA Premier Mandatory – повторение)

Неделя 07.10

03:30 Тенис: Ашли Барти – Кики Бертенс (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 – I четвъртфинал, повторение)
04:35 Тенис: Анастасия Севастова – Слоун Стивънс (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 – II четвъртфинал, повторение)
05:55 Тенис: Симона Халеп – Каролин Гарсия (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 – III четвъртфинал, повторение)
07:40 Тенис: Елина Свитолина – Елизе Мертенс (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 – IV четвъртфинал, повторение)
09:20 Тенис: Симона Халеп – Ашли Барти (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 – I полуфинал, повторение)
10:40 Тенис: Слоун Стивънс – Елина Свитолина (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 – II полуфинал, повторение)
11:30 Пряко: Тенис: China Open, Пекин – финал (WTA Premier Mandatory)
14:00 Тенис: Симона Халеп – Слоун Стивънс (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5, финал – повторение)
17:00 “Историята на “Манчестър Юнайтед”” – кратък документален филм
17:15 Пряко: Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
19:15 “Феноменът Тайгър Уудс” – кратък документален филм
19:30 Пряко: Футбол: Севиля – Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
21:15 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
21:45 Пряко: Футбол: Валенсия – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19, В паузата: Коментарно студио)
23:35 Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
23:45 Тенис: Полин Парментие – Анет Контавейт (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – повторение)

Понеделник 08.10

02:00 Тенис: Белинда Бенчич – Камила Джорджи (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – повторение)
03:55 Тенис: Аляксандра Саснович – Каролин Гарсия (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – повторение)
07:10 Тенис: Зарина Дияс – Петра Квитова (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – повторение)
09:25 Тенис: Анет Контавейт – Моника Пуиг (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – повторение)
11:00 “Спорт+” – спортно обзорно предаване (повторение)
12:00 Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
14:00 Тенис: Аляж Бедене – Стан Вавринка (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
16:05 Тенис: Дамир Джумхур – Лукас Мидлер (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
17:40 Тенис: Андрей Рубльов – Ян-Ленард Щруф (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
19:00 Футбол: Алавес – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
21:00 Тенис: China Open, Пекин – четвъртфинали (WTA Premier Mandatory – повторение)

Вторник 09.10

05:00 Тенис: Екатерина Макарова – Магдалена Рибарикова (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – повторение)
07:30 Тенис: Арина Сабаленка – Дария Гаврилова (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – повторение)
10:30 Тенис: Екатерина Макарова – Юлия Гьоргес (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – II четвъртфинал, повторение)
12:00 Футбол: Жирона – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
14:00 Тенис: Гийермо Гарсия-Лопес – Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
16:10 Тенис: Жоао Соуса – Данийл Медведев (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
17:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:00 Футбол: Севиля – Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
21:00 Тенис: China Open, Пекин – полуфинали (WTA Premier Mandatory – повторение)

Сряда 10.10

01:00 Тенис: Белинда Бенчич – Арина Сабаленка (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – I четвъртфинал, повторение)
02:15 Тенис: Екатерина Макарова – Юлия Гьоргес (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – II четвъртфинал, повторение)
03:45 Тенис: Монига Пуиг – Каролин Гарсия (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – III четвъртфинал, повторение)
06:05 Тенис: Карла Суарес Наваро – Петра Квитова (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – IV четвъртфинал, повторение)
07:05 Тенис: Карла Суарес Наваро – Монига Пуиг (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – I полуфинал, повторение)
08:00 Тенис: Арина Сабаленка – Юлия Гьоргес (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – II полуфинал, повторение)
10:00 Тенис: Арина Сабаленка – Карла Суарес Наваро (Connecticut Open, Ню Хейвън; WTA Premier – финал и награждаване, повторение)
11:30 “Дейвид Бекъм: Издръжливост” – кратък документален филм
12:00 Футбол: Атлетик /Б/ – Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
14:00 Тенис: Стан Вавринка – Карен Хачанов (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
16:25 Тенис: Михаил Южни – Роберто Баустиста-Агут (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
19:00 Футбол: Валенсия – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
21:00 Тенис: China Open, Пекин – финал (WTA Premier Mandatory – повторение)
23:00 Тенис: Мирза Басич – Михаил Южни (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)

Четвъртък 11.10

00:45 Тенис: Денис Шаповалов – Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
03:00 Тенис: Михаил Кукушкин – Даниил Медведев (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
04:30 Тенис: Доминик Тийм – Ян–Ленард Щруф (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
06:20 ….

1