Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 01.10.2018 година – 07.10.2018 година:

Пoнеделник 01/10

00:00 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 8 еп., документална поредица
00:30 “Репортажът: Призвание в бяло” – информационно предаване (повторение)
01:00 “Царевични приказки – занаят беленица и кукли от царевична шума” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Ивайло Калоянчев” – документална поредица
02:30 “Какво е да обичаш Лятото?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Писменостите на света” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 42 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Спорт+” – спортно обзорно предаване (повторение)
05:00 “Репортажът: Призвание в бяло” – информационно предаване (повторение)
05:30 “Царевични приказки – занаят беленица и кукли от царевична шума” – документален филм
06:30 “Състезанието на живота им” – 2 сезон, 2 еп., документална поредица
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 “Поглед в съвременното изкуство” – I част, документален филм
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Животът на Нелсън Мандела” – документален филм
23:00 “Класически коли” – 3 еп., документална поредица
23:30 “Убийството на Джон Кенеди” – документален филм

Вторник 02/10

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Златна мисия” – 38 еп., туристически пътеводител
01:30 “Поглед в съвременното изкуство” – I част, документален филм
02:00 “Спорт+” – спортно обзорно предаване (повторение)
03:00 “Писма до утре: Борис Карадимчев – Да посееш семенце” – 2 еп., документален триптих IN MEMORIAM
04:00 “Кака: Пътят на една легенда” – документален филм
05:00 “Златна мисия” – 38 еп., туристически пътеводител
05:30 “Животът на Нелсън Мандела” – документален филм
06:30 “Класически коли” – 3 еп., документална поредица
07:00 “Убийството на Джон Кенеди” – документален филм
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 “Новото познание: Шарл де Гол – противникът на Америка” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Светът на Майли Сайръс” – документален филм
23:00 “Съдбата на принц Уилям” – документален филм

Сряда 03/10

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Непознатите изобретения” – 11 еп., документална поредица
01:30 “Златна мисия” – 35 еп., туристически пътеводител
02:00 “Феноменът Тайгър Уудс” – документален филм
03:00 “Царевични приказки – занаят беленица и кукли от царевична шума” – документален филм
04:00 “Новото познание: Шарл де Гол – противникът на Америка” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
04:30 “Непознатите изобретения” – 11 еп., документална поредица
05:00 “Златна мисия” – 35 еп., туристически пътеводител
05:30 “Светът на Майли Сайръс” – документален филм
06:30 “Съдбата на принц Уилям” – документален филм
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 “Новото познание: Пробуждането” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Неофициалната история на Бионсе” – документален филм
23:00 “Гудууд 2015: Суперколи” – 3 еп., документална поредица

Четвъртък 04/10

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Непознатите изобретения” – 15 еп., документална поредица
01:30 “Златна мисия” – 39 еп., туристически пътеводител
02:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение от 08.04.2017г.)
04:00 “Новото познание: Пробуждането” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
04:30 “Непознатите изобретения” – 15 еп., документална поредица
05:00 “Златна мисия” – 39 еп., туристически пътеводител
05:30 “Неофициалната история на Бионсе” – документален филм
06:30 “Гудууд 2015: Суперколи” – 3 еп., документална поредица
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 “Новото познание: Земята – златната мина на извънземните” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Подбудите на семейство Клинтън: Неофициална биография” – документален филм
23:00 “Неофициалната история на живота след Бийтълс” – документален филм

Петък 05/10

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Изкуството да си гражданин” – III част, документална поредица
01:30 “Златна мисия” – 40 еп., туристически пътеводител
02:00 “Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма” – документален филм
03:00 “Усещане за България: Усещането за родина през призмата на носталгията” – 1 еп., документална поредица
03:30 “Български надежди” – 50 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Новото познание: Земята – златната мина на извънземните” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
04:30 “Изкуството да си гражданин” – III част, документална поредица
05:00 “Златна мисия” – 40 еп., туристически пътеводител
05:30 “Подбудите на семейство Клинтън: Неофициална биография” – документален филм
06:30 “Неофициалната история на живота след Бийтълс” – документален филм
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 “Мальовска могила” – документален филм
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Класически коли” – 5 еп., документална поредица
22:30 “Новото познание: Звездните хора” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23:00 “Състезанието на живота им” – 2 сезон, 3 еп., документална поредица

Събота 06/10

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Пим Пам и Голямата ябълка” – 1 част, документален филм
01:30 “Златна мисия” – 41 еп., туристически пътеводител
02:00 “От вот на вот: Конституцията” – I част, документална поредица
02:30 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 3 еп., документална поредица
03:00 “Мальовска могила” – документален филм
03:30 “Анзак: В лицето на войната” – документален филм
04:30 “Пим Пам и Голямата ябълка” – 1 част, документален филм
05:00 “Златна мисия” – 41 еп., туристически пътеводител
05:30 “Репортажът: Изборът на България” – информационно предаване (повторение)
06:00 “Рейсинг екстрийм” – 452 еп., предаване за екстремни спортове
06:30 “От вот на вот: Конституцията” – I част, документална поредица
07:00 “Анзак: В лицето на войната” – документален филм
08:00 “Изкуството – тогава, сега и завинаги: Аделина Йотова” – 26 еп., предаване за изкуство
08:30 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 3 еп., документална поредица
09:00 “Мальовска могила” – документален филм
09:30 “Класически коли” – 5 еп., документална поредица
10:00 “Новото познание: Звездните хора” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Класически коли” – 11 еп., документална поредица
22:30 “Новото познание: Великите български изобретатели” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение от 29.04.2017г.)

Неделя 07/10

01:00 “Магията на Одри” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Кирил Бояджиев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си карикатурист?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Свещената геометрия на духа” – III част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 1 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Усещане за България: Каменният бряг” – 4 еп., документална поредица
04:30 “Непознатото лице на… Анна Вълчанова” – документална поредица
05:00 “Маневри вляво” – I част, документален филм
05:30 “Магията на Одри” – документален филм
06:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение от 29.04.2017г.)
08:30 “Какво е да си карикатурист?” – забавно-информационно предаване
09:00 “Михаел Шумахер: Червения барон” – кратък документален филм
09:30 “Класически коли” – 11 еп., документална поредица
10:00 “Новото познание: Великите български изобретатели” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 “Спорт+” – спортно обзорно предаване
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
23:00 “Спорт+” – спортно обзорно предаване (повторение)

Пoнеделник 08/10

00:00 “Михаел Шумахер: Червения барон” – кратък документален филм
00:30 “Репортажът: Пътят на книгата” – информационно предаване (повторение)
01:00 “Истории от Етъра – док. филм за панаира на занаятите” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Христо Пъдев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си йогин?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Тоталитарна архитектура” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 43 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Спорт+” – спортно обзорно предаване (повторение)
05:00 “Репортажът: Пътят на книгата” – информационно предаване (повторение)
05:30 “Истории от Етъра – док. филм за панаира на занаятите” – документален филм
06:30 “Състезанието на живота им” – 2 сезон, 3 еп., документална поредица
07:30 Новини

1