Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 16.04.2018 година – 22.04.2018 година:

Пoнеделник 16/04

00:00 “Първата дама на модата: Мишел Обама” – документален филм
00:30 “Репортажът: Индия – величието на монголите” – информационно предаване (повторение)
01:00 “Нашенското: Деведжии в Лесново” – документална поредица
02:00 “Непознатото лице на… Христо Мутафчиев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си добра домакиня?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Татул – Светилището на Орфей” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 18 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
05:00 “Репортажът: Индия – величието на монголите” – информационно предаване (повторение)
05:30 “Нашенското: Деведжии в Лесново” – документална поредица
06:30 “Кристализирано: Историята на Мадона” – документален филм
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 “Репортажът: Индия – величието на монголите” – информационно предаване (повторение)
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан” – документален филм
23:00 “Момичето от Оз: Никол Кидман” – документален филм
23:30 “Класически коли” – 9 еп., документална поредица

Вторник 17/04

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Непознатите изобретения” – 14 еп., документална поредица
01:30 “Златна мисия” – 14 еп., туристически пътеводител
02:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
03:00 “Свещената геометрия на духа” – III част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 47 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Земята и нейните дарове” – I част, документална поредица
04:30 “Непознатите изобретения” – 14 еп., документална поредица
05:00 “Златна мисия” – 14 еп., туристически пътеводител
05:30 “Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан” – документален филм
06:30 “Момичето от Оз: Никол Кидман” – документален филм
07:00 “Класически коли” – 9 еп., документална поредица
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 “Новото познание: Богомилските символи в храма” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
18:30 “Свободна зона: Има ли решение за кризата в Македония? гост: Александър Йорданов” – публицистично предаване (повторение)
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Цялата неофициална история на Айртон Сена” – документален филм
23:00 “Свободна зона: Има ли решение за кризата в Македония? гост: Александър Йорданов” – публицистично предаване (повторение)

Сряда 18/04

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Непознатите изобретения” – 11 еп., документална поредица
01:30 “Златна мисия” – 11 еп., туристически пътеводител
02:00 “Непознатото лице на… Орлин Горанов” – документална поредица
02:30 “Работно време: Треньор по плуване” – 59 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Династията Асеневци” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 43 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Новото познание: Богомилските символи в храма” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
04:30 “Непознатите изобретения” – 11 еп., документална поредица
05:00 “Златна мисия” – 11 еп., туристически пътеводител
05:30 “Цялата неофициална история на Айртон Сена” – документален филм
06:30 “Свободна зона: Има ли решение за кризата в Македония? гост: Александър Йорданов” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 “Новото познание: Ататюрк – Приятелят на България” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Гудууд 2015: Колите на бъдещето” – 5 еп., документална поредица
23:00 “Михаел Шумахер: Червения барон” – документален филм

Четвъртък 19/04

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Непознатите изобретения” – 15 еп., документална поредица
01:30 “Златна мисия” – 15 еп., туристически пътеводител
02:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
04:00 “Новото познание: Ататюрк – Приятелят на България” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
04:30 “Непознатите изобретения” – 15 еп., документална поредица
05:00 “Златна мисия” – 15 еп., туристически пътеводител
05:30 “Гудууд 2015: Колите на бъдещето” – 5 еп., документална поредица
06:30 “Михаел Шумахер: Червения барон” – документален филм
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 “Новото познание: Безсмъртието на човека” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
18:30 “Свободна зона: В Европа ли е турската литература? гости: Йорданка Бибина и Семра Ахмед” – публицистично предаване (повторение)
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Кристиано Роналдо: Португалското чудо” – документален филм
23:00 “Свободна зона: В Европа ли е турската литература? гости: Йорданка Бибина и Семра Ахмед” – публицистично предаване (повторение)

Петък 20/04

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Непознатите изобретения” – 16 еп., документална поредица
01:30 “Златна мисия” – 16 еп., туристически пътеводител
02:00 “Непознатото лице на… Стефан Щерев” – документална поредица
02:30 “Работно време: Сладкар-декоратор” – 39 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Трагедията на Беломорска Тракия: село Пишманкьой” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 26 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Новото познание: Безсмъртието на човека” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
04:30 “Непознатите изобретения” – 16 еп., документална поредица
05:00 “Златна мисия” – 16 еп., туристически пътеводител
05:30 “Кристиано Роналдо: Португалското чудо” – документален филм
06:30 “Свободна зона: В Европа ли е турската литература? гости: Йорданка Бибина и Семра Ахмед” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 “Първо българско царство: Владетелите на VIII век” – XVI част, документален филм
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 8 еп., документална поредица
22:30 “Новото познание: TOP SECRET: Контрол над съзнанието” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23:00 “Анджелина Джоли: Поглед отблизо” – документален филм

Събота 21/04

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Непознатите изобретения” – 17 еп., документална поредица
01:30 “Златна мисия” – 17 еп., туристически пътеводител
02:00 “Непознатото лице на… Любомир Ковачев” – документална поредица
02:30 “Какво е да си онлайн?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Първо българско царство: Владетелите на VIII век” – XVI част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 20 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Излишните ангели: Лични истории” – III част, документален филм
04:30 “Непознатите изобретения” – 17 еп., документална поредица
05:00 “Златна мисия” – 17 еп., туристически пътеводител
05:30 “Репортажът: Индия – величието на монголите 2” – информационно предаване (повторение)
06:00 “Рейсинг екстрийм” – 428 еп., предаване за екстремни спортове
06:30 “Състезанието на живота им” – 1 сезон, 8 еп., документална поредица
07:00 “Анзак: В лицето на войната” – документален филм
08:00 “Изкуството – тогава, сега и завинаги: Живко Мутафчиев” – 2 еп., предаване за изкуство
08:30 “Първо българско царство: Владетелите на VIII век” – XVI част, документален филм
09:00 “Състезанието на живота им” – 2 сезон, 5 еп., документална поредица
10:00 “Новото познание: TOP SECRET: Контрол над съзнанието” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Пряко: Футбол: Ейбар – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Класически коли” – 11 еп., документална поредица
22:30 “Новото познание: Проектът човечество” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)

Неделя 22/04

01:00 “Състезанието на живота им” – 2 сезон, 5 еп., документална поредица
02:00 “Непознатото лице на… Стефка Янорова” – документална поредица
02:30 “Какво е да си китаец в България?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Свещената геометрия на духа” – III част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 32 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Репортажът: Индия – величието на монголите 2” – информационно предаване (повторение)
04:30 “Очи гльодали, сорце ткало: На гости в Могилица” – 2 и 3 еп., документален филм
05:30 “Анзак: В лицето на войната” – документален филм
06:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
08:30 “Какво е да си шампион?” – забавно-информационно предаване
09:00 “Пеле: Кралят на футбола” – кратки документални филми
09:30 “Класически коли” – 11 еп., документална поредица
10:00 “Новото познание: Проектът човечество” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
23:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)

Пoнеделник 23/04

00:00 “Пеле: Кралят на футбола” – кратки документални филми
00:30 “Репортажът: Индия – величието на монголите 2” – информационно предаване (повторение)
01:00 “Нашенското: Топене на пръстени в Етрополе” – документална поредица
02:00 “Непознатото лице на… Красимир Куцупаров” – документална поредица
02:30 “Какво е да си добър цветар?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Тракийските могили – мистерии и загадки” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 19 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Спорт +” спортно обзорно предаване (повторение)
05:00 “Репортажът: Индия – величието на монголите 2” – информационно предаване (повторение)
05:30 “Нашенското: Топене на пръстени в Етрополе” – документална поредица
06:30 “Анджелина Джоли: Поглед отблизо” – документален филм
07:30 Новини
08:00 Новини

18