Ще ви запознаем с програмата на F+ за 01.10.2018 година – 07.10.2018 година:

Понеделник 01.10

01:30Тенис: Tashkent Open, Ташкент – финал (WTA International – повторение)
03:30Тенис: Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан – финал (WTA Premier 5 – повторение)
05:00“Спорт+” – спортно обзорно предаване (повторение)
06:00Тенис: Tashkent Open, Ташкент – полуфинали (WTA International – повторение)
10:00Футбол: Ейбар – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
12:00Тенис: Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан (WTA Premier 5 – четвъртфинали, повторение)
18:30“Спорт+” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:30Тенис: Сесил Каратанчева – Мария Шарапова (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 – повторение)
20:30“Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
22:00Пряко: Футбол: Селта /Виго/ – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19)

Вторник 02.10

00:00Тенис: Магда Линет – Киан Ван (Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима – I четвъртфинал; WTA International – повторение)
02:00Тенис: Аманда Анисимова – Ана Каролина Шмидлова (Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима – II четвъртфинал; WTA International – повторение)
03:20Тенис: Айла Томлянович – Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима – III четвъртфинал; WTA International – повторение)
05:20Тенис: Джан Шуай – Аманда Анисимова (Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима; WTA International – I полуфинал, повторение)
07:10Тенис: Киан Ван – Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима; WTA International – II полуфинал, повторение)
08:40Тенис: Аманда Анисимова – Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима; WTA International – финал и награждаване, повторение)
10:00Футбол: Селта /Виго/ – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
12:00Тенис: Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан (WTA Premier 5 – полуфинали, повторение)
16:00Тенис: Евгени Донской – Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
17:50Тенис: Аляж Бедене – Стан Вавринка (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
19:55Тенис: Дамир Джумхур – Лукас Мидлер (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
21:30Футбол: Реал /М/ – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
23:30Тенис: Онс Жабер – Полона Херцог (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International – I четвъртфинал, повторение)

Сряда 03.10

00:50Тенис: Анастасия Севастова – Сорана Кърстя (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International – II четвъртфинал, повторение)
02:45Тенис: Лаура Зигемунд – Петра Мартич (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International – III четвъртфинал, повторение)
06:00Тенис: Чианг Уанг – Михаела Бузарнеску (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International – IV четвъртфинал, повторение)
07:30“Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00“Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан” – документален филм
10:00Футбол: Барселона – Атлетик /Б/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
12:00Тенис: Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан (WTA Premier 5 – финал, повторение)
14:00Тенис: Гийермо Гарсия-Лопес – Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
16:10Тенис: Андрей Рубльов – Ян-Ленард Щруф (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
17:30Тенис: Жоао Соуса – Данийл Медведев (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
19:00Тенис: Стан Вавринка – Карен Хачанов (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
21:30Футбол: Виляреал – Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
23:30Тенис: Петра Мартич – Михаела Бузарнеску (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International – I полуфинал, повторение)

Четвъртък 04.10

01:30Тенис: Анастасия Севастова – Полона Херцог (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International – II полуфинал, повторение)
02:15Тенис: Анастасия Севастова – Петра Мартич (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International – финал, повторение)
04:00Тенис: Лука Вани – Роберто Баутиста-Агут (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
05:30Тенис: Денис Шаповалов – Адриан Менендес-Масейрас (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
07:10Тенис: Денис Шаповалов – Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
09:30Футбол: Реал /Сосиедад/ – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
11:30Пряко: Тенис: China Open, Пекин (WTA Premier Mandatory)
13:30“Кака: Пътят на една легенда” – документален филм
14:30Пряко: Тенис: China Open, Пекин (WTA Premier Mandatory)
16:30Тенис: Михаил Кукушкин – Даниил Медведев (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
18:05Тенис: Мирза Басич – Михаил Южни (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
19:50Тенис: Доминик Тийм – Ян–Ленард Щруф (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
21:30Футбол: Барселона – Атлетик /Б/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
23:30Тенис: Михаил Южни – Роберто Баустиста-Агут (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)

Петък 05.10

02:20Тенис: Михаил Кукушкин – Даниил Медведев (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – повторение)
03:30Тенис: China Open, Пекин (WTA Premier Mandatory – повторение)
07:30Пряко: Тенис: China Open, Пекин – четвъртфинали (WTA Premier Mandatory)
13:30Тенис: Денис Шаповалов – Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – I четвъртфинал, повторение)
16:00Пряко: Тенис: China Open, Пекин – IV четвъртфинал (WTA Premier Mandatory)
18:30Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
19:30Тенис: Марко Чекинато – Роберто Баутиста Агут (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – II четвъртфинал, повторение)
21:00Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
22:00Пряко: Футбол: Атлетик /Б/ – Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19)

Събота 06.10

00:00Тенис: Дамир Джумхур – Стан Вавринка (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – III четвъртфинал, повторение)
01:20Тенис: China Open, Пекин – четвъртфинали (WTA Premier Mandatory – повторение)
09:30Пряко: Тенис: China Open, Пекин – I полуфинал (WTA Premier Mandatory)
11:30Тенис: Доминик Тийм – Даниил Медведев (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – IV четвъртфинал, повторение)
13:00Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
14:00Пряко: Футбол: Жирона – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
16:00Тенис: Доминик Тийм – Роберто Баутиста Агут (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – I полуфинал, повторение)
17:35Тенис: Доминик Тийм – Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – финал, повторение)
19:00Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
19:30Пряко: Футбол: Алавес – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19, В паузата: Коментарно студио)
21:20Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
21:30Тенис: China Open, Пекин – II полуфинал (WTA Premier Mandatory – повторение)
23:30Тенис: Матео Беретини/Фабио Фонини – Роман Йебави/Матве Миделкооп (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – двойки финал, повторение)

Неделя 07.10

01:30Тенис: Магда Линет – Киан Ван (Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима; WTA International – I четвъртфинал, повторение)
03:25Тенис: Аманда Анисимова – Ана Каролина Шмидлова (Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима; WTA International – II четвъртфинал, повторение)
04:25Тенис: Айла Томлянович – Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима; WTA International – III четвъртфинал, повторение)
06:25Тенис: Киан Ван – Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима; WTA International – II полуфинал, повторение)
07:45Тенис: China Open, Пекин – полуфинали (WTA Premier Mandatory – повторение)
11:30Пряко: Тенис: China Open, Пекин – финал (WTA Premier Mandatory)
14:00Тенис: Аманда Анисимова – Су-Уей Хсиех (Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима; WTA International – финал и награждаване, повторение)
15:15Футбол: Алавес – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
17:15Пряко: Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
19:15“Историята на Кристиано Роналдо” – кратък документален филм
19:30Пряко: Футбол: Севиля – Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
21:15Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
21:45Пряко: Футбол: Валенсия – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19, В паузата: Коментарно студио)
23:35Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
23:45Тенис: China Open, Пекин – финал (WTA Premier Mandatory – повторение)

Понеделник 08.10

01:30Тенис: Вера Лапко – Андреа Петкович (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International – I четвъртфинал, повторение)
03:20Тенис: Фиона Феро – Киан Уан (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International – II четвъртфинал, повторение)
05:00“Спорт+” – спортно обзорно предаване (повторение)
06:00Тенис: Александра Крунич – Бернарда Пера (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International – III четвъртфинал, повторение)
08:40Тенис: Катерина Козлова – Юлия Путинцева (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International – IV четвъртфинал, повторение)
10:00Футбол: Атлетик /Б/ – Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
12:00Тенис: China Open, Пекин – четвъртфинали (WTA Premier Mandatory – повторение)
18:30“Спорт+” – спортно обзорно предаване (повторение)
19:30“Класически коли” – 3 еп., документална поредица
20:00“Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:30Футбол: Валенсия – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
23:30Тенис: Моника Пуиг – Каролине Вожняцки (Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 – повторение)

Вторник 09.10

02:10Тенис: Гарбине Мугуруса – Катерина Синякова (Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 – повторение)
04:30Тенис: Dongfeng Motor Wuhan Open, Ухан (WTA Premier 5 – повторение)
05:40Тенис: Юлия Путинцева – Бернарда Пера (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International – I полуфинал, повторение)
07:20Тенис: Киан Уан – Андреа Петкович (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International – II полуфинал, повторение)
08:40Тенис: Юлия Путинцева – Киан Уан (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International – финал, повторение)
10:00Футбол: Жирона – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
12:00Тенис: China Open, Пекин – полуфинали (WTA Premier Mandatory – повторение)
16:00Тенис: China Open, Пекин – финал (WTA Premier Mandatory – повторение)
18:00Тенис: Матео Беретини/Фабио Фонини – Роман Йебави/Матве Миделкооп (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 – двойки финал, повторение)
20:00Тенис: Симоне Болели/Фабио Фонини – Хулио Пералта/Федерико Делбонис (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 – двойки финал и награждаване,повторение)
21:30Футбол: Алавес – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
23:30Тенис: Евгения Родина – Кики Бертенс (Korea Open, Сеул; WTA International – I четвъртфинал, повторение)

Сряда 10.10

01:15Тенис: Екатерина Александрова – Су-Уей Хсиех (Korea Open, Сеул; WTA International – II четвъртфинал, повторение)
02:15Тенис: Манди Минела – Айла Томлянович (Korea Open, Сеул; WTA International – III четвъртфинал, повторение)
04:45Тенис: Ирина Камелия Бегу – Мария Сакари (Korea Open, Сеул; WTA International – IV четвъртфинал, повторение)
07:30“Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
09:00“Кристиано Роналдо: Португалското чудо” – документален филм
10:00Футбол: Севиля – Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
12:00Тенис: Белинда Бенчич – Андреа Петкович (City Open, Вашингтон; WTA International – I четвъртфинал, повторение)
14:30Тенис: Юлия Путинцева – Светлана Кузнецова (City Open, Вашингтон; WTA International – II четвъртфинал, повторение)
16:00Тенис: Магда Линет – Дона Векич (City Open, Вашингтон; WTA International – III четвъртфинал, повторение)
17:25Тенис: Джън Сайсай – Али Кийк (City Open, Вашингтон; WTA International – IV четвъртфинал, повторение)
18:20Тенис: Светлана Кузнецова – Андреа Петкович (City Open, Вашингтон; WTA International – I полуфинал, повторение)
19:55Тенис: Джън Сайсай – Дона Векич (City Open, Вашингтон; WTA International – II полуфинал, повторение)
21:30Футбол: Атлетико /М/ – Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
23:30Тенис: Дона Векич – Светлана Кузнецова (City Open, Вашингтон; WTA International – финал и награждаване, повторение)

Четвъртък 11.10

02:25Тенис: Су-Уей Хсиех – Айла Томлянович (Korea Open, Сеул; WTA International – I полуфинал, повторение)
05:00Тенис: Мария Сакари – Кики Бертенс (Korea Open, Сеул; WTA International – II полуфинал, повторение)
06:50Тенис: Айла Томлянович – Кики Бертенс (Korea Open, Сеул; WTA International – финал, повторение)
09:30“Дейвид Бекъм: Разкрития” – документален филм
10:00Футбол: Валенсия – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
12:00…

1