Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 11.04.2016 година – 18.04.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК 11/04

00:30 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
01:00 “Мозъкът: Тайна история – Емоции” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… “Хоризонт”” – документална поредица
02:30 “Работно време: Организатор cosplay” – 12 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Поглед в съвременното изкуство” – VI част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 24 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Клариса Нур и крал Хюсеин” – сезон 2 , 18 еп., документален филм
04:30 “Мозъкът: Тайна история – Емоции” – 2 еп., документален филм
05:30 “Най – големите природни бедствия на планетата: Адски урагани” – 9 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Мечтаният дом” – 2 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Алергиите: съвременният живот и аз” – документален филм
23:00 ПРЕМИЕРА: “Пази се от живите мъртви” – II сезон, 1 еп., игрален сериал, фантастика, екшън, драма, САЩ, 2016 г., Режисьор: Адам Дейвидсън, В ролите: Ким Дикенс, Клиф Къртис, Франк Дилейни, Алиша Дебнъм-Кери, Рубен Блейдс, Мерседес Мейсън, Лоренцо Джеймс Хенри и Колман Доминго (18)

ВТОРНИК 12/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
01:30 “Какво е да си меломан?” – забавно-информационно предаване филм
02:00 “Непознатото лице на… Филип Аврамов” – документална поредица
02:30 “Работно време: Водещ “Жива вълнА”” – 86 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “България през Първата световна война” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 49 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “От вот на вот: Дебатът” – VI част, образователна поредица
04:30 “Изкуството” – 121 еп., документална поредица
05:00 “Мечтаният дом” – 2 еп., документален филм
05:30 “Алергиите: съвременният живот и аз” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Църкви: Как да ги разчитаме: Реформация – Хаос и Съзидание” – 4 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Астероиди” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СРЯДА 13/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2016” – 10 еп., обзорно предаване
01:00 “Истински истории в гръцката митология” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Група „ТЕ“”- документална поредица
02:30 “Работно време: Хореограф – модерен балет” – 54 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Форумът на античния Филипопол” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 50 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Църкви: Как да ги разчитаме: Реформация – Хаос и Съзидание” – 4 еп., документален филм
04:30 “Истински истории в гръцката митология” – 2 еп., документален филм
05:30 “Астероиди” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Можем ли да създадем звезда на Земята?” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ЧЕТВЪРТЪК 14/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Световен спорт” – 15-08 еп., обзорно предаване
01:30 “Какво е да си pop-up феномен?” – забавно-информационно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Стефан Маврудиев” – документална поредица
02:30 “Работно време: Дресьор в цирка” – 14 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Поглед в съвременното изкуство” – V част, документален филм
03:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
05:30 “Можем ли да създадем звезда на Земята?” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Малките големи светове” – 4 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Убил ли е Дарвин Бог?” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ПЕТЪК 15/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Pro Bull Riding ” – 10 еп., обзорно предаване
01:30 “Мозъкът: Тайна история – Умствен контрол” – 1 еп., документален филм
02:30 “Работно време: Обущар” – 33 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Мостът на Мустафа Паша” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 33 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Малките големи светове” – 4 еп., документален филм
04:30 “Мозъкът: Тайна история – Умствен контрол” – 1 еп., документален филм
05:30 “Убил ли е Дарвин Бог?” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Глухите камъни” – IV част, документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаванe
19:30 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Яж, пости и живей по – дълго” – документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СЪБОТA 16/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Рейсинг екстрийм” – 325 еп., предаване за екстремни спортове
01:00 “Мечтаният дом” – 12 еп., документален филм
01:30 “Какво е да си медик-професионалист?” – забавно-информационно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Бинка Хараламбиева” – 2 част, документална поредица
02:30 “Работно време: Масажист” – 73 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Глухите камъни” – IV част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 27 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Училище за утре” – V част, документален филм
04:30 “Изкуството” – 134 еп., документална поредица
05:00 “Мечтаният дом” – 12 еп., документален филм
05:30 “Яж, пости и живей по – дълго” – документален филм
06:30 “Световен спорт” – 15-08 еп., обзорно предаване
07:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED 2015” – 14 еп., обзорно предаване
08:00 “Малките големи светове” – 10 еп., документален филм
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Изкуството” – 137 еп., документална поредица
10:00 “Живата гора” – II част, документален филм
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
21:30 Новини
22:00 “Геният на Мария Кюри: Жената, озарила света” – документален филм
23:00 “Пази се от живите мъртви” – II сезон, 1 еп., игрален сериал, фантастика, екшън, драма, САЩ, 2016 г., Режисьор: Адам Дейвидсън, В ролите: Ким Дикенс, Клиф Къртис, Франк Дилейни, Алиша Дебнъм-Кери, Рубен Блейдс, Мерседес Мейсън, Лоренцо Джеймс Хенри и Колман Доминго (18)

НЕДЕЛЯ 17/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Малките големи светове” – 10 еп., документален филм
01:00 “Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи – ангели на милосърдието” – документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Венцислав Янков” – документална поредица
02:30 “Работно време: Мим” – 9 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Глухите камъни” – III част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 40 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Малките големи светове” – 10 еп., документален филм
04:30 “Красотата на диаграмите” – 3 еп., документален филм
05:30 “Геният на Мария Кюри: Жената, озарила света” – документален филм
06:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
10:00 “Какво е да обичаш Пролетта?” – забавно-информационно предаване
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 Новини
22:00 “Исак Нютон – последният магьосник” – документален филм
23:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)

ПОНЕДЕЛНИК 18/04

00:00 Новини (повторение)
00:30 “Репортажът” – рубрика на ТВ+
01:00 “Пази се от живите мъртви” – II сезон, 1 еп., игрален сериал, фантастика, екшън, драма, САЩ, 2016 г., Режисьор: Адам Дейвидсън, В ролите: Ким Дикенс, Клиф Къртис, Франк Дилейни, Алиша Дебнъм Кери, Рубен Блейдс, Мерседес Мейсън, Лоренцо Джеймс Хенри и Колман Доминго (18)
02:00 “Непознатото лице на… Свилен Ноев „Остава“” – документална поредица
02:30 “Работно време: Маникюрист” – 13 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Корените на света – легендарни истини за България” – V част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 25 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Катрин Деньов и Марчело Мастрояни” – сезон 2 , 19 еп., документален филм
04:30 “Мозъкът: Тайна история – Увредени мозъци” – 3 еп., документален филм
05:30 “Исак Нютон – последният магьосник” – документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини

54