Ще ви запознаем с програмата на Diema за 11.04.2016 година – 17.04.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 11.04.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Мотив” – сериал, сезон 2, /п/
07:40 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
08:50 „Убийството” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
13:50 „Убийството” – сериал, сезон 1
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1
16:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
16:30 „Мините на цар Соломон” – приключенски с уч. на Ричард Чембърлейн, Шарън Стоун, Джон Рис-Дейвис, Хърбърт Лом и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Операция Делта форс 5: Спасението” – екшън с уч. на Трей Томас, Тод Дженсън, Антъни Бишъп, Дейвид Дюкас, Джейсън Кенет и др.
00:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Национална лотария” /п/
03:30 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, /п/

ВТОРНИК, 12.04.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:45 „Робинзон Крузо” – сериал
07:40 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
08:50 „Убийството” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
13:50 „Убийството” – сериал, сезон 1
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1
16:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
16:30 „Операция Делта форс 5: Спасението” – екшън с уч. на Трей Томас, Тод Дженсън, Антъни Бишъп, Дейвид Дюкас, Джейсън Кенет и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Американска нинджа 2” – екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Стив Джеймс, Лари Поиндекстър, Гари Конуей и др.
00:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Специален агент” – сериал, /п/

СРЯДА, 13.04.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:40 „Робинзон Крузо” – сериал
07:30 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
08:45 „Убийството” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
13:50 „Убийството” – сериал, сезон 1
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1
16:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
16:30 „Американска нинджа 2” – екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Стив Джеймс, Лари Поиндекстър, Гари Конуей и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Изчезнал по време на акция”– екшън с уч. на Чък Норис, М.Емет Уолш, Джеймс Хонг, Ави Клеймбърг, Дейвид Трес и др.
00:10 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Национална лотария” /п/
02:40 „Робинзон Крузо” – сериал, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 14.04.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7, /п/
06:40 „Робинзон Крузо” – сериал
07:30 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
08:45 „Убийството” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17, /п/
13:00 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3
13:50 „Убийството” – сериал, сезон 1
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1
16:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
16:20 „Изчезнал по време на акция”– екшън с уч. на Чък Норис, М.Емет Уолш, Джеймс Хонг, Ави Клеймбърг, Дейвид Трес и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Книгата на Илай”– екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Мила Кунис, Гари Олдман, Рей Стивънсън, Дженифър Бийлс, Майкъл Гамбон и др.
00:20 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1, /п/
01:20 Еротичен телепазар
03:20 „Робинзон Крузо” – сериал, /п/

ПЕТЪК, 15.04.2016

06:15 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 7
06:40 „Робинзон Крузо” – сериал
07:30 „Зина – принцесата воин ” – сериал, сезон 3, /п/
08:45 „Убийството” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1, /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17/п/
13:50 „Убийството” – сериал, сезон 1
15:00 „Пожарникарите от Чикаго” – сериал, сезон 1
16:10 „Последният залез”– уестърн с уч. на Кърк Дъглас, Рок Хъдсън, Карол Линли, Джоузеф Котън, Дороти Малоун и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Ларго Уинч”– сериал, сезон 1
20:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17
21:00 „Хавай 5-0”– сериал, сезон 1
22:00 „Договорът” – криминален с уч. на Джон Кюсак, Морган Фрийман, Джейми Андерсън, Алис Криг, Меган Дотс, Кори Джонсън, Джонатан Хайд, Антъни Уорун, Иън Шоу и др.
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
02:20 Еротичен телепазар
04:20 „Робинзон Крузо” – сериал, /п/

СЪБОТА, 16.04.2016

05:45 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, /п/
06:40 „Робинзон Крузо” – сериал
07:40 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, 2 епизода
09:40 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 13
10:40 „Последният залез”– уестърн с уч. на Кърк Дъглас, Рок Хъдсън, Карол Линли, Джоузеф Котън, Дороти Малоун и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Мотив” – сериал, сезон 2
14:30 „Съпротива” – сериал, сезон 2
15:30 „В търсене на съвършения улов” – документална поредица, 2 епизода
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 3
17:30 „Готини татковци”– сериал
18:00 „Завръщането на Великолепната седморка”– уестърн с уч. на Юл Бринър, Робърт Фулър, Уорън Оутс, Фернандо Рей и др.
20:00 „48 часа”– екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Ник Нолти, Анет О’Тул, Брион Джеймс, Джеймс Ремар, Сони Ландъм, Джонатан Банкс и др.
22:00 „Дявол” – ужаси с уч. на Крис Месина, Логън Маршал-Грийн, Джени О’Хара и др.
23:45 „В търсене на съвършения улов” – документална поредица, /п/
00:15 Еротичен телепазар
02:15 „Робинзон Крузо” – сериал, /п/

НЕДЕЛЯ, 17.04.2016

06:10 „Мотив” – сериал, сезон 2, /п/
07:10 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:40 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, 2 епизода
09:50 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 13
10:50 „Завръщането на Великолепната седморка”– уестърн с уч. на Юл Бринър, Робърт Фулър, Уорън Оутс, Фернандо Рей и др., /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Мотив” – сериал, сезон 2
14:30 „Готини татковци”– сериал
15:00 Студио „Vivacom Football Live”, директно
15:30 Футбол: Борнемут – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, директно
17:30 Студио „Vivacom Football Live”, директно
18:00 „48 часа”– екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Ник Нолти, Анет О’Тул, Брион Джеймс, Джеймс Ремар, Сони Ландъм, Джонатан Банкс и др., /п/
20:00 „Робокоп” – екшън с уч. Питър Уелър, Нанси Алън, Рони Кокс, Мигуел Ферер, Къртууд Смит и др.
22:00 „Дракула”(премиера) – сериал
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:20 Еротичен телепазар
04:20 „Най-опасните пътища в света ” – реалити, сезон 1, /п/

71