Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 04.07.2016 година – 10.07.2016 година.

Понеделник, 4 юли 2016 г.
07:00 Футбол: ЦСКА – Легия Варшава, международен приятелски мач, повторение
09:00 “Déjà vu” – обзор на деня на УЕФА ЕВРО 2016, 20-и епизод, повторение
10:00 Формула 1: Състезание за Голямата награда на Австрия, повторение
12:00 “Matinee” – обзор на ден 20 на УЕФА ЕВРО 2016
12:30 Футбол: Франция –Исландия, четвъртфинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
14:30 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 21-и епизод, повторение
15:30 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Австрия, повторение
17:10 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Австрия, повторение
18:50 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Австрия, повторение
20:00 Футбол: Черно море – Локомотив, мач от „А“ професионална футболна група, повторение
22:00 Футбол: Славия – Левски, мач от „А“ професионална футболна група, повторение
00:00 Футбол: Литекс – Левски, мач от турнира за Купата на България, повторение
02:30 Край на програмата

Вторник, 5 юли 2016 г.
07:00 Футбол: Полша – Португалия, четвъртфинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
10:00 Футбол: Уелс – Белгия, четвъртфинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
12:00 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 22-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Берое – Радник Биелина, първи мач от първи квалификационен кръг за УЕФА Лига Европа, повторение
15:15 Студио „Формула 1“, повторение
15:45 Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Австрия, повторение
16:45 Студио „Формула 1“, повторение
17:15 Студио „Формула 1“, повторение
17:45 Формула 1: Състезание за Голямата награда на Австрия, повторение
19:45 Студио „Формула 1“, повторение
20:00 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 8-и епизод, директно
21:00 Обзор на сезон 2015-16 в „А” професионална футболна група, повторение
22:00 “Le Rendez-vouz” – след четвъртфиналите на европейското първенство по футбол, директно
23:00 Футбол: Лудогорец – Динамо Киев, международен приятелски мач, повторение
01:00 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 8-и епизод, повторение
02:00 “Le Rendez-vouz” – след четвъртфиналите на европейското първенство по футбол, повторение
03:00 Край на програмата

Сряда, 6 юли 2016 г.
07:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, повторение
10:00 Футбол: Славия – Заглембе Любин, първи мач от първи квалификационен кръг на УЕФА Лига Европа, повторение
12:00 “Matinee” – преди ден 21 на УЕФА ЕВРО 2016, магазинно предаване
13:15 Футбол: Германия – Италия, четвъртфинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
15:00 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 23-и епизод, повторение
16:00 Футбол: Франция – Исландия, четвъртфинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
18:00 “Le Rendez-vouz” – след четвъртфиналите на европейското първенство по футбол, повторение
19:00 Футбол: ЦСКА – Легия Варшава, международен приятелски мач, повторение
21:00 Футбол: Лудогорец – Динамо Киев, международен приятелски мач, повторение
23:00 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 8-и епизод, повторение
00:00 “Déjà vu” – обзор на деня на УЕФА ЕВРО 2016, 21-и епизод, директно
01:00 Футбол: Португалия – Уелс, полуфинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, запис
03:00 Край на програмата

Четвъртък, 7 юли 2016 г.
07:00 Футбол: Лудогорец – Макаби Хайфа, международен приятелски мач, повторение
09:00 “Déjà vu” – обзор на деня на УЕФА ЕВРО 2016, 21-и епизод, повторение
10:00 Футбол: Футбол: Португалия – Уелс, полуфинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
12:00 “Matinee” – обзор на ден 21 на УЕФА ЕВРО 2016
12:30 „Matinee” – преди ден 22 на УЕФА ЕВРО 2016, магазинно предаване
13:00 Футбол: ЦСКА – Легия Варшава, международен приятелски мач, повторение
15:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, повторение
18:00 Класика от „А“ професионална футболна група: Литекс – Берое (2015-16), повторение
18:30 Студио „Футбол”, директно
19:00 Футбол: Радник Биелина – Берое, мач-реванш от първи квалификационен кръг за УЕФА Лига Европа, директно
20:55 Студио „Футбол”, директно
21:00 “Le Rendez-vouz”, предаване за европейското първенство по футбол, директно
21:30 Студио „УЕФА ЕВРО 2016”, директно
22:00 Футбол: Германия – Франция, полуфинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, директно
23:50 Студио „УЕФА ЕВРО 2016”, директно
00:00 “Déjà vu” – обзор на деня на УЕФА ЕВРО 2016, 22-и епизод, директно
01:00 Футбол: ЦСКА – ФК Краснодар, международен приятелски мач, повторение
03:00 Футбол: Заглембе Любин – Славия, мач-реванш от първи квалификационен кръг за УЕФА Лига Европа, повторение

Петък, 8 юли 2016 г.
07:00 Футбол: Лудогорец – Динамо Киев, международен приятелски мач, повторение
09:00 “Déjà vu” – обзор на деня на УЕФА ЕВРО 2016, 22-и епизод, повторение
10:00 Футбол: Германия – Франция, полуфинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
12:00 “Matinee” – обзор на ден 22 на УЕФА ЕВРО 2016
12:30 Класика от „А“ професионална футболна група: Литекс – Берое (2015-16)
13:00 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 24-и епизод, повторение
14:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Великобритания, повторение
15:45 Футбол: Заглембе Любин – Славия, мач-реванш от първи квалификационен кръг за УЕФА Лига Европа, повторение
17:45 Класика от „А“ професионална футболна група: Локомотив Пловдив – Ботев (2014-15)
18:15 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Веикобритания, повторение
20:00 Футбол: ЦСКА – ФК Краснодар, международен приятелски мач, повторение
22:00 Футбол: Радник Биелина – Берое, мач-реванш от първи квалификационен кръг за УЕФА Лига Европа, повторение
00:00 Футбол: ПАОК Солун – АЕК Колони, мач от гръцката Суперлига, повторение
02:00 Край на програмата

Събота, 9 юли 2016 г.
07:00 Футбол: Радник Биелина – Берое, мач-реванш от първи квалификационен кръг за УЕФА Лига Европа, повторение
09:00 Обзор на сезон 2015-16 в „А” професионална футболна група, повторение
10:00 Футбол: Заглембе Любин – Славия, мач-реванш от първи квалификационен кръг за УЕФА Лига Европа, повторение
12:00 Футбол: Германия – Франция, полуфинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
14:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Великобритания, повторение
15:15 Футбол: ЦСКА – ФК Краснодар, международен приятелски мач, повторение
17:15 Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Великобритания, повторение
18:15 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 25-и епизод, повторение
19:30 Класика от „А“ професионална футболна група: Локомотив – Ботев (2014-15), повторение
20:00 “Le Rendez-vouz” – след полуфиналите на европейското първенство по футбол, директно
21:00 Футбол: Лудогорец – Ботев, мач от „А“ професионална футболна група, повторение
23:00 Футбол: Берое – Черно море, мач от турнира за Купата на България, повторение
02:00 “Le Rendez-vouz” – след полуфиналите на европейското първенство по футбол, повторение
03:00 Край на програмата

Неделя, 10 юли 2016 г.
07:00 Футбол: ЦСКА – ФК Краснодар, международен приятелски мач, повторение
09:00 “Le Rendez-vouz” – след полуфиналите на европейското първенство по футбол, повторение
10:00 Футбол: Радник Биелина – Берое, мач-реванш от първи квалификационен кръг за УЕФА Лига Европа, повторение
12:00 Класика от „А“ професионална футболна група: Литекс – Берое (2015-16), повторение
12:30 “Matinee” – преди ден 23 на УЕФА ЕВРО 2016, магазинно предаване
13:00 Обзор на кръга в „А” професионална футболна група (15-16), 26-и епизод, повторение
14:00 Головете на сезона 2015-16 в „А“ професионална футболна група, повторение
15:00 Футбол: Заглембе Любин – Славия, мач-реванш от първи квалификационен кръг за УЕФА Лига Европа, повторение
17:00 Формула 1: Състезание за Голямата награда на Великобритание, повторение
19:00 Футбол: Германия – Франция, полуфинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
21:00 “Le Rendez-vouz”, предаване за европейското първенство по футбол, директно
21:30 Студио „УЕФА ЕВРО 2016”, директно
22:00 Футбол: Португалия/Уелс – Германия/Франция, финален мач на УЕФА ЕВРО 2016, директно
23:50 Студио „УЕФА ЕВРО 2016”, директно
23:59 “Le Rendez-vouz”, предаване за европейското първенство по футбол, директно
01:00 Футбол: ЦСКА – Динамо Киев, международен приятелски мач, повторение
03:00 Край на програмата

32