Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 11.04.2016 година – 17.04.2016 година.

Понеделник, 11 април 2016 г.
08:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, повторение
11:00 Футбол: Монтана – Берое, мач от „А” професионална футболна група, повторение
13:00 Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс – Далас Мавърикс, мач от НБА, повторение
15:30 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 41-и епизод, повторение
16:00 Футбол: Локомотив – Славия, мач от „А” професионална футболна група, повторение
18:00 Футбол: Съндърланд – Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
20:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 28-и епизод
21:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 33-и епизод
22:00 Футбол: ПАОК Солун – Левадиакос, мач от гръцката Суперлига, повторение
00:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 28-и епизод, повторение
01:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 33-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Вторник, 12 април 2016 г.
08:00 Футбол: Левски – Ботев, мач от „А” професионална футболна група, повторение
10:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 28-и епизод, повторение
11:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, повторение
14:00 Футбол: ПАОК Солун – Левадиакос, мач от гръцката Суперлига, повторение
16:00 Футбол: Ница – Рен, мач от френската Лига 1, повторение
18:00 Футбол: Локомотив – Славия, мач от „А” професионална футболна група, повторение
20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 33-и епизод, повторение
21:00 Футбол: Суонси Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
23:00 Футбол: Монтана – Берое, мач от „А” професионална футболна група, повторение
01:00 Край на програмата

Сряда, 13 април 2016 г.
08:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
09:45 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
11:30 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
13:00 Футбол: Ливърпул – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
15:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 33-и епизод, повторение
16:00 Футбол: Левски – Ботев, мач от „А” професионална футболна група, повторение
18:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 28-и епизод, повторение
19:00 “Класика от Висшата Лига” – Манчестър Юнайтед – Астън Вила (08-09), повторение
19:30 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 33-и епизод, директно
20:30 Студио „Купа на ФА”, директно
21:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Манчестър Юнайтед, преиграване от 6-я кръг за Купата на Футболната Асоциация, директно
22:55 Студио „Купа на ФА”, директно
23:30 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 41-и епизод, повторение
00:00 Футбол: Кристъл Палас – Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
02:00 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 33-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Четвъртък, 14 април 2016 г.
08:00 Студио „Формула 1”, повторение
08:30 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
09:40 Студио „Формула 1”, повторение
10:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
12:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, повторение
13:00 Футбол: Гингам – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
15:00 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 33-и епизод, повторение
16:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Манчестър Юнайтед, преиграване от 6-я кръг за Купата на Футболната Асоциация, повторение
18:00 Футбол: Лил – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
20:00 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 7-и епизод, директно
21:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 42-и епизод
21:30 Преди кръга във френската Лига 1 (2015-16), магазинно предаване, 34-и епизод
22:00 Футбол: Черно море – Пирин, мач от „А” професионална футболна група, повторение
00:00 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 7-и епизод, повторение
01:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 42-и епизод, повторение
01:30 Преди кръга във френската Лига 1 (2015-16), магазинно предаване, 34-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Петък, 15 април 2016 г.
07:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Китай, повторение
08:45 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 33-и епизод, повторение
09:45 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 33-и епизод, повторение
10:45 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Китай, повторение
12:30 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Манчестър Юнайтед, преиграване от 6-я кръг за Купата на Футболната Асоциация, повторение
14:30 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 7-и епизод, повторение
15:30 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 28-и епизод, повторение
16:30 Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс – Далас Мавърикс, мач от НБА, повторение
19:00 Преди кръга в „А” група, предаване за български футбол, 27-и епизод, директно
20:00 “Класика от Висшата Лига” – Манчестър Юнайтед – Астън Вила (08-09), повторение
20:30 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 42-и епизод, повторение
21:00 Преди кръга във френската Лига 1 (2015-16), магазинно предаване, 34-и епизод, повторение
21:30 Футбол: Лион – Ница, мач от френската Лига 1, директно
23:25 Футбол: Лудогорец – Черно море, мач от „А” професионална футболна група, повторение
01:25 Преди кръга в „А” група, предаване за български футбол, 26-и епизод, повторение
02:25 Край на програмата

Събота, 16 април 2016 г.
08:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 42-и епизод, повторение
08:30 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Китай, повторение
09:45 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 7-и епизод, повторение
10:45 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 33-и епизод, повторение
11:45 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Китай, повторение
12:45 Футбол: Лудогорец – Черно море, мач от „А” професионална футболна група, повторение
15:00 Преди кръга в „А” група, предаване за български футбол, 26-и епизод, повторение
16:00 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Китай, повторение
17:00 Студио „А група”, директно
17:15 Футбол: Ботев – Монтана, мач от „А” професионална футболна група, директно
19:10 Студио „А група”, директно
20:00 Футбол: Берое – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, директно
21:55 Студио „А група”, директно
22:30 Футбол: Челси – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
00:30 Футбол: Манчестър Юнайтед – Астън Вила, мач от английската Висша Лига, повторение
02:30 Футбол: Норич Сити – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, повторение
04:30 Край на програмата

Неделя, 17 април 2016 г.
08:00 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 7-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Берое – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
11:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Китай, повторение
13:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1, 34-и епизод
13:30 Баскетбол: Сарагоса – Хебалайф Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, директно
15:05 Студио „Vivacom Football Live”, директно
15:30 Футбол: Лестър Сити – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно
17:25 Студио „Vivacom Football Live”, директно
18:00 Футбол: Арсенал – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, директно
19:55 Студио „Vivacom Football Live”, директно
20:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига, директно
22:15 Студио „Баскетбол”, директно
22:30 Баскетбол: Мач от първия кръг на плейфите в Националната Баскетболна Асоциация, директно
00:40 Студио „Баскетбол”, директно
01:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Китай, повторение
03:00 Футбол: Славия – Пирин, мач от „А” професионална футболна група, повторение
05:00 Край на програмата

52