Ще ви запознаем с програмата на TV+ за 11.07.2016 година – 17.07.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК 11/07

00:00 “Репортажът – Най – доброто: Смъртоносно зазоряване” – рубрика на ТВ+ (повторение)
00:30 “Големите любовни истории на XX век: Бони Паркър и Клайд Бъроу” – сезон 2, 15 еп., документален филм
01:00 “Китай – триумф и хаос: Императори” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Ернестина Шинова” – документална поредица
02:30 “Какво е да отглеждаш дигитални деца?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Християнският кръст на Константин Велики” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 37 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Думи от дома” – I част, документална поредица
04:30 “Китай – триумф и хаос: Императори” – 1 еп., документален филм
05:30 “Експедиция в облаците” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Мечтаният дом” – 15 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Чудният свят на вкаменелостите – скритите съкровища на природата: Странни чудеса” – 1 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ВТОРНИК 12/07

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)
02:00 “Непознатото лице на… Стефан Маврудиев” – документална поредица
02:30 “Какво е да стартираш добра кариера?” – забавно-информационно предаване филм
03:00 “Маточина – среща с миналото” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 15 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Зелената вълна” – II част, документален филм
04:30 “Изкуството” – 135 еп., документална поредица
05:00 “Мечтаният дом” – 15 еп., документален филм
05:30 “Чудният свят на вкаменелостите – скритите съкровища на природата: Странни чудеса” – 1 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Големите любовни истории на XX век: Одри Хепбърн и Мел Ферер” – сезон 2, 14 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Чудният свят на вкаменелостите – скритите съкровища на природата: Пернати динозаври” – 2 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СРЯДА 13/07

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Уникална анатомия: Кости” – 1 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Милица Божинова” – документална поредица
02:30 “Работно време: Треньор по бокс и киксбокс” – 67 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Цар Иван Асен II – владетел от Второто българско царство” – I част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 8 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Големите любовни истории на XX век: Одри Хепбърн и Мел Ферер” – сезон 2, 14 еп., документален филм
04:30 “Уникална анатомия: Кости” – 1 еп., документален филм
05:30 “Чудният свят на вкаменелостите – скритите съкровища на природата: Пернати динозаври” – 2 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Репортажът – Най – доброто: Смъртоносно зазоряване” – рубрика на ТВ+ (повторение)
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Чудният свят на вкаменелостите – скритите съкровища на природата: Съкровищницата на бозайниците” – 3 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ЧЕТВЪРТЪК 14/07

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Световен спорт” – 15-22 еп., обзорно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Албена Павлова” – документална поредица
02:30 “Какво е да си червенокръстовец?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Мурсалево: Деве боаз – праисторическа цивилизация” – I част, документален филм
03:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
05:30 “Чудният свят на вкаменелостите – скритите съкровища на природата: Съкровищницата на бозайниците” – 3 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “Въздушни медици: Държавата убиец” – 3 еп., документален филм
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаване
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Ловци от южните морета: Ловците на китове от Ламанера” – 1 еп., документален филм
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

ПЕТЪК 15/07

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “Животински интелект” – 3 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Христо Мутафчиев” – документална поредица
02:30 “Работно време: Хоров диригент” – 46 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Татул – Светилището на Орфей” – документален филм
03:30 “Български надежди” – 46 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Въздушни медици: Държавата убиец” – 3 еп., документален филм
04:30 “Животински интелект” – 3 еп., документален филм
05:30 “Ловци от южните морета: Ловците на китове от Ламанера” – 1 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
17:50 “България – вчера, днес и утре: Вкамененият свят” – II част, документална поредица
18:20 “Свободна зона” – публицистично предаванe
19:30 Новини
20:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 “Големите любовни истории на XX век: Мария Калас и Аристотел Онасис” – документален филм
22:30 “Новото познание: Кенеди – прокълнатата династия” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
23:00 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение от същия ден)

СЪБОТA 16/07

00:00 “Денят с Веселин Дремджиев” – предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 “На колела” – 18 еп., обзорно предаване
01:30 “IAAF Athletix” – 11 еп., обзорно предаване
02:00 “Непознатото лице на… Ованес Торосян” – документална поредица
02:30 “Какво е да си коафьор?” – забавно-информационно предаване
03:00 “България – вчера, днес и утре: Вкамененият свят” – II част, документална поредица
03:30 “Български надежди” – 40 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Земята и нейните дарове” – II част, документална поредица
04:30 “Изкуството” – 147 еп., документална поредица
05:00 “Рейсинг екстрийм” – 338 еп., предаване за екстремни спортове
05:30 “На колела” – 18 еп., обзорно предаване
06:00 “IAAF Athletix” – 11 еп., обзорно предаване
06:30 “Световен спорт” – 15-21 еп., обзорно предаване
07:30 “ATP WORLD TOUR UNCOVERED” – 27 еп., обзорно предаване
08:00 “Големите любовни истории на XX век: Мария Калас и Аристотел Онасис” – документален филм
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Изкуството” – 150 еп., документална поредица
10:00 “Новото познание: Кенеди – прокълнатата династия” – ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
10:30 Новини
11:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история
13:00 “Репортажът – Най – доброто: Робините на Халифата” – рубрика на ТВ+ (повторение)
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 “Репортажът – Най – доброто: Робините на Халифата” – рубрика на ТВ+ (повторение)
21:30 Новини
22:00 “Ловци от южните морета: Баджао” – 2 еп., документален филм
23:00 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)

НЕДЕЛЯ 17/07

01:00 “Династията на Плантагенетите: Английска империя” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Група „ТЕ“” – документална поредица
02:30 “Работно време: Консултант по тиймбилдинг” – 23 еп., забавно-информационно предаване
03:00 “Траките” – VII част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 53 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Репортажът – Най – доброто: Робините на Халифата” – рубрика на ТВ+ (повторение)
04:30 “Династията на Плантагенетите: Английска империя” – 2 еп., документален филм
05:30 “Ловци от южните морета: Баджао” – 2 еп., документален филм
06:30 “Историята с… Божидар Димитров” – предаване за история (повторение)
08:30 “Часът на да Винчи” – образователна поредица за деца
09:30 “Духът на думите: Иван Вазов” – VI част, документална поредица
10:00 “Какво е да си в ритъма на танца?” – забавно-информационно предаване
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 “Спорт +” спортно обзорно предаване
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 Новини
22:00 “Ловци от южните морета: Кръгът “Кула”” – 3 еп., документален филм
23:00 “Спорт +” – спортно обзорно предаване (повторение)

ПОНЕДЕЛНИК 18/07

00:00 “Репортажът – Най – доброто: Робините на Халифата” – рубрика на ТВ+ (повторение)
00:30 “Големите любовни истории на XX век: Джуди Гарланд и Винсънт Минели” – сезон 2, 17 еп., документален филм
01:00 “Китай – триумф и хаос: Маосталгия” – 2 еп., документален филм
02:00 “Непознатото лице на… Кирил Ефремов” – документална поредица
02:30 “Какво е да си фланьор?” – забавно-информационно предаване
03:00 “Християнският кръст на Константин Велики” – II част, документален филм
03:30 “Български надежди” – 38 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 “Духът на думите: Иван Вазов” – VI част, документална поредица
04:30 “Китай – триумф и хаос: Маосталгия” – 2 еп., документален филм
05:30 “Ловци от южните морета: Кръгът “Кула”” – 3 еп., документален филм
06:30 “Свободна зона” – публицистично предаване (повторение)
07:30 Новини

56