Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 09.04.2018 година – 15.04.2018 година:

Понеделник, 9 април 2018 г.
08:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 27-и епизод, повторение
09:00 Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс – Юта Джаз, мач от НБА, повторение
11:30 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2017-18), 40-и епизод, повторение
12:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 28-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Челси – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
17:00 Футбол: Уотфорд – Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
19:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 29-и епизод
20:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 26-и епизод
21:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бахрейн, повторение
22:30 Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Бахрейн, повторение
00:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Бахрейн, повторение
01:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 29-и епизод, повторение
02:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 26-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Вторник, 10 април 2018 г.
08:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бахрейн, повторение
09:30 Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Бахрейн, повторение
11:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 29-и епизод, повторение
12:00 Футбол: АФК Борнемут – Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 26-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Арсенал – Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
17:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, запис
19:00 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2017-18), 29-и епизод
20:00 Студио „Формула 1”, повторение
20:30 Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Бахрейн, повторение
21:30 Студио „Формула 1”, повторение
21:45 Студио „Формула 1”, повторение
22:25 Формула 1: Състезание за Голямата награда на Бахрейн, повторение
00:25 Студио „Формула 1”, повторение
00:40 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2017-18), 29-и епизод, повторение
01:40 Край на програмата

Сряда, 11 април 2018 г.
08:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Бахрейн, повторение
09:00 Студио „Формула 1”, повторение
09:30 Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Бахрейн, повторение
10:30 Студио „Формула 1”, повторение
11:00 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 14-и епизод, повторение
12:00 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2017-18), 29-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Евертън – Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
15:00 Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс – Юта Джаз, мач от НБА, повторение
17:30 Класика от Висшата лига – Тотнъм Хотспър – Манчестър Сити (2011-12), повторение
18:00 „Да скъсаш мрежата”, предаване за английски футбол (2017-18), 30-и епизод
18:30 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод
19:00 Футбол: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
21:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 3-и епизод
22:00 Футбол: Стоук Сити – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
00:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод, повторение
00:30 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 3-и епизод, повторение
01:30 Край на програмата

Четвъртък, 12 април 2018 г.
08:00 Студио „Формула 1”, повторение
08:40 Формула 1: Състезание за Голямата награда на Бахрейн, повторение
10:40 Студио „Формула 1”, повторение
11:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод, повторение
11:30 „Да скъсаш мрежата”, предаване за английски футбол (2017-18), 30-и епизод, повторение
12:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 3-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Челси – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
15:00 Футбол: Стоук Сити – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
17:00 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2017-18), 41-и епизод
17:30 „Преди кръга във френската Лига 1” (2017-18), 33-и епизод
18:00 Студио „Волейбол”, директно
18:30 Волейбол: Първи финален мач от плейофите на Суперлигата, директно
20:30 Студио „Волейбол”, директно
21:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 28-и епизод, директно
22:00 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 15-и епизод
23:00 Професионална борба: „Първична сила”, 15-и епизод
00:00 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2017-18), 41-и епизод, повторение
00:30 „Преди кръга във френската Лига 1” (2017-18), 33-и епизод, повторение
01:00 Волейбол: Първи финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
03:00 Футбол: Арсенал – Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
05:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Китай, директно
06:00 Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс – Юта Джаз, мач от НБА, повторение

Петък, 13 април 2018 г.
09:00 Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Китай, директно
10:30 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2017-18), 29-и епизод, повторение
11:30 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2017-18), 41-и епизод, повторение
12:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 28-и епизод, повторение
13:00 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 15-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
16:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 29-и епизод, повторение
17:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод, повторение
18:00 Студио „Волейбол”, директно
18:30 Волейбол: Втори финален мач от плейофите на Суперлигата, директно
20:30 Студио „Волейбол”, директно
21:00 „Висшата лига в цифри“, магазинно предаване, 30-и епизод
21:30 Студио „Чемпиъншип”, директно
21:45 Футбол: Астън Вила – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
23:40 Студио „Чемпиъншип”, директно
00:00 „Преди кръга в английската Висша лига“ (2017-18), 30-и епизод
00:30 Волейбол: Втори финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
02:30 Край на програмата

Събота, 14 април 2018 г.
08:00 Класика от Висшата лига – Тотнъм Хотспър – Манчестър Сити (2011-12), повторение
08:30 Студио „Формула 1”, директно
09:00 Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Китай, директно
10:00 Студио „Формула 1”, директно
10:30 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 28-и епизод, повторение
11:30 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод, повторение
12:00 „Висшата лига в цифри“, магазинно предаване, 30-и епизод, повторение
12:30 „Преди кръга в английската Висша лига“ (2017-18), 30-и епизод, повторение
13:00 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2017-18), 41-и епизод, повторение
13:30 Класика от Висшата лига – Нюкасъл Юнайтед – Арсенал (2010-11), повторение
14:00 Студио „Висша лига”, директно
14:30 Футбол: Саутхямптън – Челси, мач от английската Висша лига, директно
16:25 Студио „Висша лига”, директно
17:00 Футбол: Суонси Сити – Евертън, мач от английската Висша лига, директно
19:15 Студио „Висша лига”, директно
19:30 Футбол: Ливърпул – АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, директно
21:25 Студио „Висша лига”, директно
21:45 Футбол: Тотнъм Хотспър – Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
23:40 Студио „Висша лига”, директно
00:00 Футбол: Саутхямптън – Челси, мач от английската Висша лига, повторение
02:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
04:00 Край на програмата

Неделя, 15 април 2018 г.
08:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод, повторение
08:30 Студио „Формула 1”, директно
09:10 Формула 1: Състезание за Голямата награда на Китай, директно
11:10 Студио „Формула 1”, директно
11:30 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Уест Бромич Албиън (2010-11), повторение
12:00 Футбол: Бърнли – Лестър Сити, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 29-и епизод
15:00 Студио „Висша лига”, директно
15:30 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша лига, директно
17:25 Студио „Висша лига”, директно
18:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, директно
19:55 Студио „Висша лига”, директно
20:30 Баскетбол: Валенсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, запис
22:00 Баскетбол: Мач от НБА, директно
00:10 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
02:10 Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
04:10 Край на програмата

22