Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 16.04.2018 година – 22.04.2018 година:

Понеделник, 16 април 2018 г.
08:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 28-и епизод, повторение
09:00 Баскетбол: Мач от НБА, повторение
11:30 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2017-18), 41-и епизод, повторение
12:00 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
16:00 Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 29-и епизод, повторение
17:00 Футбол: Кристъл Палас – Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
19:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 30-и епизод
20:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 27-и епизод
21:00 Класика от Висшата лига – Арсенал – Уест Хям Юнайтед (2005-06), повторение
21:30 Студио „Висша лига”, директно
22:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Стоук Сити, мач от английската Висша лига, директно
23:55 Студио „Висша лига”, директно
00:15 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 30-и епизод, повторение
01:15 Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 27-и епизод, повторение
02:15 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
04:15 Край на програмата

Вторник, 17 април 2018 г.
08:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
09:30 Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
11:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
12:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 27-и епизод, повторение
13:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 30-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
16:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
18:00 Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 15-и епизод
19:00 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2017-18), 30-и епизод
20:00 Класика от Висшата лига – Арсенал – Уест Хям Юнайтед (2005-06), повторение
20:30 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 15-и епизод, повторение
21:45 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
23:45 Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 15-и епизод, повторение
00:45 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2017-18), 30-и епизод, повторение
01:45 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
03:45 Край на програмата

Сряда, 18 април 2018 г.
08:00 Студио „Формула 1”, повторение
08:30 Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Китай, повторение
09:30 Студио „Формула 1”, повторение
10:00 Футбол: Ливърпул – АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
12:00 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2017-18), 30-и епизод, повторение
13:00 Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 15-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
16:00 Класика от Висшата лига – Арсенал – Уест Хям Юнайтед (2005-06), повторение
16:30 Баскетбол: Мач от НБА, повторение
19:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 4-и епизод
20:00 „Да скъсаш мрежата”, предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод
20:30 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод
21:00 Класика от Висшата лига – Уест Бромич Албиън – Ливърпул (2002-03), повторение
21:45 Футбол: АФК Борнемут – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
23:45 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 4-и епизод, повторение
00:45 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод, повторение
01:15 Футбол: АФК Борнемут – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
03:15 Край на програмата

Четвъртък, 19 април 2018 г.
08:00 Студио „Формула 1”, повторение
08:40 Формула 1: Състезание за Голямата награда на Китай, повторение
10:40 Студио „Формула 1”, повторение
11:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 30-и епизод, повторение
12:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 4-и епизод, повторение
13:00 Футбол: АФК Борнемут – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
15:00 „Да скъсаш мрежата”, предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
15:30 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод, повторение
16:00 Класика от Висшата лига – Уест Бромич Албиън – Ливърпул (2002-03), повторение
16:30 „Преди кръга във френската Лига 1” (2017-18), 34-и епизод
17:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 29-и епизод
18:00 Студио „Волейбол”, директно
18:30 Волейбол: ЦСКА – Нефтохимик, трети финален мач от плейофите на Суперлигата, директно
20:30 Студио „Волейбол”, директно
21:15 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2017-18), 42-и епизод
21:45 Футбол: Бърнли – Челси, мач от английската Висша лига, директно
23:45 Футбол: Лестър Сити – Саутхямптън, мач от английската Висша лига, запис
01:45 „Преди кръга във френската Лига 1” (2017-18), 34-и епизод, повторение
02:15 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2017-18), 42-и епизод, повторение
02:45 Футбол: Бърнли – Челси, мач от английската Висша лига, повторение
04:45 Край на програмата

Петък, 20 април 2018 г.
08:00 Футбол: Лестър Сити – Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Футбол: Бърнли – Челси, мач от английската Висша лига, повторение
12:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 29-и епизод, повторение
13:00 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 16-и епизод, повторение
14:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 4-и епизод, повторение
15:00 „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2017-18), 30-и епизод, повторение
16:00 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2017-18), 42-и епизод, повторение
16:30 „Преди кръга във френската Лига 1” (2017-18), 34-и епизод, повторение
17:00 Обзор на кръга в английската Висша лига от четвъртък (2017-18), 2-и епизод
18:00 Студио „Волейбол”, директно
18:30 Волейбол: ЦСКА – Нефтохимик, четвърти финален мач от плейофите на Суперлигата, директно
20:30 Студио „Волейбол”, директно
21:00 „Висшата лига в цифри“, магазинно предаване, 31-и епизод
21:45 Футбол: Милуол – Фулъм, мач от Чемпиъншип, директно
23:45 „Преди кръга за Купата на Футболната асоциация” (2017-18), 5-и епизод
00:15 „Преди кръга в английската Висша лига“ (2017-18), 31-и епизод
00:45 Волейбол: ЦСКА – Нефтохимик, четвърти финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
02:45 Обзор на кръга в английската Висша лига от четвъртък (2017-18), 2-и епизод, повторение
03:45 „Преди кръга за Купата на Футболната асоциация” (2017-18), 5-и епизод, повторение
04:15 Край на програмата

Събота, 21 април 2018 г.
08:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, 4-и епизод, повторение
09:00 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 16-и епизод, повторение
10:00 „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 29-и епизод, повторение
11:00 Обзор на кръга в английската Висша лига от четвъртък (2017-18), 2-и епизод, повторение
12:00 „Висшата лига в цифри“, магазинно предаване, 31-и епизод, повторение
12:30 „Преди кръга в английската Висша лига“ (2017-18), 31-и епизод, повторение
13:00 „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2017-18), 42-и епизод, повторение
13:30 „Преди кръга за Купата на Футболната асоциация” (2017-18), 5-и епизод, повторение
14:00 Студио „Висша лига”, директно
14:30 Футбол: Мач от английската Висша лига, директно
16:25 Студио „Висша лига”, директно
17:00 Футбол: Уотфорд – Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, директно
18:55 Студио „Висша лига”, директно
19:00 Студио „Купа на Футболната асоциация”, директно
19:15 Футбол: Манчестър Юнайтед – Тотнъм Хотспър, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно
21:10 Студио „Купа на Футболната асоциация”, директно
21:45 Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, директно
01:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, запис
02:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Тотнъм Хотспър, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
04:00 Край на програмата

Неделя, 22 април 2018 г.
08:00 Футбол: Мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Футбол: Уотфорд – Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
12:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Тотнъм Хотспър, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
14:00 Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 30-и епизод
15:00 Студио „Висша лига”, директно
15:30 Футбол: Арсенал – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
17:25 Студио „Висша лига”, директно
18:10 Студио „Висша лига”, директно
18:00 Футбол: Мач от английската Висша лига, директно
19:55 Студио „Висша лига”, директно
20:50 Футбол: Ница – Монпелие, мач от френската Лига 1, запис
23:00 Футбол: Арсенал – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
01:00 Футбол: Мач от английската Висша лига, повторение
03:00 Край на програмата

3