Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 09.04.2018 година – 15.04.2018 година:

Понеделник, 9 април 2018 г.
08:00 Футбол: Славия – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Лудогорец – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Футбол: Ботев Пловдив – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Футбол: Верея – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Футбол: Витоша – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Класика от Първа професионална лига – Левски – Лудогорец (2016-17), повторение
18:30 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2017-18), 39-и епизод, повторение
19:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Септември – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 28-и епизод, директно
23:30 Футбол: Етър – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
01:30 Футбол: Септември – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
03:30 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 28-и епизод, повторение
04:30 Край на програмата

Вторник, 10 април 2018 г.
08:00 Футбол: Етър – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Септември – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 28-и епизод, повторение
13:00 Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс – Денвър Нъгетс, мач от НБА, повторение
15:30 Класика от Първа професионална лига – Левски – Лудогорец (2016-17), повторение
16:00 Футбол: Ботев Пловдив – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Класика от Първа професионална лига – Пирин – Славия (2016-17), повторение
18:30 Студио „Купа на България”, директно
19:00 Футбол: Ботев Пловдив – Славия, първи полуфинален мач за Купата на България, директно
20:55 Студио „Купа на България”, директно
21:30 „Златният гейм”, обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 28-и епизод, директно
22:30 „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига, 28-и епизод
23:00 Футбол: Ботев Пловдив – Славия, първи полуфинален мач за Купата на България, повторение
01:00 „Златният гейм”, обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 28-и епизод, повторение
02:00 „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига, 28-и епизод, повторение
02:30 Край на програмата
Сряда, 11 април 2018 г.
08:00 Футбол: Ботев Пловдив – Славия, първи полуфинален мач за Купата на България, повторение
10:00 Футбол: Верея – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 „Златният гейм”, обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 28-и епизод, повторение
13:00 „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига, 28-и епизод, повторение
13:30 Класика от Първа професионална лига – Пирин – Славия (2016-17), повторение
14:00 Футбол: Септември – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 28-и епизод, повторение
17:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 23-и епизод, директно
18:00 Студио „Купа на България”, директно
19:00 Футбол: ЦСКА – Левски, първи полуфинален мач за Купата на България, директно
20:55 Студио „Купа на България”, директно
22:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2017-18), 40-и епизод, директно
23:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 23-и епизод, повторение
00:00 Футбол: ЦСКА – Левски, първи полуфинален мач за Купата на България, повторение
02:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2017-18), 40-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Четвъртък, 12 април 2018 г.
08:00 Футбол: ЦСКА – Левски, първи полуфинален мач за Купата на България, повторение
10:00 Футбол: Етър – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2017-18), 40-и епизод, повторение
13:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 23-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Ботев Пловдив – Славия, първи полуфинален мач за Купата на България, повторение
16:00 „Златният гейм”, обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 28-и епизод, повторение
17:00 Класика от Първа професионална лига – Левски – Лудогорец (2016-17), повторение
17:30 Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс – Денвър Нъгетс, мач от НБА, повторение
20:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2017-18), 29-и епизод, директно
21:00 „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига, 28-и епизод, повторение
21:45 Футбол: Брадфорд Сити – Шрусбъри Таун, мач от английската Лига 1, директно
23:40 Класика от Първа професионална лига – Пирин – Славия (2016-17), повторение
00:10 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2017-18), 29-и епизод, повторение
01:10 Край на програмата

Петък, 13 април 2018 г.
08:00 Волейбол: Първи финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
10:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2017-18), 40-и епизод, повторение
11:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 23-и епизод, повторение
12:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2017-18), 29-и епизод, повторение
13:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 28-и епизод, повторение
14:00 Футбол: ЦСКА – Левски, първи полуфинален мач за Купата на България, повторение
16:00 „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига, 28-и епизод, повторение
16:30 Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
18:00 Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
19:25 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Пирин – Славия, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 Класика от Първа професионална лига – Пирин – Славия (2016-17), повторение
23:00 Професионална борба: „Разбиване”, 15-и епизод
00:00 Футбол: Черно море – Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Футбол: Пирин – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
04:00 Край на програмата

Събота, 14 април 2018 г.
07:00 Волейбол: Втори финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
09:00 Футбол: Пирин – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
11:00 Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Китай, повторение
12:00 Студио „Формула 1”, повторение
12:30 Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Китай, повторение
13:30 Студио „Формула 1”, повторение
14:00 Класика от Първа професионална лига – Пирин – Славия (2016-17), повторение
14:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
15:00 Футбол: Берое – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
16:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
17:30 Футбол: ЦСКА – Верея, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 Класика от Първа професионална лига – Левски – Лудогорец (2016-17), повторение
23:00 Баскетбол: Мач от НБА, директно
01:10 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
03:10 Край на програмата

Неделя, 15 април 2018 г.
07:00 Футбол: ЦСКА – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
09:00 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
11:00 Баскетбол: Мач от НБА, повторение
13:30 Студио „Чемпиъншип”, директно
14:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно
15:55 Студио „Чемпиъншип”, директно
16:30 Класика от Първа професионална лига – Левски – Лудогорец (2016-17), повторение
17:00 Студио „Първа професионална лига”, директно
17:30 Футбол: Дунав – Септември, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Етър, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 29-и епизод, директно
23:30 Студио „Формула 1”, повторение
00:10 Формула 1: Състезание за Голямата награда на Китай, повторение
02:10 Студио „Формула 1”, повторение
02:30 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 29-и епизод, повторение
03:30 Край на програмата

17