Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 16.04.2018 година – 22.04.2018 година:

Понеделник, 16 април 2018 г.
08:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Дунав – Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 29-и епизод, повторение
13:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2017-18), 40-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Класика от Първа професионална лига – ЦСКА – Левски (2016-17), повторение
16:30 Студио „Втора професионална лига”, директно
17:00 Футбол: Царско село – Ботев Враца, мач от Втора професионална лига, директно
18:55 Студио „Втора професионална лига”, директно
19:30 „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига, 29-и епизод
20:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2017-18), 30-и епизод, директно
21:00 Волейбол: Нефтохимик – ЦСКА, втори финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
23:00 Футбол: Царско село – Ботев Враца, мач от Втора професионална лига, повторение
01:00 „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига, 29-и епизод, повторение
01:30 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2017-18), 30-и епизод, повторение
02:30 Край на програмата

Вторник, 17 април 2018 г.
08:00 Футбол: Берое – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: ЦСКА – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2017-18), 30-и епизод, повторение
13:00 Баскетбол: Мач от НБА, повторение
15:30 „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига, 29-и епизод, повторение
16:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 29-и епизод, повторение
17:00 Студио „Първа професионална лига”, директно
17:30 Футбол: Пирин – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Витоша – Славия, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 „Златният гейм”, обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 29-и епизод, директно
23:30 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 24-и епизод
00:30 Футбол: Пирин – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
02:30„Златният гейм”, обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 29-и епизод, повторение
03:30 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 24-и епизод, повторение
04:30 Край на програмата

Сряда, 18 април 2018 г.
08:00 Пирин – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Витоша – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение Футбол:
12:00 „Златният гейм”, обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 29-и епизод, повторение
13:00 Волейбол: Нефтохимик – ЦСКА, втори финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
15:00 Класика от Първа професионална лига – Левски – Верея (2016-17), повторение
15:30 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 24-и епизод, повторение
16:30 Класика от Първа професионална лига – ЦСКА – Левски (2016-17), повторение
16:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
18:00 Футбол: ЦСКА – Левски, мач от Първа професионална лига, директно
19:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:30 Футбол: Лудогорец – Берое, мач от Първа професионална лига, директно
22:25 Студио „Първа професионална лига”, директно
23:00 Футбол: ЦСКА – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
01:00 Футбол: Лудогорец – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
03:00 Край на програмата

Четвъртък, 19 април 2018 г.
08:00 Футбол: Верея – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Лудогорец – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 24-и епизод, повторение
13:00 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 15-и епизод, повторение
14:00 Футбол: ЦСКА – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 „Златният гейм”, обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 29-и епизод, повторение
17:00 Студио „Първа професионална лига”, директно
17:15 Футбол: Етър – Септември, мач от Първа професионална лига, директно
19:10 Студио „Първа професионална лига”, директно
19:30 Футбол: Дунав – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
21:25 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 30-и епизод, директно
23:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2017-18), 31-и епизод, директно
00:00 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 16-и епизод
01:00 Професионална борба: „Първична сила”, 16-и епизод
02:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 30-и епизод, повторение
03:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2017-18), 31-и епизод, повторение
04:00 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 16-и епизод, повторение
05:00 Край на програмата

Петък, 20 април 2018 г.
08:00 Волейбол: ЦСКА – Нефтохимик, трети финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
10:00 Футбол: Етър – Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 30-и епизод, повторение
13:00 „Преди кръга”, предаване за български футбол (2017-18), 31-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Дунав – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
15:45 Футбол: Лудогорец – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
17:30 Футбол: ЦСКА – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
19:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Черно море – Славия, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига, 30-и епизод
23:00 Професионална борба: „Разбиване”, 16-и епизод
00:00 Футбол: Черно море – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига, 30-и епизод, повторение
02:30 Край на програмата

Събота, 21 април 2018 г.
08:00 Волейбол: ЦСКА – Нефтохимик, четвърти финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
10:00 Футбол: Черно море – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига, 30-и епизод, повторение
12:30 Класика от Първа професионална лига – ЦСКА – Левски (2016-17), повторение
13:00 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 16-и епизод, повторение
14:00 Класика от Първа професионална лига – Левски – Верея (2016-17), повторение
14:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
15:00 Футбол: Левски – Верея, мач от Първа професионална лига, директно
16:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
17:30 Футбол: Ботев Пловдив – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Берое – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 24-и епизод, повторение
23:30 Баскетбол: Мач от НБА, директно
01:40 Футбол: Левски – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
03:40 Край на програмата

Неделя, 22 април 2018 г.
07:00 Футбол: Ботев Пловдив – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
09:00 Футбол: Берое – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
11:00 Баскетбол: Мач от НБА, повторение
13:30 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
15:30 „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 16-и епизод, повторение
16:30 Студио „Купа на Футболната асоциация”, директно
17:00 Футбол: Челси – Саутхямптън, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно
18:55 Студио „Купа на Футболната асоциация”, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Дунав – Етър, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:20 Студио „Баскетбол”, директно
22:30 Баскетбол: Мач от НБА, директно
00:40 Студио „Баскетбол”, директно
01:00 Футбол: Пирин – Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
03:00 Край на програмата

2